Охрид
                           
1648 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Se prodava Stan

Хитно! Оваа цена за квадрат само до крај на месец Мај. 👉Се продава ...


1.100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
53.000 €
Охрид

Станови

22 мај 08:49Промовирано

Stan vo gradba od 68m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan vo izgradba od 70m2 na Bogomilska - ZDRAVESKI

‼️Нов стан од 70м2 во изградба со можност за два одделни апартмани‼️ ...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 66m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 66м2 со 20м2 двор во центарот на Охрид‼️ Станот го има сле...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 58m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 58м2 во центарот на Охрид‼️ Станот го има следниот распоре...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 119m2 na Bulevar Turisticka- ZDRAVESKI

Се продава стан од 119м2 во Охрид. Лоциран е во близина на Гимназија...


147.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ul. Karpos Vojvoda - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ulica. Karpos Vojvoda. Stano...


87.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
90.000 €
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 28,7 m2 vo zavrsna faza na gradba - ZDRAVESKI

Стан од 28,7м2 во завршна фаза на градба (06.2023) 📍Локација: Буле...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 83m2 na Bulevar Turiticka - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 83m2 i podrum od 8m2 na Bulevar Turisticka. Stano...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan od 108m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan, od 108m2 vo Centar so direkten pogled na ezeroto. S...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 43m2-88m2

ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 Об...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:07Stan vo gradba od 69.60m2 centralno podracje - ZDRAVESKI

Се продава стан од 69.60м2. Нова градба на чекор од центарот на град...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

Stan vo gradba od 70m2 centralno podracje - ZDRAVESKI

Се продава стан од 70.10м2. Нова градба на чекор од центарот на град...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:57  НОВ ОГЛАС

ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

Вчера 13:24ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:15ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka.

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka (vo oficerskite zgradi)na ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:15Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се изнајмува стан за одмор во Охрид

Се изнајмува дво-собен целосно опремен стан во Центар кај Охридска ба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00SANRAJS Renoviran Stan 62 m2 na 2 kat jug strog centar

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva stan so pogled na ezero

Se iznajmuva stan vo Lagadin na prva linija do ezero so prekrasen pog...


90 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA trosoben proshiren stan od 97 m2 + 8m2 podrum vo centar na...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:07Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:20Se izdava stan na turisti

Se izdava stan od 50 m2 + terasa vo neposredna blizina na avtobuskata...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:13Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023

Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023 Kapacitet 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:49Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Локација : строг центар ( Кате 1 - позади основен суд Охрид ; Кате 2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:43Se prodavaat stanovi vo gradba vo ohrid bejbunar

Se prodavaat stanovi vo gradba vo bejbunar Ohrid. Ima stanovi so poma...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:09Se prodavaat ednosobni I dvosobni stanovi vo gradba ohrid

Se prodavaat stanovi vo gradba vo bejbunar Ohrid. Ima stanovi so poma...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:07Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:03Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:39ИЗДАВАМЕ НОВИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:59  НОВ ОГЛАС

Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:41ЧОЈС-Namesten stan vo Centar

Se prodava namesten stan vo centar,na ul.Bogomilska(pozadi skalesta)v...


1.450 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 21:06Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 18:31SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 16:01KUPUVAM STAN VO OHRID CENTAR

Kupuvam stan vo centar na Ohrid no ne po sekoja cena po realni i norm...


62.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 14:48SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Se izdava luksuzen stan vo centarot na Ohrid, 100m do ezero i charsij...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 14:09se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2

se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2 -3.ti sprat, so lift, spalna s...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 13:43Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 13:41Apartman ,,VERA,,- CENTAR Ohrid

Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 13:41Apartman ,Simona,-Centar-STUDENTI i podolg period

Апартманот ,,СИМОНА,, се издава за студенти и подолг период. Се нао...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

26 мај 13:40Страна 2 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам