Струга
                   
586 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 18:11Промовирано

Citroen C4 vo odlicna sostojba

Возилото е во одлична состојба, многу добро сочувано. Колата е со ...


3.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android 3700 Ev...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 09:51Mercedes c200

C200, 2.2 90kw 122 ps


4.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 15:20GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 14:39BMW X3

BMW X3 2.0d se prodava bmw x3 extra socuvan top sostojba full oprema...


7.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 12:57Audi A5 FACELIFT 2.0 TDI SLINE

Audi A5 2.0 tdi REDIZAIN SLINE GODINA 2013/12 Registriran so Z Kar...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 00:20BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 13:05GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran cela oprema...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 21:07VW TIGUAN 2.O TDI 4 MOTION DSG 2012/2013 Cena 15000 evra

sedum stepen avtomatski tiptronik menuvac, dvozonska klimatronik,grea...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:17Mazda 6 2.0 108kw

Se prodava Mazda 6 2.0 108 kw 2006 godina vo odlicna sostojba. Prv ga...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 08:52Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11BMW X3 Xdrive 3.0D facelift

kolata e full oprema vo fabricna sostojba -panorama krov -kozen enter...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:08bmw 2015 320 d

kolata e vo perfektna, plateni davacki komplet


17 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:08Renual laguna

Renault Laguna 1.9 dci 2003 god. Vo mnogu dobra sostijba.. Pominato...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Струга

Автомобили

16 мар 18:08Mercedes e320

Mercedes E 320 cdi Blutek americki 2007 god. Kola samo za merakli.. ...


8.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.800 €
Струга

Автомобили

16 мар 17:48Jaguar XF Long, sportbake limited.

Maserati style каросерија. Единстфен во Мк. Направен мал и голем серв...


25.000 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW GOLF 6 20TDI GTD OPREMA

Golf vo super sostojba donesen od holandija registriran realni kilome...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:07GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba .donesen od holandija registriran .realni ki...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:01SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba. FULL OPREMA: -2 KLUCEVI -KLIMA -ABS -EL...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 11:47GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba.donesen od holandija pred 8 meseci .realni k...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 13:09Citroen C-Crosser 2.2 Hdi 4x4

Citroen C-Crosser 2.2 Hdi 2008 4x4 Servisirano Moze Zamena


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:04Audi A6 3.0 Tdi Sline///

Audi A6 3.0 Tdi 2007 Sline 236.000 Km So Servisna Knishka 3 Kluca...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:04Bmw 525D Xdrive

Bmw 525 Xdrive 2013 Uvezeno Servisirano Novi Gumi Registrirano ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:03Audi A6 3.0 Tdi

Audi A6 3.0Tdi 2005 Greaci Na Sedista Quattro Servsiirano Novi ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:02GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf VI odlicna sostoja.realni kilometri .donesen od holandija regist...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 22:08Pasat 1.9

Seprodava pasat 1.9 TDI kollata e vo dobra sostojba stegnat registrir...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 16:37Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god Full oprema gt line registri...


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 10:06Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

Opel corsa c1.7 cdti 2002 Na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 10:06Ford mondeo 1.8 16v na delovi

Ford monde 1.8 16v 92kw duratec he Na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 10:06PASAT1.9 TDI

Seprodava pasat 1.9 tdi kollata e vo dobra sostojba servisiran regist...


1.850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 18:58Bmw X5 40d Xdrive Mpacket 2016

Bmw X5 40d XDrive Mpacket 2016 40d 230kw/313ps Panorama Headup dis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 20:07Peugeot 307 diesel 2.0

Zvonete na ovaj broj! 072688883 072-688-883 Se prodava peugeot 2.0 ...


1.100 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 €
Струга

Автомобили

10 мар 19:39GOLF VI. GTD oprema

Golf 6 odlicna sostojba .realni kilometri proverka po vasa zelba.done...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 16:43NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: AB...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 мар 21:55GOLF VI. GTD

Golf donesen od holandija pred 8 meseci.realni kilometri proverka po ...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 мар 22:45Seat Altea XL

Se prodava Seat Altea XL 2.0 TDI so dve crveni (DI) noviot motor..‼️ ...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 мар 13:01GOLF 6. 2.0 TDI

Golf 6 2.0 TDI odlicna sostojba. realni kilometri proverka po vasa...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 мар 16:22Grand vitara

Se prodava GRAND VITARA 1.9 D Vo perfektna sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 мар 16:07Golf 6

Golf 6 odlicna sostojba donesen od holandija pred 8 meseci realni kil...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 мар 12:46Se prodava FORD TAURUS 2010 godina

Колата е во безпрекорна состојба како надворешно така и внатрешно ред...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 мар 12:26VW GOLF 7-CUP- 1.6 -110KS 2015

Se prodava Golf 7 cup-2015 kolata e vo odlicna sostojba kako od nadvo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.300 €
Струга

Автомобили

06 мар 13:00Страна 4 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам