Гостивар
                   
867 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Ford maverick

2.3 benzin El.stakla Klima 2 kluca Sleduva so 4 rezervni gumi zimsk...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 сеп 20:49Промовирано

Mercedes e 220

Mercedes Benz E220 Automat 2009


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:39Opel corsa 1.3 ekoflex

Kolata je maxsımalen socuvan Klıma,navıgacıja fabrıckı,tempomat,3l n...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:25Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2014ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 15:43Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:53audi a4 2.0 tdi moze zamena

mnogu stegnato s line pali vozi se ispravno za zamena cenata zavisi o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:49golf 1.9

se ispravno pali vozi


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:49audi a6 2.0 tdi

se ispravno socuvano 18 bandasi so novi gumi za zamena cenata ne e is...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:48audi a4 2.7 tdi

se ispravno


9.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:48Reno Clio 1.5dci

Klimatronik ladi tempomat komandi kuka super se ispravno Pali vozi se...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:48Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

29.12.2009 Registrirana do 29.12.2021 Servisna kniska. Pred 8000 ...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:37Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

33.000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo per...


18.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:18POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:15VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:14Mercedes A170

Mercedes A170 Benzin 185.000km Panoramen krov Kozen interier Reg...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:22Land Rover " Range Rover " SPORT HSE

Range Rover Sport HSE 3.0 Diesel 2013 na kniska 199.999km Registr...


44.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:22Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 00:22DAIHATSU COURE 2008 (registrirano do 10.2023)

Registrirano do 21.09.2023. Socuvano kako novo. Prva boja. Ne far...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:43RENAULT GRAND SCENIC 1.9DCI 2008GOD ,,FABRIKA..

Renault grand scenic redizajn 1.9dci 96kw 6 brzini so naj full oprema...


3.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:07  НОВ ОГЛАС

MITSUBISHI OUTLENDER 2.0 DID 4WD UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:28  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:51Mini Cooper

.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:27SE PRODAVA VOLVO XC 70

2008 godina Full oprema Benzin-Plin Servisiran


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:27  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA VOLVO XC 70- 2008 godina

3.2 Benzin-Plin Full oprema Servisiran Kontakt 072 265 070


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:51Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:49Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:09Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:07BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:07Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Za detali kontaktirajme me na e-meil Mozna...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:30Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:19Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:53SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:02BMW 318D E91 08god moze zamena

Se prodava BMW 318D E91 2008god 143ks vo odlicna sostojba. REGISTRIR...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:46FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:24Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:49Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам