Охрид
                           
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Промовирано

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршиј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 10:55Промовирано

Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 20:22Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

07 авг 19:59Izdavam sobi vo Trpejca

Se izdavaat sobi vo Trpejca,sobi se so posebna kujna ,posebna terasa ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 13:30House Petar, Studija

Se iznajmuvaat novi kompletno opremeni studija. Sekoe studo ima svoe...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 08:54Издавам апартмани

Издаваме соби двокреветни, трикреветни четирикреветни, петкреветни со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 17:35Соби/Студиа

Се издаваат студиа во ТРПЕЈЦА на 80метри од обала..Поседуваат клима у...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:00IZNAJMUVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA

Izdavam stan na odlicna lokacija vo centarot na Ohrid na 100m od Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:00Se izdava studio za turisti vo Ohrid

Издавам студио за туристи во центарот на Охрид (блиску до пазарот). ...


2.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 21:58LILE PESTANI APARTMANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 18:58Apartmani Lapidarium

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 17:40Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 07:58Novi luksuzni apartmani za izdavanje - strog centar na Ohrid

Apartmanite se luksuzno opremeni i so celosno opremeni kujni, trpezar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 00:00Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani, na samo minute do ezero


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 23:54Sobi vo Trpejca

sobi vo trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 20:31sobi garsonjeri

izdava dve sobi od koi ednata ima 3 kreveti a drugata 4 so posebni v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 10:59Apartmani Gjoce Novi Apartmani vo Ohrid !!! <---Rezerviraj

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04Apartmani Gjoche Ohrid <====REZERVIRAJ SEGA

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04АПАРТМАНИ ВО ОХРИД!!! ОДЛИЧНА ПОНУДА ПРЕКУ КЕЛЕПУР

ttp://www.apartmanigjoce.mk 076 40 50 65 076 40 50 65 076 40 50 ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Prekrasni Apartmani Vo OHRID!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10-->Novi Apartmani Vo Ohrid REZERVIRAJ SEGA!!!!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10NOVI APARTMANI VO OHRID!!! <----REZERVIRAJ!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Се издава Апартман на 1 минута од кејот на Охридското езеро

Се издава Апартман во близина на кејот на Охридското Езеро. Апарманот...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 10:43Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 15:41Apartmani Gjoce PREKRASNI APARTMANI VO OHRID! <--Pogledajte-

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:45Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:28SOBI I APARTMANI / СОБИ И АПАРТМАНИ во Охрид на кеј

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:00Се издаваат соби во Sunny Lake Hostel Ohrid

Се издаваат соби во Хостел Охрид. Строг центар веднаш над чаршијата. ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 10:48СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 08:34Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame nov luksuzno opremen dvosoben stan na turisti I kirija vo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Iznajmuvame Sobi i Dvosobni Apartmani

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

30 јул 20:27sobi i apartmani vo strog centar ohrid

se izdavaat sobi i apartmani vo centar na ohrid,vo neposredna blizina...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 јул 22:09АПАРТМАНИ ТАНЕСКИ- КОЊСКО ОХРИД И ВО ЦЕНТАР

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 12:18Slobodni apartmani za 2ri Avgust vikend!

Apartmanite se luksuzno opremeni i so celosno opremeni kujni, trpezar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 09:38BUNGALOWI APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 07:37Апартмани Кате 2 - ЦЕНТАР

Апартманите Кате 2 се сместени до Охридска банка - Societe Generale н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

27 јул 19:54Kolevski Apartments

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 јул 19:27АПАРТМАНИ ТАНЕСКИ- КОЊСКО ОХРИД И ВО ЦЕНТАР

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 21:29Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам