Охрид
                           
1668 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:20Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мај 14:03Промовирано

Се продава стан Охрид-Питу Гули 110м2

Се продава просторен стан на улица Питу Гули- Охрид, во близина на но...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 мај 11:40Промовирано

Stan vo gradba od 35.50m2 - ZDRAVESKI

Нов дом за тебе и твоето семејство кој ги задоволува сите сегменти на...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:05Stan vo gradba od 75,50m2 - ZDRAVESKI

Нов дом за тебе и твоето семејство кој ги задоволува сите сегменти на...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:05Stan od 66 m2 na Ul. Bogomilska - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 66m2 na Ul. Bogomilska, vo neposredna blizina na c...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:04Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:04Stan od 78m2 na Ul Bogomilska - ZDRAVESKI

‼️Стан од 78м2 во центарот на Охрид‼️ Станот поседува гаража 13м2 и ...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:04Stan vo gradba od 31m2 na Bul.Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:04Stanovi od 45m2 i 50m2 na 300m od ezeroto - ZDRAVESKI

Se prodavaat stanovi vo zavrsna faza na gradba, na 300m od bregot na ...


1.560 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 15:04Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 14:15Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Za nova godina stanot e iznajmen.Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2,...


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 13:47APARTMAN -STROG CENTAR

Se izdava nov apartman vo strog centar na Ohrid na 80 metri od carsij...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 13:15Se iznajmuva stan so pogled na ezero

Se iznajmuva stan vo Lagadin na prva linija do ezero so prekrasen pog...


90 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 13:00SE IZAVA STAN VO CENTAR

Stanot e vo Skopje, centar, nov, multiunkcionalen, so sirok neprecen ...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 12:33*** Капитал *** Апартман со дворно место во Кленоец 35 мкв

Шифра 10 958 Апартман со дворно место во Охрид, урбана заедница Радо...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 12:26Двособен источен стан со двор во Охрид, Центар

Ексклузивна понуда: Прекрасен двособен источен стан во центарот на О...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 12:25*Двособен луксузен југоисточен стан Горна Влашка Мала 34 мкв

Шифра 10 977 Ексклузивна понуда: Прекрасен, двособен, луксузно наме...


51.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 12:25*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 12:25Se prodava stan vo centar na Ohrid

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот ...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 10:53Се продава стан во Охрид на Бул.Туристичка

Се продава стан на бул.Туристичка,во близина на хотел Фламенго,(зград...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 10:53Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 10:26Garsonera na samiot kej Klara

STUDIO 3 Во месец јуни до 15 јули... 1000 денари од ноќевање За...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 10:23ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

30 мај 10:15Se prodavaat stanovi vo gradba vo ohrid bejbunar

Se prodavaat stanovi vo gradba vo bejbunar Ohrid. Ima stanovi so poma...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 09:50Se Izdava Apartman Vo Ohrid Na Kej

Se izdava Stan vo Ohrid Na Kej do hotel Milienium. Dokolku ste zainte...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 07:56Apartman ,,VERA,,- CENTAR Ohrid

Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 22:11Apartman ,Simona,-Centar-STUDENTI i podolg period

Апартманот ,,СИМОНА,, се издава за студенти и подолг период. Се нао...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 22:10Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 22:10ИМПЕРИЈА – Стан 75м²

Шифра Ц 64/2 Се продава опремен стан со површина 75м² со распоред...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 21:54Stan/dukjan so pogled na ezero

Se prodava stan koj se naogja na prizemje vo Daljan vo prv red do eze...


899 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
45.000 €
Охрид

Станови

29 мај 21:07SE PRODAVAAT DVA STANA VO STROG CENTAR NA OHRID (do Riviera)

Se prodavaat dva stana vo centarot na ohrid nasproti hotel Riviera. ...


2.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 21:02Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 18:29SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 18:22APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 18:10Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 17:52Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 17:21OHRIDATI UBAV I SVETOL STAN 68m2

gencijata nudi za prodazba ubav i svetol stan vo Ohrid. Naselba Ohrid...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 16:33APARTMANI NA BREGOT NA OHRIDSKOTO EZERO 23-90M2

****ПРОДАЖБА НА АПАРТМАНИ**** ЛУКСУЗЕН КОМПЛЕКС НА БРЕГОТ НА ОХРИДСК...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 16:33Stanovi od 50-126 mkv vo izgradba kaj Opsta bolnica

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo blizina na Opsta bolnica vo objek...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 16:11Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 15:57SE PRODAVA STAN VO CENTAR

Se prodava mnogu ubav stan na ubava lokacija cena povolna po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 15:14LINA APARTMENT (LAGADIN, OHRID)

SE IZNAJMUVA KOMPLETNO NAMESTEN APARTMAN VO LAGADIN. APARTMANOT RA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мај 13:51Страна 5 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам