Делчево
                   
399 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 1.6 TDI 90 ks.2009 god

VW GOLF 6 1.6 TDI 90 ks.2009 god. So mnogu oprema i mnogu socuvan i ...


6.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:51FIAT DOBLO 1.3 multijet 90 ks.2007g.7 sedista

FIAT DOBLO 1.3 multijet 90 ks.2007god.so 7 sedista so ful oprema so n...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:50VW CADDY 1.6 TDI 105 ks.2010 g.TOVARNO!!

VW CADDY 1.6 TDI 105 ks.2010 g.TOVARNO!! So mnogu oprema i mnogu soc...


6.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:50FORD FIESTA 1.4 TDCI 51kw.2010 god

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51kw.2010 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


4.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:50FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2009 god

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2009 god So mnogu oprema I mnogu socuvano....


5.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:50FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2006 god

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2006 god So mnogu oprema I mnogu socuvano....


3.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:50MERCEDES C 200 CDI 136 ks.2008 god

MERCEDES C 200 CDI 136 ks.2008 god So mnogu oprema I mnogu socuvano....


8.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:49Mazda 3 1.6 HDI 109 ks. 2006 god..

Mazda 3 1.6 HDI 109 ks. 2006 god.. So mnogu oprema i mnogu socuvana....


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:49BMW 525 d. 177 ks. 2005 god...

BMW 525 d. 177 ks. 2005 god... OD OPREMA POSEDUVA: - ABS ESP ASC. ...


5.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:49MERCEDES A 160 CDI 90 ks. 2006 God.

MERCEDES A 160 CDI 90 ks. 2006 God. So mnogu oprema I mnogu socuvana...


3.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:49ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god.

ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god. So mnogu oprema i mnogu socuv...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мар 06:47VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


3.599 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

18 мар 11:18Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina

🚗 SEAT 🚘 ✔️✔️LEON ✔️✔️ ➖ ➖2.0TDI 103KW 8V ➖➖ 2010GODINA ...


6.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 мар 21:41Toyota Corolla

НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМЕНОСТ!! -РЕДОВНО СЕРВИСИРАНА ВО TOYOTA ЦЕНТАР...


3.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 мар 10:58VW Sharan 1.9 TDI

Uvezena od germanija, so servisna kniska So rezervni 4 al bandasi ...


6.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

16 мар 22:04Ford Fokus

Se prodava Ford fokus benzin plin sportka verzija zacuvan inf na tel ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

16 мар 11:23Seat leon

Ne reg realni km se sto ve interesira inb Zamaec dobar menjac moto...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Делчево

Автомобили

15 мар 23:42Ford c max

Odlicno socuvan podetalno na tel 078740050


2.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 €
Делчево

Автомобили

15 мар 23:41Golf 5 plus

Golf 5 plus 1.9 105 ks Reg nema Delcevo Zamena ne Kilometr...


3.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 мар 23:40Volkswagen fox

Se prodava Volkswagen fox Cena po dogovor. Za povekje info Sonja 072...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

15 мар 18:34Audi A6 LeMans 2010

2.0 tdi 170 коња регистриран на бг табли 2010 година 19" бандаши


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 мар 22:00VW touran 2 Броја МК и BG( само комплет)

два броја VW Touran 2.0 140 tdi Makedonski tabli Bugarski tabli С...


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 мар 21:56Се продава SKODA RAPID 1.6 TDI 2015 66KW/90KS

66KW / 90HP 144796km РЕАЛНИ ИЗМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ЕДИНСТВЕНА НА ПАЗА...


10.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 мар 16:54VW Volkswagen Touran 1.9 TDI

СЕ ПРОДАВА VW Touran 1.9 TDI - 105кс Автомобилот е секогаш редо...


4.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

14 мар 16:17PRODAVAM DESNA PREDNA VRATA ZA FIAT GRANDE PUNTO

Prodavam desna predna vrata za Fiat Grande Punto, vratata e so retrov...


250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

13 мар 10:30VW POLO 1.4 TDI 51kw.2007 god

VW POLO 1.4 TDI 51kw.2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. Ko...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 мар 21:46VW ARTEON R-Line

Нов 2.0 TDI 190 коња 4 motion Нови гуми Купен во порше-македонија...


36.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 мар 18:07Сеат толедо 1.9тди 90кс. На ДЕЛОВИ!!!

Сеат толедо 1.9тди 90кс. 97година се продава на делови исправно целот...


550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

12 мар 07:56ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god So mnogu oprema I mnogu sochuvano. ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

10 мар 07:29Seat toledo 1.9tdi DELOVI!!!

Se prodavaat delovi od seat toledo 1.9tdi... ☎️075 404 570 ☎️075 40...


300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

09 мар 13:16SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks.2006 god

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks.2006 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana...


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

06 мар 20:25Bmw 320 d

Mnogu socuvano 2.0 177ks registrirano do 8mi mesec 2023


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 мар 23:08Audi A4

Novi gumi staveni pred 1 mesec,akomulator pod garancija,klima,parno 1...


950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

03 мар 01:10Bmw 320

Prodavam bmw 320d


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 мар 21:31SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God. So mnogu oprema I mnogu socuvana....


3.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 фев 23:51SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2006 god

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2006 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano....


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 фев 23:51mercedes mb100

mercedes mb 100 registirano vo vozna sostojba. Marjan 077762001


2.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 фев 19:23Toyota Rav4 2004 god TD4

Prodavam Toyota Rav 4 od 12.2004 So 205.000 km D-4D Dizel evro 3 Kola...


3.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 фев 19:50Mondeo 2,0 TDDI 116 KS

Ford Mondeo 2,0 TDDI, 116 KS najdobriot motor, registrirana i komplet...


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 фев 18:22SEAT IBIZA 1.2 TDI 75 ks. 2012 god

SEAT IBIZA 1.2 TDI 75 ks. 2012 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


4.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

26 фев 19:10Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам