Гостивар
                   
695 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel corsa 1.4 benzin 2009 85.000 km

🇨🇭Opel corsa 🇨🇭1.4 benzin 🇨🇭Km 85.000 🇨🇭God 2009 ...


5.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 окт 10:51audi a4 cabrio 2.4 benzin

se funkcionalno mnogu socuvano cist benzin remus auspluzi moze zamena


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 окт 10:38Fiat 500 2008

Fiat 500 top sostojba


5.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

18 окт 14:56Reno Clio 1.5dci

Klimatronik ladi tempomat komandi kuka super se ispravno Pali vozi se...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 окт 12:12opel corsa 1.3 cdti

se ispravno klima ladi super mnogu dobra


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

17 окт 12:11Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG Came...


25 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 окт 13:27VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac 170 HP 4x4 svajcarski

4 zimski gumi full oprema tempomat Борд компјутер Греачи во Седиш...


10.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 окт 11:35Vw Fox 1.4 TDI klima

Cela god. Registracija do 12.2022 ServisiranA 1.4 TDI 51 kw Naj ekono...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 окт 11:35Passat 1.9 tdi automatik

Kolkata od oprema ima sve samo ima problem so menjacot


1.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 окт 14:58BMW 320D

BMW 320d e90 EfficientDynamics 2010 Se prodava BMW 320D socuvano m...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

14 окт 12:05SE PRODAVA SHITET FORD GALAXY GHIA TITANUM -GOD:2009/2008

SE PRODAVA SHITET FORD GALAXY GHIA TITANUM -GOD:2009/2008 ☑️ -TD...


7.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 окт 21:38Shitet Gollf 4 2000 vit

Shitet gollf 4 shum i rujtun me full oprem


2.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 окт 10:32Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 окт 13:00golf 1.9

se ispravno pali vozi


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 окт 17:52peuget 206 2.0 hdi

se ispravno pali vozi klima ispravns


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 окт 17:51NISAN NOTE DCI 2008

SE PRODAVA NISAN NOTE DCI 2008 GODINA EKSTRA E SACUVANA FULL OPR...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 15:42NISAN NOTE DCI 2008

SE PRODAVA NISAN NOTE DCI 2008 GODINA EKSTRA E SACUVANA FULL OPR...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 15:39Vw eos 2.0 tdi 121.000 km

2.0 tdi 140ps 121.000km orginal 100% (prv gazda) Koza Panorama Krovot...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 14:53Vw Golf 6

Golf 6 2009 1.6 benzin plin


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 10:32Kia Sorento

Se prodava mnogu socuvan Kia Sorento so ful oprema. Novi gumi Full ...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 окт 07:58Nissan almera tino

Full oprema Klima Rikvers kamera Komplet elektrika Novi Zimski gu...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 окт 22:31Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 8 ventili 2007 Registracija cela god


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 окт 08:18Citroen c4 grand picaso

Moźe zamena


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 окт 20:11Mazda 5 TDI 2009 klimatronik 7 sedista

Servisirana, Registrirana do 5.2022 so zelen karton Mazda 5 2009 Dies...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 окт 23:38Jeep Grand Cherokee 3.1

Pominato reg servisiran va poveke inf 070610006


5.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

01 окт 19:26Passat 19tdi top kola registrirana

Registrirana so zelenkarton moze zamena I za karavan ili vasa doplata


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 сеп 22:58Bmw 320d

Bmw 320d


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 сеп 08:00BMW E60 525D 2004 GOD FULL OPREMA

Prodavam E60 525D 2004 God Full oprema.Zelen karton.Dva kluca.Kolata ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 сеп 14:36EXTRA!!! EXTRA!!! EXTRA!!!

🇨🇭🇨🇭Bmw 218 Diesel Luxury 2014 Godina 150Ps 140.000 Km So Servisn...


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 сеп 09:12Opel Frontera 2.2dti

Samo za seriozen kupuvac ! Kolata e vo perfekna sostojba Bela Koza na...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 19:18Opel corsa 1.3 ekoflex

Kolata je maxsımalen socuvan Klıma,navıgacıja fabrıckı,tempomat,3l n...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 16:25VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

33.000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo per...


18.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 сеп 11:18Hyundai iX35 CRDI 2010

Top sostojba mozna zamena za pomala kola … Info: 071937555 07193755...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 17:33Renault Grand Scenic 1.9 dCi

Renault Grand Scenic 1.9 DCI- 7 Sedista Kolata e vo dobra sostojba sa...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:12Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Mercedes-Benz CLK 270

Mercedes-Benz CLK 270 Avantgarde Kozen interier Kozni sedista Kontro...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:44VW Jetta 2.0Tdi 2008god

Se prodava Jetta. Vo perfektna sostojba Registeirana cela god plus z...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 09:29Mercedes CLK 320

Mercedes CLK 320 , 2003 ful oprema cena 7000 Evra Mini Cooper 1.6 be...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 17:08prodavam-shes BMW - 1 VITI/GOD 2006

prodavam-shes BMW - 1 VITI/GOD 2006


6.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 сеп 01:26FORD MONDEO 2.0 Tdci AUTOMATIC 2009 CH

Ford Mondeo 2.0Tdci 2009god. Fordot e uvezen od CH i e vo bezprek...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 сеп 09:22Страна 7 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам