Охрид
                           
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Промовирано

Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 окт 15:33Промовирано

Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 10:55Промовирано

Dupla soba

Se izdava dupla soba so privatna kujna i privatno wc za 2-4 lica so s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 18:10Се изнајмуваат соби во Охрид

Куќата се наоѓа на 700м од центарот на Охрид.


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 14:55SE IZDAVAAT SOBI VO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 13:43Izdavam sobi vo Trpejca

Se izdavaat sobi vo Trpejca,sobi se so posebna kujna ,posebna terasa ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 13:30SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 12:56Sobi Ohrid

Iznajmuvam sobi vo naselba vlaska mala (hristo uzunov) parking, kujna...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Охрид

Соби

06 авг 12:34Se izdava

Se idava sobi i garsonjera vo kuka so dvor i sopstven parking mesto


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 12:11APARTMANI BUNGALOVI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 11:42Se iznajmuva dvosoban vo centar

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 10:20Iznamuvame stan od Oktobar do Maj

Iznajmuvame dvosobni stanovi na turisti, van sezona i pod kirija. S...


200 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 10:20Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na Ohrid. Apartman ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 09:52Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ ‼️350‼️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 09:43House Petar, Studija

Se iznajmuvaat novi kompletno opremeni studija. Sekoe studo ima svoe...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 08:54Ohrid-se izdava stan do ezero vo centar

Ohrid-se izdava celosno opremen stan so obezbeden besplaten parking d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 23:14СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 19:42СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 19:42Издавам апартмани

Издаваме соби двокреветни, трикреветни четирикреветни, петкреветни со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 17:35Apartman gogo

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:59Sunny Lagoon Apartments-Охрид

Поминете прекрасни моменти во нашите студио апартмани кои се наоѓаат...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:08Соби/Студиа

Се издаваат студиа во ТРПЕЈЦА на 80метри од обала..Поседуваат клима у...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:00Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ *** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соб...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 12:58Апартмани и соби во Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:55Izdavam apartman vo Ohrid

Apartmanot e kompletno namesten, raspolaga so 2 sobi , toalet , kujna...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:03IZNAJMUVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA

Izdavam stan na odlicna lokacija vo centarot na Ohrid na 100m od Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:00Izdavam apartmani Pestani

Se izdavaat apartmani vo Pestani so zasebna kujna i kupatilo, klimi,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 08:59DE LUX APARTMANI-PROMOTIVNO

Super novi apartmani. Apartmanite se vo nas. Biljanini Izvori, dvo-t...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 08:50Se izdava studio za turisti vo Ohrid

Издавам студио за туристи во центарот на Охрид (блиску до пазарот). ...


2.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 21:58Sobi za izdavanje Pestani!!!

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 19:12Apartmani, Studia - centar

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 19:01Naj Studia za Naj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 18:59APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Iznajmuvam apartman za kratok prestoj kaj vo centar (kaj gimnazijata)...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 18:58LILE PESTANI APARTMANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 18:58Apartmani Lapidarium

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Охрид

Соби

04 авг 17:40Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 16:39Sobi Ohrid Gorna Porta - Star Grad

Sobite se naogaat vo stariot grad - Gorna Porta,kaj Anticki Teatar,vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 16:11Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 11:05***SOBI***

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 10:39SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 10:20Se izdavat apartmani i studija vo naselba kojnsko

Apartmanite i studija se naogjaat vo kojnsko kaj hotelite granit i me...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 09:35Apartmani vo Pestani

Izdavam apartmani 2/3 krevetni na prv red vo Pestani.Cena po dogovor....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 09:10Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам