Гостивар
                   
703 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Vw Touran 2.0

Touran 2.0 170 ps Full oprema Highline Bi xenon Klimatronik Koza...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 18:39Промовирано

Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:00Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2013ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:46SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:29FORD FIESTA

FORD FIRSTA 1.4 benzin Koza Klima Full oprema Registracija do 2...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:58Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:45Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:41Bmw f30

BMW 316 D PROIZVEDENA 2012 12MESEC - START STOP SISTEM - XENON ...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan odlicna sostojba so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:30Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:08BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:57Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:56  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:50Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:28DACIA SANDERO 1.4 BENZIN/PLIN FABRIKA FULL SERVIS KAKO NOVA

Se Prodava Dacia Sandero 1.4✅ Vo Fabricka Sostojba KAKO NOVA✅ Komplet...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:50  НОВ ОГЛАС

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


3.390 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:52VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:01SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:15BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:14Bmw123d bi turbo

Bmw 123d 204ps Bi turbo M paket 2008/7 god So full oprema Uvoz od 🇨...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:08  НОВ ОГЛАС

FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:58AUDI A4 2.0 TDI 2009 ODLICNO!

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ks racen menuvac 6 brzini vo od...


9.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:47TUAREK 3.0tdi v6 redizajn

Se prodava Vw Tuarek 2008 tdi v6 redizajn noviotmotor so 245 ks Vozi...


13.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:44VW GOLF 5 2.0 TDI 2007 ODLICEN!!

Se prodava vw golf 5 2.0 tdi 2007 god vo super sostojba alu felni so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:43Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


9.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:43Smart ForTwo 700cc

Smart ForTwo 2007 god 700 cc Registriran Servisiran 4 novi zimsk...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:00Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


10.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 08:48Mercedes E220 blueefficienci AMG Line Diesel 2009 Godina

🇨🇭🇨🇭Mercedes E220 blueefficienci AMG Line Diesel 2009 Godina So...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:06Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


35.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 ное 22:38MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Гостивар

Автомобили

27 ное 22:31Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci 2007 facelift Registiran do 16.10.23


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 ное 21:05Seat Leon 1.6 Benzin 75 kw 2009 godina

Seat Leon 1.6 Benzin 75 kw Vo sob.kniska 2009 godina Centralno zakl...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 ное 19:11Opel Vectra 1.9 cdti Automatik 2006 godina

Opel Vectra Motor 1.9 cdti 110 kw Vo kniska 2006 godina Automatski m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Гостивар

Автомобили

27 ное 18:05Golf 6 1.4 tsi 90 kw 2010 godina

Golf 6 Motor 1.4 tsi 90 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska 2010 godina ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

27 ное 18:05Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 ное 14:46Bmw 428i

Bmw 428i, god.2015.


20.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
22.000 €
Гостивар

Автомобили

27 ное 14:42MERCEDES C 220 CDI - 04 UVOZ OD CH

MERCEDES C 220 CDI UVOZ OD CH 🇨🇭. EXTRA KOLLA FULL OPREMA. INFO...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 ное 14:33Opel Astra (opel astra G)

Opel Astra G 1.6 16v AUTOMATIK S Klima Servisna KNISKA Siguracio...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 €
Гостивар

Автомобили

27 ное 14:18Hyundai Santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Serv...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 ное 11:08Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам