Чаир
                           
381 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Nov stan

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 14:36Промовирано

Apartman vo Dzon Kenedi

Se prodava Apartman vo srceto na Skopje, kaj ubavite crveni zgradi st...


37.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 сеп 13:00Se prodava stan

Se prodava nov poluprazen trosoben stan (52 m2) na ulica Strumicka br...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 сеп 17:47Eksta stan za evtini pari vo Cair

Se prodava stan sproti novata crkva vo Skopje Sever od strana na Cair...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 сеп 15:08Luksuzen stan vo Topansko Pole kaj Princ

ID 264996- Se prodava namesten stan vo Topansko Pole so povrsina od 8...


89.900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 сеп 15:53Prodavam stan vo Cair

prodavam trosoben stan vo Cair na cetvrit kat bez lift stanot e 76 m...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 авг 23:38IZDAVAM STAN NA UBAVA LOKACIJA VO SKOPJE SEVER

Izdavam namesten stan vo skopje sever od 52 kvadrati karsi noviot ram...


120 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 21:24Se prodava stan

Se prodava 2 soben stan vo ulica Djon Kenedi Skopje. Za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 12:24Luksuzen Stan vo Topansko Pole

Ekstra stan vo naselba Topansko Pole vo Skopje, vo blizina na gradink...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 авг 16:17Се издава под кирија стан Топанско Поле

Ekstra stan vo naselba Topansko Pole vo Skopje, vo blizina na gradink...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 авг 16:13Stan vo Titanik Zgrada, najdobriot stan

Se menuva stan vo titanik zgrada kaj Serava za plac so kuka. Stanot i...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 јул 12:31Се продава НОВ стан во Чаир

НОВ стан 89м2 во Чаир на 6/8 кат, со две спални соби, голема дневна с...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јул 14:49Renoviran Stan vo Cair

prodavam trosoben stan na cetvrit kat bez lift stanot e 76 m2 so dve ...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 јул 22:57Се продава стан во топанско поле

70 метри квадратни + 29 метри квадратни доградба ne renoviran до нов...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 јул 21:12Stan vo Topansko Pole , Cair 49m2 so Garaza

Се Продава Стан во Топанско,Чаир втори спрат Станот има многу добар р...


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 јул 11:19Се продава стан

Се продава стан од 62м2 двособен и проширен на ул. Јане Сандански 49т...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јул 17:46SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 70m2

STANOT SE NAOGJA VO CAIR (XHON KENEDI). STANOT E NA 8-KAT I E NOV SO...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 јул 18:48СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

Сe продава или издава стан во Чаир на Џон Кенеди карши Верото . Стан...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 јул 11:50Продавам трособен стан

Продавам трособен стан во чаир, до џамијата. 075 599 767


44.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јун 18:22Se izdava

SE izdava luksuzno opremen, so cela pokuknina, renoviran stan na ul D...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 јун 20:39Stan u Topansko Pole

Se prodava stan vo T. Pole, ul. Metodija Mitevski 8. Stanot e 100m2 n...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 јун 22:07SE PRODAVA STAN VO TOPANSKO POLE

Se prodava trosoben stan vo topansko pole 72 kvadrati renoviran konta...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 20:16СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН

Се издава нов стан на примамлива локација во Чаир во нова зграда во з...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 19:44СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА

Се издава празен реновиран стан на одлична локација во Чаир. Станот с...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 19:29STAN VO CAIR 70m2 extra

Se prodava stan vo cair ulica Dzon kendi. Se naogja na sproti elektro...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 12:25Se prodava stan vo topansko pole

Se prodava stan vo topansko pole. Cena po dogovor. Kontakt 078 26...


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 13:00Cair-Prekrasen Trosoben 84m2 stan

---MyNewHome-Nedviznini Skopje ---PRODAVAME ! ---Prekrasen Stan na o...


6 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 мај 22:42Se Izdava

Se izdava stan, so dve spalni, dnevna, trpezarija i kujna, golema ter...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 мај 12:16Se prodav Stan

Se prodava stan na ul.dzon kenedi karshi shkoloto Vasil Glavinov na ...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 23:03Се Продава Стан во Стара Скопска Чаршија

Се продава опремен нов стан во Чаршија. Идеално за изнајмување или д...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 апр 10:07SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 70m2

STANOT SE NAOGJA VO CAIR (XHON KENEDI). STANOT E NA 8-KAT I E NOV SO...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 апр 15:52Stan

Se prodava odlicen stan vo Chair na ul. PAVLE ILIK BR 37. stanot ima...


12 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 18:25Nov stan od 96m2

Nov Stan vo Opština Butel, vo naselba Vizbegovo na samiot bulevar Slo...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 16:22Nov stan

info broj 070217248


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мар 17:39Prodavam stan kaj Mavrovka

Prodavam renoviran stan kaj Mavrovka na 9ti kat od 10. Stanot ima 61 ...


59.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 фев 09:10Se prodazba stan kaj Mavrovka.

Se prodazba stan kaj Mavrovka kompletno renoviran . 9ti kat od 10. So...


59.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 10:33Se prodava nov stan pozaedi Prince

Se prodava nov , namesten stan pozaedi supermarket prince vo cair , n...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 фев 19:25Se Prodava STAN VO CAIR 60m2

PRODAVAM STAN VO CAIR 60m2....spalna soba, dnevna, kujna,kupatilo,ter...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 фев 21:08SE PRODAVA STAN VO SKOPJE

SE PRODAVA STAN VO SKOPJE VEDNAS DO MAVROVKA. STANOT E NA 4 KAT SO LI...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 фев 15:53SE PRODAVA STAN VO SKOPJE

SE PRODAVA STAN VO SKOPJE DO MAVROVKA NA 4 SPRAT SO TERASA I PODRUM.Z...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 фев 10:28SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 70m2

STANOT SE NAOGJA VO CAIR (XHON KENEDI). STANOT E NA 8-KAT I E NOV SO...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 фев 17:32Страна 8 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам