Кичево
                   
771 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мар 13:05Промовирано

Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 11:09Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI 2010 година колата е со оригинал ки...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 10:00Ford mondeo 1.8tdci 2008/7god

Full oprema Regg za cela godina Sostojba perfektna Moze i zamen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 02:44Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 00:00Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 мар 00:00VW PASSAT 1.9 TDI 2007 GOD UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA HIGHLINE UVEZEN OD SVAJCARIA PLATENI DAVACKI DO REGIST...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:36VW TIGUAN 2.0 TDI 2009 GOD

EXTRA SODTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:29VW GOLF 4 1.9TDI 131ks

VW GOLF 4 1.9TDI 131ks 2001g Perfectna sostojba Registriran Novi...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Кичево

Автомобили

22 мар 15:02CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 G...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:25OPEL ASTRA G 1.7 DTI ISUZU 2002 GOD

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRANA KOMPLET


2.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.600 €
Кичево

Автомобили

22 мар 10:25Audi A5 1.8TFSI Coupe

Audi A5 1.8 TFSI Coupe Registrirana 09.2023 +zelen karton Realni 23...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 20:57Opel Astra 1.6H

Se prodavam Opel Astra 1.6H Donesen od CH Registriran so zelenkarto...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

21 мар 20:56VW POLO 1.4i Benzin

VW POPO 1.4i 2004g Perfectna sostojba Reg cela god Ates na foli...


2.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.800 €
Кичево

Автомобили

21 мар 18:47VW EOS 2.0 TDI

VW EOS 2.0 TDI 2007g CABRIO Perfectna sostojba Registriran So po...


6.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.800 €
Кичево

Автомобили

21 мар 18:42Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli servis lance zategaci ulje filtri se novi 4 zimski g...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 11:39Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


14.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:07BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:03Renault Scenic 2001 1.9 DCI

Oprema --------------------------------------- Elektrika na prozori...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 02:32Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:29A4 2.0 quatro

Se prodava audi A4 2.0 quatro so full oprema proverka po vasa zelba c...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 13:00Se prodava Seat cordoba 1.9 tdi 90ks

✅️Seat cordoba 1.9 tdi 90ks 2001 godina ✅️Napraven servis rebrast ka...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

20 мар 10:41Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 07:58Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Mercedes s klasa 320cdi 2006/5god

Sostojba perfektna Moze i zamena. Inf. 070318110


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 12:38Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 15:18Audu 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 09:36Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:24Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci reg do 12 mesec novi gumi Klima z.karton servis k...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:18Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 22:07Mercedes C270 cdi RACEN MENJAC 6+R

MERCEDES C270 cdi AVANGARDE,Kolata e zdrava motor menjac 6 brzini + R...


10 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 20:00Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:01BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:38Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам