Гостивар
                   
703 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Touran 2.0

Touran 2.0 170 ps Full oprema Highline Bi xenon Klimatronik Koza...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 18:39Промовирано

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Renault Scenic 1.9 dci 131 kw 2011/12 Bosse Edition

Renault Scenic 1.9 dci 131 kw 2011/12 Bosse Edition -Abs -Airbag...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 12:43Bmw 320

Mnogu socuvano famijarno vozilo,vtor sopstvenik,poseduva motor 2.0 be...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 ное 22:00PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GIDINA NA PROIZVODSTVO 2002... KOLAT...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 ное 19:28Suzuki Grand Vitara 1,9 DDiS 2007 4X4

Se prodava Suzuki GRAND VITARA 2007Godina. 5 Vrati. 1.9 DDiS Dizel 96...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 ное 17:46Renault Megan 2.0 CC Benzin

🚗 Renault Megane II KARMAN CC 2.0 - 2005 godina ✅ KLIMA - LADI ODLI...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 ное 10:15Mercedes A 180cdi

Se prodava odlicno socuvana kola so pominati 206iljadi,vozena kako vt...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 ное 20:19Audi A6 Quatrro 2.7 tdi

Se prodava Audi A6 2.7 Tdi 2006 godina vo sobrakajna ovde a vo Svajca...


6.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 ное 19:57Ford C-MAX

ford focus c-max 2.0tdci 100kw 2003 GHIA oprema ful redovno servisira...


3.050 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 ное 17:59Chevrolet Matiz 2005g. 0.8, 47hp

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava Chevrolet Matiz, sina boja...


1.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 ное 17:27Mercedes Benz S350 Long

Full 205.000 km ,servisiran


52.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

13 ное 10:08Golf V 1.9 TDI - Goal Edition

Se prodava Golf V TDI - Goal Edition. * Realna kilometraza * Redo...


4.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 ное 14:58Mercedes-Benz V-CLass

Mercedes Benz V-Class ECO System TouchPad Radio Bluetooth,AUX,Usb...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 21:43Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Za detali kontaktirajme me na e-meil Zamen...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 20:50VW GOLF 5 2.0 TDI, GTI line 140hp - 2006

VW GOLF 5 2.0 TDI, GTI line 140hp - 2006 • Stage 1+ > 195hp • EGR O...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 19:43Citroen c2 1.4hdi 2004god full oprema...

Citroen c2 2004 god 1.4hdi full oprema servisiran komplet so rebrasti...


24 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 19:11dicover

se prodavat bandasi za discover 16 i za jeep 17


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 18:58BMW 730L 2016 CARBON CORE 195kw LUXURY

Kolata e na mnogu ubava sostojba, so 20ski bandasi, so panorama krov,...


59.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 17:09Porsche Cayenne 3.0 2016 4x4

Kolata e na mnogu ubava sostojba, registriran cela godina, so 20ski b...


55.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 16:57Audi A6 4.0TDI 2018

Kolata e vo perfektna sostojba, site redovni servisi e napraven vo ov...


49.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 14:57Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 ное 11:04Opel Astra H 1.7 Isuzu

Se prodava Opel Astra H 1.7 Isuzu motor,registrirana cela godina, ser...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 ное 21:08Peugeot 307

Peugeot 307 1.6 HDI 2007 Plateni site davacki do tablici


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 ное 20:27Prodavam Mercedes

Prodavam Mercedes c220 1999 godina dizel, so Novi zimni gumi, vebasto...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 ное 12:12VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 ное 09:49BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 ное 11:00Seat Altea 2.0 tdi / nov uvoz ch

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 ное 11:00Bmw 118 d

Bmw 118 dizel God:2007 Perfekten motor menjac bez nitu edna mana N...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 ное 11:00Mercedes B 200 Automatik

Mercedes B- klasa Motor: 2.0 benzin Automatik Napraven golem servi...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 ное 11:00Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 ное 11:00Vw Vento 1.6 i Klima Servo Reg cela god

Vw Vento Motor:1.6 i Km:225.xxx originalni Klima raboti nov freo...


1.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 ное 11:00BMW E60 530i 2006 PLIN M-Paket

Kolata e so ful opremai top socuvana. Registrirana do avgust 2023. Se...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 ное 13:08BMW X1

BMW X1 Xdrive 2010 Automat Koza Navigacia Uvoz🇨🇭🇨🇭 Plat...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 ное 12:50Opel astra 2.0 turbo sport

Doneseno od CH bez nikakov vlog Full servis Komplet serviz prednica ...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 ное 08:26HIUNDAY ACCENT AKCENT BENZIN PLIN

ACCENTOT E VO DOBRA SOSTOJBA MOTOR I MENJAČ EKSTRA DOBRI 2 NOVI GU...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 ное 13:38GOLF 4 1.9 TDI 101PS 2002GOD FULL OPREMA

Golf 4 1.9 tdi 101 ps 2002god full oprema servisiran komplet novi gum...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 ное 08:36Mercedes e220cdi avtomatic full oprema fabrika

Mercedes e 220 cdi Avangarde so naj full oprema sto sledi na ovoj mod...


5.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 ное 08:32Jeep Compass 2.0 CRD 4x4 103kw

Vo odlicna sostojba registriran servisiran dva para gumi novi pirelli...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 ное 20:33Kia Sportage 2.0CRDI AWD

Servisireno registriren novi zimski gumi ubava oprema vredi da se vid...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 ное 20:33Mercedes E250 CDİ Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. 2009godina 250000klm dobro zacuvan 4novi gum...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 ное 18:58MERCEDES C220cdi —AVANTGARDE—REDIZAJN—2011/2010god..177ks

kolata e registrirana cela godina ima napraveno servis na motor i me...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 ное 11:18Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам