45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сушара, SUSHARA, SUSARA, SUSARI, СУШАРИ

Се продаваат нови сушари со капацитет од 100 до 1100 кг. за овошје, з...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:28



Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


8.490 €
или предлог цена
22 сеп 14:40



VENTILATOR

Se prodava ventilato SEVER 1.1 kw 920 vrtezi so dijametar od 80 cm ce...


300 €
или предлог цена
21 сеп 10:18



Se prodavat masini za sienje koza

Se prodavat masini za sienje na koza poveke info na telefon


1 €
или предлог цена
21 сеп 10:18



Mehanicka presa

Se prodava Mehanicka presa za baliranje na sisinja,hartija volna i dr...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
15 сеп 22:21



Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


7 €
или предлог цена
15 сеп 20:38



VENDING LADILNIK-FRIZIDER(KAFEMAT)

Prodavam Vending ladilnikci-frizideri vo ispravna sostojba 1. FAS go...


600 €
или предлог цена
14 сеп 16:39



SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
01 сеп 11:09



INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem i...


1 €
или предлог цена
01 сеп 11:08



OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
01 сеп 11:08



Се продава НОВА машина за нашивање вреќи

Се продава НОВА машина за нашивање вреќи KingStar GK26-1A, исто така ...


12.000 МКД
или предлог цена
25 авг 08:08



Grajfer, kran,hiab,palfinger

Palfinger,malku koristen . Osteten! Poveke info na tel. 070210220


2.000 €
или предлог цена
11 авг 23:42



БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 0...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:37



Masina za betonski blokovi metalika

masina za blokovi metalika mnogu malku koristena kakk nova super cena...


3.200 €
или предлог цена
05 авг 18:13



Baram firma za iskop na bunar vo dvor

Baram firma za iskop na bunar vo dvor


По Договор
или предлог цена
24 јул 08:42



Proizvodstvo na chetki za industriski mashini

Gi proizveduvame i reparirame site vidovi na chetki za industriski ma...


1 €
или предлог цена
13 јул 11:39



Индустриска преса за пеглање

Се продава индустриска преса за пеглање на тешка конфекција (палто, с...


По Договор
или предлог цена
05 јул 12:46



Potopni pumpi, Hidrofori, Raketni pumpi,Vodni pumpi

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Vrsime prodazba na Poveke modeli ...


1 €
или предлог цена
17 јун 07:17



Kuglarka

Oolovna kuglarka kugla do 180 gr inf 075/202-049 .


250 €
или предлог цена
09 мај 23:46



Masina za betonski blokovi..zamena moze

Se prodava profesionalna masina za betonski blokovi kompletno aftomat...


69 МКД
или предлог цена
03 мај 19:26



Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


1.100 €
или предлог цена
05 апр 16:09



Motori za komora so kompresor

Motorite se uvezeni od komori za sladoled, 3 broja. Cena za 1 broj-3...


По Договор
или предлог цена
15 дек 14:35



Masina za lepenje kesinja i kesinja

Prodavam masina za lepenje kesinja skoro nova koristena za lepenje na...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 21:26



Mašina za proizvodstvo na prehrambeni praškasti produkti

Organizirame nabavka na mašina za proizvodstvo na prehrambeni praškas...


1 €
или предлог цена
09 ное 16:10



Prodavam masina za kesi

Prodavam masina za pravenje kesi za leb i sendvic.Masinata e ispravna...


950 €
или предлог цена
30 сеп 23:54



masina za toalet hartija i kunski brisaci

masinata e vo dobra kondicija vadi top kvalitet so moderna sara (zaja...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 15:54



Тунелски сушари за овошје, зеленчук, печурки

Нудиме набавка на тунелска сушара за различна намена (сушење на овошј...


1 €
или предлог цена
08 авг 15:16



Masina za perenje na tepisi

Monofazna vo dva smera. Sekakvi cetki susari (centrifugi) susi do 95%...


650 €
или предлог цена
06 авг 10:25



Masini za perenje tepisi

Masini za perenje na tepisi novi 1100w monofazni sekakvi susari centr...


2 €
или предлог цена
06 авг 10:24



Машина универзален миксер за суровини

Организираме набавка на нови машини миксери за суровини, од реномиран...


1 €
или предлог цена
25 јул 11:54



Susara centrifuga za tepisi

Susi da95% nudime masini za petenje na tepisi sekakvi cetki posreduva...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:10



Susari za tepisi centrifugi 310 m

Susi do 95% vrsime posreduvanje preku programata na UNDP za samovra...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:10



Флексо машина за печатење Flexo Flekso

Флексо за печатење во шест бои со централен бубањ. Ширина на печатење...


1 €
или предлог цена
11 јан 05:42



Машини за изработка и поправки на обувки

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по догово...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20



Машини за изработка и поправки на обувки

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по догово...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20



se prodavaat masini

-rupicarka -kopcarka -4koncena brother cena po dogovor -5koncena ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 11:07



ДРОБИЛИЦИ,ДРОБИЛКИ,DROBILICI,DROBILKI

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА ДРОБИЛИЦИ ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ ЗА БРИКЕТИ,ПЕЛЕТИ,ПЕЛЕВ...


50.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:17



Машини за пeлети и дробилци

Агротехника исток врши продажба на нови машини за пелети,дробилици за...


1 €
или предлог цена
27 сеп 08:00



МАШИНИ ЗА ПЕЛЕТИ ,MASINI ZA PELETI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП Вршиме продажба на пелет преси за производств...


1 €
или предлог цена
18 сеп 14:36



FABRIKA ZA RECIKLAZA NA GUMA

KOMPLET LINIJNA ZA RECIKLAZA NA GUMA! ZA POVEKE INFORMACIJA JAVETE ...


1 €
или предлог цена
03 мај 14:29



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам