Гостивар
                   
866 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 00:18Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

peuget 206 2.0 hdi

se ispravno pali vozi klima ispravns


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 15:15audi a4 2.0 tdi moze zamena

mnogu stegnato s line pali vozi se ispravno za zamena cenata zavisi o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 14:49golf 1.9

se ispravno pali vozi


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 14:49audi a6 2.0 tdi

se ispravno socuvano 18 bandasi so novi gumi za zamena cenata ne e is...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Гостивар

Автомобили

25 сеп 14:48Reno Clio 1.5dci

Klimatronik ladi tempomat komandi kuka super se ispravno Pali vozi se...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 14:48Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

29.12.2009 Registrirana do 29.12.2021 Servisna kniska. Pred 8000 ...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 13:37VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

33.000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo per...


18.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.000 €
Гостивар

Автомобили

25 сеп 11:18SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 09:15DAIHATSU COURE 2008 (registrirano do 10.2023)

Registrirano do 21.09.2023. Socuvano kako novo. Prva boja. Ne far...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 23:43MITSUBISHI OUTLENDER 2.0 DID 4WD UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 21:28VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 18:51SE PRODAVA VOLVO XC 70

2008 godina Full oprema Benzin-Plin Servisiran


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 17:27SE PRODAVA VOLVO XC 70- 2008 godina

3.2 Benzin-Plin Full oprema Servisiran Kontakt 072 265 070


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 16:51Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 15:09Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Za detali kontaktirajme me na e-meil Mozna...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 14:30Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 11:49Peugeot 405 1.9 Diesel obicen registriran

Prodavam peugeot 405 1.9 diesel obicen.Defek motor! !Od motorot svit...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 11:25BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 сеп 07:52SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Гостивар

Автомобили

24 сеп 07:52Audi A5 2.0TDI 2015 190PS

Se prodava Audi A5 2.0Tdi 190PS sportskiot motor, sportski sedista, c...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Land Rover Freelander2 TD4 HSE

Land Rover Freelander 2.2 TD4 150Ks HSE- Najvisoko opremen Freeland...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Hyundai iX35 CRDI 2010

Top sostojba mozna zamena za pomala kola … Info: 071937555 07193755...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 16:33Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 16:33BMW 318D

☑️BMW 318D ☑️2014 ☑️105Kw ☑️Automat ☑️Climatronic ☑️Parking System ☑️...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 14:49Toyota RAV4

Toyota RAV4 2.2 d 4WD Registracija so zelen karton Letni i zim...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:17Renault Grand Scenic 1.9 dCi

Renault Grand Scenic 1.9 DCI- 7 Sedista Kolata e vo dobra sostojba sa...


2.500 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 €
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:12Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03GOLF 6 2.0 TDI 110 ks

VW GOLF 2.0 TDI 110KS 2009 GODINA HIGH LINE FULL OPREMA -KOZEN VOL...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:46Mercedes-Benz CLK 270

Mercedes-Benz CLK 270 Avantgarde Kozen interier Kozni sedista Kontro...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:44Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:32VW Jetta 2.0Tdi 2008god

Se prodava Jetta. Vo perfektna sostojba Registeirana cela god plus z...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:29MERCEDES C180 KOMPRESSOR

Se prodava MERCEDES C180 KOMPRESSOR benzin, redizajn 2004 god.vo brsp...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 08:32Mercedes Benz B 250 7G-DCT

Возилото е во екстра добра состојба. Донесен од швајцарија. Мотор О...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 01:34VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 21:57OPEL MOKKA 1.4 TURBO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

SE PRODAVAT OPEL MOKKA 1.4 TURBO SO NAJ FULL OPREMA UVEZENO OD SVAJ...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 21:57AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIK SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 21:57MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AVTOMATIK UVEZEO OD SVAJCARIA PLATENI...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 21:57MERCEDES GLA 220 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 220 CDI 4 MATIC AUTOMAT 2015 UVEZENO OD SVAJCARIA PLA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 21:57MERCEDES C 250CDI 4_MATIC UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI...


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 21:57Страна 3 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам