134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Venčanica

Prodavam venčanica, NEKORISTENA, zatoa što se venčavme vo stranstvo ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

25 сеп 15:49Poznati brendovi na obleka po povolna cena

Poznati brendovi na obleka po povolna cena. Poveketo od parcinjata ...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

11 сеп 13:00Razna tekstilna roba

Prodavam obleka za deca I vozrasni, postelnini pernici I dr. tekstiln...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

25 авг 08:48скафандер

се продава скафандер во два дела за деца до три години или 15 кг


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 авг 16:39Nov preubav kostum za kapenje

Novi bikini so interesen desen. Vel L Samo za seriozni kupuvaci Ko...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

08 авг 09:32Vencanica N.Sekirarski Венчаница _Секирарски

Vencanica, kreacija na Nenad Sekirarski za 2000 den. Ogovara na s bro...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

21 јул 13:00Мото јакна APRO - големина S

Се продава женска мото јакна АПРО, големина S, во одлична состојба ка...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

05 јул 10:57Obleka od zatvoren dukan 100 denari parce

Se prodavaat 2 dolgi fustani 1×500 i 4 kratki 1×300 Zenski maicki 5 ...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

16 мај 13:16Se prodava obleka okolu 60 parcinja 6000 den. Toptan

Se prodavaat 2 dolgi fustani 1×500 i 4 kratki 1×300 Zenski maicki 5 ...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

07 мај 14:07Tipska jakna-eko koza

Preubav model na ovaa jakna Bojata e dolovena na slikite Eko koza ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

07 мај 08:35Zenski maicki. Celata obleka 6000 denari okolu 60 parvinja

Se prodavaat 2 dolgi fustani 1×500 i 4 kratki 1×300 Zenski maicki 5 ...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

06 мај 09:54Se prodava obleka okolu 60 parcinja 6000 den. Toptan

Se prodavaat 2 dolgi fustani 1×500 i 4 kratki 1×300 Zenski maicki 5 ...


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

04 мај 11:07Se prodava obleka od zatvoren dukan

Se prodavaat 2 dolgi fustani 1×500 i 4 kratki 1×300 Zenski maicki ...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

02 мај 09:53NOVI ZENSKI JAKNI

NOVI ZENSKI JAKNI POLYESTER OBLOZENI SO POLAR, SITE GOLEMINI NA LAGER...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

06 апр 13:14КОЖНО ЕЛЕЧЕ

Одлично сочувано Елесе 40/42 Должина 75 см Колкови 50 Струк 45 Р...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

07 фев 10:51zimski jakni exstra

prodavam zimski jakni crna velicina L mnogu malku nosena i topla 1...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

21 јан 09:13VASIDORA NOV KAPUT

Snezno bela boja. Sosema nov kaput od Vasidora.Odgovara na Vel.M ili...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

15 јан 08:42PULL BEAR kaput

kaputot e retko nosen,bukvalno nov Slobodno pagja, Vel S no malku e...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

24 дек 10:55Kaputi

prodavam 3 kaputa golemina L 1000 den edna jakna 1000 den br 38...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

16 дек 13:02Nevestinski fustan

Se prodava vencalen fustan. Vencanicata odi zaedno so vel, bolero i k...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

13 дек 11:56Бунда од ВИЗОН

Се продава бунда од природно крзно од Визон. Цена по договор, за по...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

25 ное 11:49Prodavam bunda koza i nerc

Prodavam bunda koza i nerc za zenska osoba so visina okolu 160 cm i ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

13 ное 23:16Продавам женско палто

Продавам женско палто во цветен дезен на бела основа. Може да се носи...


450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 окт 20:00Продавам блуза ZARA

Продавам блуза марка ZARA во темно сина боја. Материјалот фино паѓа, ...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 окт 19:58Продавам бела блуза ZARA

Продавам бела блуза марка ZARA со нежно изведена чипка во црна боја н...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 окт 19:56Продавам црн фустан

Продавам црн фустан со впечатливи цветови во сина, црвена и бела боја...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 окт 19:54Продавам блуза Caliope

Продавам женска блуза со кратки ракави со цветен дезен марка Caliope....


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 окт 19:51Продавам кошула Mango

Продавам женска кошула марка Mango. Памучна и пријатна во бела боја ...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

09 окт 19:48NOVI ZENSKI JAKNI-SUSKAVEC SO POSTAVA SUPER MODELI

Novi moderni zenski jakni otporni na vetar i voda, materijal polieste...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

30 сеп 21:43Glanc nov od Germanija

Ubav model so dva karnera na predniot del.Ja sledi linijata na teloto...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

18 сеп 07:13Пантолони/фармерки бели

Продавам бели пантолони со крој како фармерки, купени од бутик„Пирами...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

07 сеп 23:57Оригинал бунда од природно крзно (нерц)

Се продава црна бунда од нерц природно крзно со гратис шубара и две л...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

06 авг 14:00Се продава Венчаница

Продавам раскошна Венчаница, рачна изработка и одлично сочувана! Корс...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

11 јун 13:24Sherri Hill fustan nov

Sherri hill fustan nov


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

05 мар 20:14Prodavam zenski mantili

Prodavam skoro novi zenski kozni mantili velicina 38.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

31 јан 07:20Ски панталони вел. М

Панталоните се марка - Protest во одлична состојба. Величина М. Се п...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

18 јан 19:39Krznena/kozna bunda

Prodavam kozna bunda, velicina S. Kontakt: Nina 070 23 66 75


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

15 дек 19:17Nova jaka od zajace

Novo zajacko krzno .Prekrasen dodatok za okolu vrat..Se sostoi od tri...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

02 дек 12:26Fustani na popust

Se prodava vencanica po povolna cena


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

22 окт 16:12Продавам ВЕНЧАНИЦИ (50)

Се продава поголема количина на венчаници (околу 50) од затворен бут...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женска Облека

28 сеп 10:59Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам