Гостивар
                   
870 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

VW Turan 1.9 TDI

Se prodava VW Turan mnogu e zacuvan. Moze i zamena za po mal autom...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 сеп 15:27Bmw 316

☑️BMW 316/20 ☑️Karavan ☑️06.2014 ☑️Automat ☑️Navi ☑️Eco System ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 сеп 08:12citroen Xsara Picasso

se prodava citroen picasso stranski tabli vo odlicna sostojba motor 2...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 сеп 19:55SEAT ALTEA 1.9

SEAT ALTEA 1.9 FULL OPREMA BEZ NIEDNA MANA NOVI GUMI SERVISIRAN...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 сеп 14:50CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 сеп 08:46OPEL ASTRA

PRODAVAM OPEL ASTRA 1999 GODINA , ATESTIRAN PLINSKI URED, NAPRAVEN SE...


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 сеп 08:46Vw Caddy 1.6 tdi Bluemotion

Vw Cady Motor:1.6 tdi Bluemotion God :2011 Perfekten motor menja...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 сеп 22:18Opel Astra 2.0 dti Automatik

Opel Astra Automatik Motor:1.7 dizel Klima so nov freon ,servo g...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 сеп 22:06Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 8 ventili 2007 Registracija cela god


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 сеп 21:18Hyundai santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plat...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 сеп 21:09Pontiac Solstice-Cabrio Kako Nova-80 iljadi Km-Mozna Zamena

Pontiac Soltice-Cabrio-Spyder 80 iljadi km orginal moze da Proverete...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 сеп 01:23Corvette C7-Z51 Stingray-Edna Vakva U Cela Mk-Mozna Zamena

Corvette c7-Stingray Z51 model 2015 godina Z51 model znaci najfull ...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 сеп 01:22Audi a6 2.5 Tdi Exstra Sostojba Fabricno

Pominato Reg Klima Ladi Prfect Mnogu Socuvan Senzori Elektronski St...


2.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 сеп 14:41TOYOTA RAV 4

TOYOTA RAV 4 2006GOD 22D 100KW SERVISIRAN KOMPLET O77808935 MOZE ZAME...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 сеп 14:28OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 сеп 12:41FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 сеп 12:39ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 сеп 10:03Polo 1.4 Dizel Donesena Od Ch So Servisna Knishka

Polo 1400 kubika dizel Kolava ima 172 iljadi km orginal so servisna ...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 23:58Cadillac Deville 4.6 northstar motor-Americki Tabli

Cadillac Deville 2002 godina Northstar motor 4600 kubika v8 150 il...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 23:58Gmc Terrain-eden i edinstven u cela Mk-Mk Tabli-Mozna Zamena

Gmc Terrain 2.4 BenZin 2012 godina Eden vakov model u cela Mk so Mk...


25.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 23:56TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN PLIN KARAVAN

Prodavam samo za kes: Toyota Avensis 1.8 Benzin Plin Atest 2004 ...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 12:16Opel Calibra A4

Redok Primer Opel Calibra A4 Model 2.0/16V/110kw/SFI *****Garazi...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 10:38Citroen c4 picaso

Citroen c4 picaso 2009 Automat 7 stolica Klimatronic na dve zo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 09:44Golf 4 1.9 Cabrio

Registriran 1 god Servisiran sve Kabrio mu se otvori manuel Nov lamel...


1.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 09:44Vw Golf 6

Golf 6 2009 1.6 benzin plin


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 09:38Hyundai i20

Hyundai i20 Uvoz 🇨🇭🇨🇭 135000 km 2014 god Bez carina Moze da...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 сеп 09:30Alfa Rome sport 145 - 1997 UVOZ OD SVAJCARIA

Alfa Rome sport 145 - 1997 2.0 Benzin 150ps 197200 km UVOZ OD SVA...


1.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 сеп 13:00Porsche Cayyene 4.5i

Registriran 1 god Servisiran Sve Altomatic Motor Menjac Prfect Kolat...


9.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 сеп 10:39Prodavam Hyundai Atos

Prodavam Hyundai Atos vo top sostojba, zimski gumi, smenet cel set, l...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 сеп 10:28VW EOS

Vw Eos 2007 2.0TDI MANUAL Registrirana cela godina


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 сеп 10:13BMW x3 2.0d 150konja Manuel

BMW x3 2.0d 110kw 2004 270.000km so servisna Klima Tempomat ...


6.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 сеп 01:04Vetura Shitet Bmw 730 D

Shitet Bmw 730 D Viti 2004 makina është ne gjendje te regullt extra e...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 сеп 23:44Land rover defender

Land rover ispravno registiran 4novi gumi


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 сеп 21:31Ford C-MAX

ford focus c-max 2.0tdci 100kw 2003 GHIA oprema ful redovno servisira...


2.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 сеп 11:43Опел Корса

Се продава Опел Корса 1.4 44kw, произведена 1996 година. Сега направе...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 сеп 09:30Opel astra 2.0 turbo sport

Doneseno od CH bez nikakov vlog


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 сеп 08:04Opel astra Gtc

Se prodava Opel Astra Gtc perfektna sostojba. Mozhe da ja vozi pochet...


2.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 сеп 16:35ML 6.3 AMG

Ml 6.3 amg Orginal Bez carina Infoo na☎️👇


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 сеп 12:27Bmw 118d

Bmw 118d 2008 god Uvoz🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki do tablici


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 сеп 08:00Peugeot 207 VTI

Se prodava Peugeot 207 1.6VTI 120ks 2009 godina. Voziloto ima pominat...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 сеп 00:50Страна 6 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам