Охрид
                           
1683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јун 09:20Промовирано

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Промовирано

Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:24ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:17ЧОЈС-Novogradba vo centar pozadi skalestata

Se prodava idna gradba na ul.7-mi Noemvri so pocetok juni 2023 i zav...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:17Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:38Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:27Се издава апартман покрај езеро во центар на Охрид

Се издава гарсоњера покрај езеро во центар на Охрид, одма позади Hote...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:11IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:07Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:11Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:11Стан за краток престој

Стан во Охрид, краток и подолг престој и одмор, комплетно опремен, бр...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:05Kamelija Nov stan 35m2,spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba nov stan vo O...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:57Kamelija nov Apartman vo Ohrid 29m2,prva linija na ezero

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov Apartman vo Ohrid na pr...


2.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:53Kamelija Nov stan Ohrid 43m2,prva linija na ezero

Kamelija-Se prodava nov stan vo Ohrid na prva linija na ezero /plaza...


2.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:46GARSONJERA 22M2 NA TURISTICKA DO KAM MARKET

ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 1 KAT SO POVRSINA OD 22m2 KOMPLET...


33.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:32Se izdava stan kaj Biljanini Izvori vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid kaj Biljanini Izvori vo nova zgrada Stanot i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:31Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:29Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking

Se izdava kompletno opremen stan vo najstrog centar so privaten parki...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:52ЧОЈС-Novogradba na ulica Egejska

Se prodavaat stanovi vo faza na gradba na ul .Egejska (vo blizina na ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:38Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023

Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023 Kapacitet 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:32ЧОЈС-Trosoben stan 79m2 na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan (vo zavrsna faza )na ul.Pitu Guli) na 3 kat ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:20ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:20ЧОЈС-Stan 32m2 so zasebna spalna

Se prodava stan vo gradba so zasebna spalna soba na bul .Turisticka (...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:20ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:20ЧОЈС-Renoviran,Namesten stan vo Rasadnik

Se prodava kompletno renoviran stan Na ul.Karpos Vojvoda(Rasadnik) na...


88.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:20ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka.

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka (vo oficerskite zgradi)na ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:20Stan/dukjan so pogled na ezero

Se prodava stan koj se naogja na prizemje vo Daljan vo prv red do eze...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
999 €
Охрид

Станови

Вчера 07:31Za stan vo Ohrid,menuvam atraktivno mesto Vodno

Atraktivno mesto Sk. / Vodno nad sredno Ugostitelsko 1728 m2 preku ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:09Продавам стан во населба Расадник

Се продава двособен проширен стан во населба Расадник на улица Карпош...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 22:50Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 22:33Apartman ,Simona,-Centar-STUDENTI i podolg period

Апартманот ,,СИМОНА,, се издава за студенти и подолг период. Се нао...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 22:32ИМПЕРИЈА – Стан на продажба

Шифра Ц 59/29 Се продава стан (дуплекс) со површина од 107м² со ...


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 22:09Apartman ,,VERA,,- CENTAR Ohrid

Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 19:43SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 18:22Preubav stan vo Ohridati, Ohrid

Se prodava stan Ohridati vo ponova zgrada. Stanot e na vtori kat jug...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 17:28SE PRODAVA STAN VO CENTAR

Se prodava mnogu ubav stan na ubava lokacija Turisticka kaj Daron za...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 16:50Garsonera na samiot kej Klara

STUDIO 3 Во месец јуни до 15 јули... 1000 денари од ноќевање За...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 15:36Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 14:16SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 13:43Се продава стан ул.Галичица Охрид

Се продава стан на ул.Галичица Охрид. Станот се состои од дневен пре...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 13:35Се продава стан ул.Асном Бејбунар Охрид

Се продава стан на ул. Асном Бејбунар Охрид во непосредна близина на ...


71.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 13:35Страна 4 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам