Охрид
                           
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани | Apartmani, Соби | Sobi во Охрид | Ohrid

Се издаваат студија во строгиот центар, во Охрид. Секое студио има св...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 10:55Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 12:58Se izdava stan soba apartman

Se izdava prostor so svoja kujna i kopatilo mnogu povolno.Prostorot e...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 11:20Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 10:56SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 10:51Sobi za turisti do komercilna banka-100 m od ezero

Apartman - spalna soba so terasa - soba za dneven pretstoj so agolna ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 09:48Apartmani studio

Apartmani vo novite zgradi kaj tamaro cena za parovi 1200 od nok tel...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 09:39Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica

e izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 17:34Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 17:01Sobi i apartmani Ohrid

Се издаваат апартмани, студиа и соби кај градската болница на приземј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 13:56Apartman vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdava nov apartman (45m2) vo centarot na Pestani, prv red pokraj ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 13:36Apartmani vo centar na ohrid

Se izdavaat apartmani vo centar na ohrid nova gradba sopstven parking...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 12:39Апартмани во Пештани

Се издаваат апартмани и студиа во Пештани


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 12:31Издавам соби во Пештани - Охрид

Се издава голем апартман за една или две фамилии. Апартманот е опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 11:10Sobi vo Trpejca

sobi vo Trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 10:27Се изнајмуваат соби во Охрид

Се изнајмуваат соби во индивидуална станбена зграда. Спратот се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 09:59Вила Дионис

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид. Собите се комплетно о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 09:50Sobi Trpejca - Ohrid

Izdavam Studija vo Trpejca Prekrasen pogled Terasa od 20m2 Samo 2...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 23:02Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 20:48Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 20:22Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 19:59PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI! IMA SLOBODNI MESTA OD 20 AVGUST NA TAKA. POVELETE!!!...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Охрид

Соби

07 авг 00:43Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 18:47Se izdavaat studia / се издаваат студија

Се издаваат студија за ноќевање позади автобуската станица - За п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 18:26Apartman

Se izdava apartman od 70 m2 za 3-5 lica so sopstven parking


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 18:10Dupla soba

Se izdava dupla soba so privatna kujna i privatno wc za 2-4 lica so s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 18:10Izdavam sobi vo Trpejca

Se izdavaat sobi vo Trpejca,sobi se so posebna kujna ,posebna terasa ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 13:30House Petar, Studija

Se iznajmuvaat novi kompletno opremeni studija. Sekoe studo ima svoe...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 08:54Издавам апартмани

Издаваме соби двокреветни, трикреветни четирикреветни, петкреветни со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 17:35Соби/Студиа

Се издаваат студиа во ТРПЕЈЦА на 80метри од обала..Поседуваат клима у...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:00Izdavam apartman vo Ohrid

Apartmanot e kompletno namesten, raspolaga so 2 sobi , toalet , kujna...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:03IZNAJMUVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA

Izdavam stan na odlicna lokacija vo centarot na Ohrid na 100m od Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:00Se izdava studio za turisti vo Ohrid

Издавам студио за туристи во центарот на Охрид (блиску до пазарот). ...


2.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 21:58Naj Studia za Naj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 18:59LILE PESTANI APARTMANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 18:58Apartmani Lapidarium

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Охрид

Соби

04 авг 17:40Sobi Ohrid Gorna Porta - Star Grad

Sobite se naogaat vo stariot grad - Gorna Porta,kaj Anticki Teatar,vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 16:11***SOBI***

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 10:39Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 07:58Novi luksuzni apartmani za izdavanje - strog centar na Ohrid

Apartmanite se luksuzno opremeni i so celosno opremeni kujni, trpezar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 00:00Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani, na samo minute do ezero


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 23:54Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам