Подкатегорија:
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
Денес 08:31Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
30 ное 15:00Bateriska pila motorna Батериска пила 21v 4ah MAXPULS

Maxpuls pila bateriska 21v 4ah 1 baterija polnac 12 meseci g...


9.500 МКД
или предлог цена
28 ное 22:02Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Вртежи-...


4.999 МКД
или предлог цена
28 ное 14:54Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


5.999 МКД
или предлог цена
21 ное 21:11Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


4.299 МКД
или предлог цена
21 ное 12:29Stihl 441c

Se prodava motorna pila Stihl 441c mtronic so elektronska korekcija n...


850 €
или предлог цена
12 ное 17:32Set za farbanje kompresorski 5/1 MAXPULS MP-AT010

Set za farbanje 5/1 Конектор: 1/4 Дизна: 1.5mm Резервоар на пишт...


1.250 МКД
или предлог цена
10 ное 11:57Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


350 МКД
или предлог цена
09 ное 08:04motorna pila maxpuls 1.4kw maxpuls моторна пила безинска

МОТОРНА ПИЛА Арт.бр.10837 Карактеристики Зафатнина 40.1CC Moќнос...


1 €
или предлог цена
04 ное 18:19Maxpuls udarna bormashina Бормашина електрична 500w

MAX PULS MP-ID002 Ударна бормашина, моќност 500W, вртежи до 3.0...


850 МКД
или предлог цена
03 ное 09:22Maxpuls udarna bormasina 500w

500w 2900r/min 13mm 12 meseci garancija i rezervni delovi


1.100 МКД
или предлог цена
03 ное 09:19Maxpuls racen cirkular 1200w za drvo

🔥👍Elektricni alati na popust po solidni ceni i 12 meseci garancija ...


2.450 МКД
или предлог цена
01 ное 08:15Tajfun na gas-plin grealka duvalka NOVII 15kw

Моќност: 15 kW Издувна моќ: 300 m3/h Капацитет на затоплување: 25 m...


5.500 МКД
или предлог цена
01 ное 08:11Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.099 МКД
или предлог цена
01 ное 08:06Kultivator za trimer Култуватор за тример НОВ!

kultivator za trimer MP-GBC18


4.999 МКД
или предлог цена
26 окт 12:20Pistol za lemenje lemilica лемење 200w

Пиштол за лемење лемилица 📍200W 📍230v-50Hz 📍SOFT GRIP 📍LED ...


1.399 МКД
или предлог цена
25 окт 10:39Regulator za kompresor Регулатор за компресор novi

Регулатор за компресор 📍1/4 📍1.0Mpa 📍5-60*C


1.500 МКД
или предлог цена
23 окт 22:50Disk Pila za drvo za na brusalka abraziven disk za secenje

Disk za secenje drvo plastika Abrasiven 📍F115 📍F125


220 МКД
или предлог цена
23 окт 22:27Reciprocna pila 1050W реципрочна пила MAXPULS

📍1050w 📍230v 50Hz 📍2.500R/min 📍drvo i metal 📍12 meseci garan...


3.300 МКД
или предлог цена
23 окт 22:19Hevtalica pnevmatska Хевталица пневматска MAXPULS

Maxpuls pnevmatkska hevtalica 📍8bari 📍16-40mm shajki 📍10-50 m...


1.800 МКД
или предлог цена
23 окт 22:16Racen cirkular Рачен циркулар за дрво MAXPULS 1800W

Рачен циркулар за дрво MAXPULS 1800W 📍1800w 📍230V 50 Hz 📍5000R/...


4.899 МКД
или предлог цена
23 окт 20:50Oscilator povekenamenska alatka MAXPULS

Maxpuls povekenamenska alatka 📍220W 📍230V 50Hz 📍15000-22000R/min...


2.100 МКД
или предлог цена
23 окт 20:47Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

Agolna brusalka 📍900w 📍So potenciometar 📍11000R/min 📍125mm 📍22...


2.199 МКД
или предлог цена
22 окт 22:17Agolna brusalka 950w MAXPULS аголна брусалка MP-AG27

Agolna brusalka 📍950w 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


2.099 МКД
или предлог цена
22 окт 22:07Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
22 окт 21:50Agolna brusalka 750w аголна брусалка MAXPULS MP-AG014

Agolna brusalka 📍750w 📍11000R/min 📍115mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.599 МКД
или предлог цена
22 окт 21:45Hilta udaren cekan elektricen 850W VERTUS

Ertus idaren elektricen cekan 850w 3J 12 meseci garancija


3.200 МКД
или предлог цена
22 окт 15:53Agolna brusalka fleksa 850w аголна брусалка VERTUS novi

Agolna brusalka 850w


1.399 МКД
или предлог цена
22 окт 15:50Udarna bormasina 810w Vertus novi ударна бормашина

Ударна бормашина 810w 13мм футер 12месеци гаранција


1.799 МКД
или предлог цена
22 окт 15:47Elektricna pila (motorna pila) 1800w

Elektricna pila 1800w 450mm


3.599 МКД
или предлог цена
22 окт 12:24Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

Mini gravirka 135w 210 parcina 8000-35000 RPM 12-meseci garanc...


1.850 МКД
или предлог цена
20 окт 09:27Kompresor kufer 1100w MAXPULS

Напон: 220~240V Капацитет: 1100W Доставување на воздух (L / min): 1...


3.999 МКД
или предлог цена
18 окт 09:32Maxpuls elektricen duvac na lisja 3vo 1 novi!!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥Cena na popust:1999 den🔥🔥🔥🔥 ...


1.999 МКД
или предлог цена
15 окт 11:33Maxpuls hilta 850w udaren cekan

Карактеристики на производот: Напон: 230 V ~ 50 Hz Моќност: 850...


2.950 МКД
или предлог цена
10 окт 15:17Iskra GX-MC011 900W kruzna pila

Кружната пила Iskra GX-MC011 900W може да се пофали со моќно сечило...


4.999 МКД
или предлог цена
08 окт 09:25Iskra GX-MC012 Mini kruzna pila NOVI!

Мини кружна пила Iskra GX-MC012 Јачина: 450W Напон: 230-240V~50Hz ...


3.999 МКД
или предлог цена
08 окт 09:18Cirkular LAAWA 1300w nov!!

Laawa cirkular 1300w 1 god garancija Redovna cena:4950 den 🔥...


2.999 МКД
или предлог цена
03 окт 21:16Maxpuls motorna pila na benzin 2200w

Зафатнина: 54CC Моќност: 2200W Вртежи: 3000±500/min Должина на...


6.490 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:55Maxpuls motorna pila na benzin 2100w

Зафатнина: 50.8CC Моќност: 2100W Вртежи: 3000±500/min Должина на м...


6.650 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам