Гостивар
                   
763 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 6

Vw Golf VI 1.6 105ks bluemotion 2012/11god -Najekonomicen motor Od...


6.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 јан 19:00Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

Linkoln navigator 4x4

Se prodava ,odlicno socuvano vozilo so pominati 77000 milj. 5.4 benz...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 окт 12:49Renault Laguna1.9DCI 125ks 6 brzini Ekstra!!!

Se prodava Renault Laguna 1.9 dci sedan (familijarna kola ) 2006/05 ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 окт 17:35Jeep chiroke na delovi 3.7benzin

Delovi za jeep 3.7 benzin


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 окт 12:43Subaru legaci 2.5 benzin na delovi

Prodavam delovi za subaru 2.5i


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 окт 12:43Opel corsa

Opel Corsa 1.3 CDTI 16V 2006 Diesel 183.000km


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 окт 22:42Daihatsu cuore 1.0 benzin

🇨🇭Daihatsu cuore 🇨🇭1.0 benzin 🇨🇭God 2005 🇨🇭Automatik ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 окт 11:03Fiat 500 2008

Fiat 500 top sostojba


5.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 окт 14:56VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac 170 HP 4x4 svajcarski

4 zimski gumi full oprema tempomat Борд компјутер Греачи во Седиш...


10.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 окт 11:35Vw Fox 1.4 TDI klima

Cela god. Registracija do 12.2022 ServisiranA 1.4 TDI 51 kw Naj ekono...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 окт 11:35Passat 1.9 tdi automatik

Kolkata od oprema ima sve samo ima problem so menjacot


1.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 окт 14:58BMW 320D

BMW 320d e90 EfficientDynamics 2010 Se prodava BMW 320D socuvano m...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 окт 12:05SE PRODAVA SHITET FORD GALAXY GHIA TITANUM -GOD:2009/2008

SE PRODAVA SHITET FORD GALAXY GHIA TITANUM -GOD:2009/2008 ☑️ -TD...


7.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 окт 21:38Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 окт 13:00NISAN NOTE DCI 2008

SE PRODAVA NISAN NOTE DCI 2008 GODINA EKSTRA E SACUVANA FULL OPR...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 15:42NISAN NOTE DCI 2008

SE PRODAVA NISAN NOTE DCI 2008 GODINA EKSTRA E SACUVANA FULL OPR...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 15:39Vw eos 2.0 tdi 121.000 km

2.0 tdi 140ps 121.000km orginal 100% (prv gazda) Koza Panorama Krovot...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 14:53Kia Sorento

Se prodava mnogu socuvan Kia Sorento so ful oprema. Novi gumi Full ...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 07:58Nissan almera tino

Full oprema Klima Rikvers kamera Komplet elektrika Novi Zimski gu...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 окт 22:31Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 8 ventili 2007 Registracija cela god


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 окт 08:18Citroen c4 grand picaso

Moźe zamena


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 окт 20:11Mazda 5 TDI 2009 klimatronik 7 sedista

Servisirana, Registrirana do 5.2022 so zelen karton Mazda 5 2009 Dies...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 окт 23:38Passat 19tdi top kola registrirana

Registrirana so zelenkarton moze zamena I za karavan ili vasa doplata


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 сеп 22:58EXTRA!!! EXTRA!!! EXTRA!!!

🇨🇭🇨🇭Bmw 218 Diesel Luxury 2014 Godina 150Ps 140.000 Km So Servisn...


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 сеп 09:12Renault Grand Scenic 1.9 dCi

Renault Grand Scenic 1.9 DCI- 7 Sedista Kolata e vo dobra sostojba sa...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:12Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Mercedes-Benz CLK 270

Mercedes-Benz CLK 270 Avantgarde Kozen interier Kozni sedista Kontro...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:44VW Jetta 2.0Tdi 2008god

Se prodava Jetta. Vo perfektna sostojba Registeirana cela god plus z...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:29prodavam-shes BMW - 1 VITI/GOD 2006

prodavam-shes BMW - 1 VITI/GOD 2006


6.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 01:26FORD MONDEO 2.0 Tdci AUTOMATIC 2009 CH

Ford Mondeo 2.0Tdci 2009god. Fordot e uvezen od CH i e vo bezprek...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 сеп 09:22Audi a4 2010 godina

swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tro...


12.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 сеп 17:50vw golf 5 1.9 tdi extra

prodavam golf 5 1.9 tdi sega e servisiran . klimatronik.bez mana. bez...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 сеп 19:40Mercede-Benz c270 elegance full oprema

Mercede-Benz c270 elegance 2001 godina Se prodava zoshto mi treba ko...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 сеп 01:05Audi A4 A6 A8 Felgi Hitno Exstra Cena

Felgite se 19 ki za poveke 070610006


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 сеп 16:17Mercedes B 180 cdi. 2011 god

Mercedes B class 180 cdi 2011 god Full oprema (koza, tempomat, grea...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 сеп 01:29VW Turan 1.9 TDI

Se prodava VW Turan mnogu e zacuvan. Moze i zamena za po mal autom...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 сеп 13:34Alfa Romeo 147 JTDM TI

Alfa Romeo God 2007 Km 193000 Full oprema


3.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 сеп 01:50Alfa Romeo 147 JTDM TI

Alfa Romeo God 2007 Km 193000 Full oprema


3.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 сеп 20:33Bmw e39 525i Altomatic M Paket

Pominato Registracija Altomatic Prfect menjac Mpaket Angel eyes Ful...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 сеп 19:16VW Turan 1.9 TDI

Se prodava VW Turan mnogu e zacuvan. Moze i zamena za po mal autom...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 сеп 15:27SEAT ALTEA 1.9

SEAT ALTEA 1.9 FULL OPREMA BEZ NIEDNA MANA NOVI GUMI SERVISIRAN...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 сеп 14:50Страна 10 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам