Чаир
                           
375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2 so IMOTEN LIST.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so c...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09Shitet banese ne Fushe Tophane!

Shitet banese ne Fushe Tophane-rruga Metodija Mitevski. Banesa esht...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
52.000 €
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:00Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 14:01Nov stan Banes e re

NË FUSH TOPAN SHKUP PËRMBI BAZZARO AFËR RAMSTORIT Nov Stan vo Topa...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 06:10STAN VO CAIR

Се продава стан во Чаир. Има вкупна површина од 104м2 и располага со ...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 ное 18:57Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 ное 14:31Se prodava stan vo Chair so parno

Se prodava stan vo chair kaj zeginot na Djon Kenedi so parno na vtor/...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 ное 14:13Se prodava stan vo Topansko Pole!

Se prodava stan vo Topansko Pole-ulica Metodija Mitevski. Stanot e n...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 ное 21:03SE PRODAVA STAN VO CAIR 87m2 TROSOBEN

Se prodava stan od 87m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i k...


1.220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 ное 09:58Se prodava stan 79m2 vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 ное 16:00Se prodava stan vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 ное 15:51Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, 22 м2, 7-ми кат,...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 ное 07:04Се издава наместена гарсоњера позади пластичарска улица

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, (позади пластичарс...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 12:55Урбан Ливин продава стан во Чаир

Урбан Ливин продава стан во Чаир, на убава локација позади поликлиник...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 11:04Shes banese ne Cair

Shes banese ne Cair Kati i dyte Siperfaqja 80 m2 Kontakt tel 0716...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 ное 22:07Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 ное 11:37Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 ное 16:08Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 ное 16:03Dora Invest

Dora Invest 🔐SIFRA: 0001/34 🔷BEZ UCESTVO🔷 Se prodava stan od ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 ное 11:20Se prodava stan vo Cair

Шифра 7024 Се продава стан во Чаир во близина на општината , 53м2 рас...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 15:12Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 12:50SE PRODAVA STAN SO DVE SPALNI 54m2 VO CAIR

Se prodava stan od 54m2, ima dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i ...


1.190 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 09:35Се продава стан кај Принц. Shitet banesë te Princi

Banesa është në gjendje të mirë. Pronar i parë. Çmimi sipas marveshje...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 17:38SE IZDAVA STAN PRIZEMJE CAIR

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN PRIZEMJE U CAIR blizku bit pazar caircank...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 окт 00:26Се издава стан 40 квадрати, реновиран

Цена на издавање 150 евра, станот е празен


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 окт 13:00Se prodava stan vo cair

nov stan neselen ima prostor za cena


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 окт 13:10Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 19:01Prodavam menuvam stan vo Cair

Prodavam menuvam stan vo Cair za kisela voda po dogovor.stanot e na 4...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 17:56Stan vo T.Pole

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fre...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 11:47EKSTRA MODEREN STAN ...sifra 0001/4

Stanot e kompletno nov Opremen do najmala sitnica, ultra lux 2 gole...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:50OGROMEN STAN so 3 spalni i GARAZA

sifra 0001/8 Stanot e na odlicna mestopolozba Vo klasicen tip na ...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:44PERFEKTEN STAN renoviran do maksimum

sifra 0001/5 Stanot e vo blizina na restorant Biznis Ima dve g...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:26ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:08ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:01Stan vo blizina na Vero Cair

Shitet banes në afërsi të Vero Cair. Banesa është e renovuar ka orar ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 окт 17:14Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit

Shitet banesë e re afër Qendrës së Shkupit, më saktësisht sapo e kalo...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 окт 16:52Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 окт 22:05Stan do stara carsija

Do hotelot Arka


1.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 окт 12:49Prodazba na stan

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-za...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 21:35Se prodava stan od 79m2 vo Skopje Sever

ш.1274 Се продава стан од 79м2 во Скопје Север. Станот располага с...


70.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 сеп 11:01Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам