Струга
                   
568 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw x1 //xdrive // 2.0diesel //CH //“2017//mozhna zamena

Bmw x1 // xdrive // 2.0diesel //🇨🇭 //“2017”// ☎️ 070 362 155...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 09:56Промовирано

Fiat Doblo 112 000 km 2011 god

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

16 фев 15:58Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

VW Jetta 2.0 TDI

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 103kw na top sostojba Info na 070-316-536


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW GOLF 6 20TDI GTD OPREMA

Golf vo super sostojba donesen od holandija registriran realni kilome...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:07GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba .donesen od holandija registriran .realni ki...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:01SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba. FULL OPREMA: -2 KLUCEVI -KLIMA -ABS -EL...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 11:47Golf 5. 1.9 tdi

Se prodava golf 5. 1.9tdi 77 kv 105 2004godin registriran do 09 2023...


4.250 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 мар 17:17Hundai getz 1.1 za delovi

Prodavam delovi za hundai getz 1.1.2005g so 91.000km


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 22:18Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski ...


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 22:18GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba.donesen od holandija pred 8 meseci .realni k...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 13:09Citroen C-Crosser 2.2 Hdi 4x4

Citroen C-Crosser 2.2 Hdi 2008 4x4 Servisirano Moze Zamena


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:04Audi A6 3.0 Tdi Sline///

Audi A6 3.0 Tdi 2007 Sline 236.000 Km So Servisna Knishka 3 Kluca...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:04Bmw 525D Xdrive

Bmw 525 Xdrive 2013 Uvezeno Servisirano Novi Gumi Registrirano ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:03Audi A6 3.0 Tdi

Audi A6 3.0Tdi 2005 Greaci Na Sedista Quattro Servsiirano Novi ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:02Bmw 535

Donsen od CH vo mnogu dobra sostojba..X-DRIVE


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
29 €
Струга

Автомобили

13 мар 15:23Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 мар 13:54Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 мар 13:30Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 мар 09:57Golf 5

aa


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.700 €
Струга

Автомобили

13 мар 09:36Golf 5 1.9 tdi

Registrirena edna god 2 kluca


4.299 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 23:28GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf VI odlicna sostoja.realni kilometri .donesen od holandija regist...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 22:08Smart ForFour 1.5

Se prodava Smart Forfour 1.5 benzin 80kw 109ks, uvezena od Svajcarija...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Струга

Автомобили

12 мар 17:58Pasat 1.9

Seprodava pasat 1.9 TDI kollata e vo dobra sostojba stegnat registrir...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 16:37Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god Full oprema gt line registri...


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 10:06Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

Opel corsa c1.7 cdti 2002 Na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 10:06Ford mondeo 1.8 16v na delovi

Ford monde 1.8 16v 92kw duratec he Na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 10:06PASAT1.9 TDI

Seprodava pasat 1.9 tdi kollata e vo dobra sostojba servisiran regist...


1.850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 18:58Mercedes “C-180”//diesel//“2014//CH//“mozhna zamena

Mercedes “C-180”//⛽️diesel// 📌“- 2014//🇨🇭//“ 🧩(2200ccm-1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 10:05Bmw 535d”(313 ps) M-packet //CH// /2012// mozhna zamena!

Bmw 535d”(313 ps) M-packet //🇨🇭// /2012// mozhna zamena !! ☎️ ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 10:02Bmw -420d-xdrive /CH/-2015//mozhna zamena

Bmw -420d-xdrive /🇨🇭/-2015 M-packet Gran coupe ☎️ 070 362 155 ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 09:58Bmw x1 //xdrive // 2.0diesel //CH //“2017//mozhna zamena

Bmw x1 // xdrive // 2.0diesel //🇨🇭 //“2017”// ☎️ 070 362 155...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 09:56vw tiguan 2.0 tdi

se proodava vw tiguan vo odlicna sostojba full oprema tel za kontak...


14.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.000 €
Струга

Автомобили

11 мар 09:45AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Струга

Автомобили

11 мар 00:16Porsche Cayenne 3.0TDI Matrix Face Lift 2016

Porsche Cayenne Face Lift 2015 Matrix 3.0TDi 262ks Sport chrono pa...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 20:12Bmw X5 40d Xdrive Mpacket 2016

Bmw X5 40d XDrive Mpacket 2016 40d 230kw/313ps Panorama Headup dis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 20:07Bmw 520d Xdrive 2019

Bmw 520d Xdrive 2019 190ks Sportline Automatik Distronic Kamera...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 19:57Peugeot 307 diesel 2.0

Zvonete na ovaj broj! 072688883 072-688-883 Se prodava peugeot 2.0 ...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 19:39GOLF VI. GTD oprema

Golf 6 odlicna sostojba .realni kilometri proverka po vasa zelba.done...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 16:43NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: AB...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 мар 21:55Passat 1.8 benzin

Vo dobra sostojba.


18 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 мар 14:19UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 мар 12:00GOLF VI. GTD

Golf donesen od holandija pred 8 meseci.realni kilometri proverka po ...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 мар 22:45Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам