Охрид
                           
1685 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:13Промовирано

Се продава стан Охрид-Питу Гули 110м2

Се продава просторен стан на улица Питу Гули- Охрид, во близина на но...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 мај 11:40Промовирано

APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:45Апартмани од 50м2 на одлична локација во Охрид

Се продаваат 2 апартмани во изградба, со идеална големина од 50 м2, ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:45  НОВ ОГЛАС

Stan vo Ohrid centar

Prodavam stan na ul. Slavej planina vo gradba vo poodminata faza. Sta...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:24ИМПЕРИЈА – Станови во градба

Шифра Б 111/8 Се продаваат станови (двособни и трособни)во градба...


990 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:52ИМПЕРИЈА – Стан 50м²

Шифра Б 111/15 Се продава стан во изградба (фаза карабина) со пов...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:52За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:09Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:08Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan. Tel 075665426 i 07...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:02Moderno opremen stan centralno podracje

Se prodava stan od 47 kvadrati potpolno opremen so namestaj, kujna, p...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:57Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Se izdava stan vo strog centar Ohrid

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid, vednas pozadi Ohridska Banka...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:36Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:26Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:41Se izdava apartman za dvajca vo centar,Ohrud

Se iznajmuva studio apartman za dve lica vo centarot na Ohrid na 7mi ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:25Se iznajmuva stan vo Ohrid

Se iznajmuva stan vo Ohrid vo blizina na Biljanini izvori, posleden k...


2.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 МКД
Охрид

Станови

Вчера 18:13Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:07Се издаваат Апартмани

Се издаваат апартмани на различни локации во Охрид и Пештани. Доколк...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:35Se izdava stan na turisti

Se izdava stan od 50 m2 + terasa vo neposredna blizina na avtobuskata...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:30Stan vo gradba od 104,34m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:01Stan vo gradba od 79,88m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:52PRODAZBA NA STAN VO CENTAR ZGRADA PECIJARE

Kompletno opremen(dnevna so nova kujna po merka, spalna soba i detska...


142.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:49SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sezona 2023. Dvosoben opremen stan/apartman, 60m2, komotna dnevna so...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:49Stan vo gradba od 71,62m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:49Се Издаваат Апартмани во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:45Stan vo gradba od 67,68m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:45Сместување во Нови Луксузни Апартмани со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:42Stan vo gradba od 74,76m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:42Stan vo gradba od 54,47m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:38Stan vo gradba od 64,91m2 - ZDRAVESKI

Nova gradba na samo 800m od centarot na gradot. Idealno pozicioniran...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:34Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:55APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:49Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Za nova godina stanot e iznajmen.Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2,...


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:56АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ПОЖАРНАТА

Станот е на приземје, дневна со поглед на југ и балкон 24м2(не легал...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:55АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА СТАН

Станот е комплетно реновиран и се продава наместен. Станот е на 3кат...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:55АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Становите се 1кат,2кат,3кат,4кат и 5кат. Ориентација:југ и запад.


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:55АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА ЈУЖЕН СТАН

Станот е нов, на 3кат. Станот е со 2 сплани и дневна просторна. Стано...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:55АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН

Станот е комплетно реновиран на 3-спрат,без лифт. Топол стан со погл...


850 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:55АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН НА ТУРИСТИКА

Станот се наоѓа на улица:Туристичка во близина кај Кам маркет. Стано...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:55Страна 3 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам