Охрид
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 17:39Промовирано

Соби/Студиа

Се издаваат студиа во ТРПЕЈЦА на 80метри од обала..Поседуваат клима у...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:00IZNAJMUVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA

Izdavam stan na odlicna lokacija vo centarot na Ohrid na 100m od Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:00Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 07:58Novi luksuzni apartmani za izdavanje - strog centar na Ohrid

Apartmanite se luksuzno opremeni i so celosno opremeni kujni, trpezar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 00:00Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani, na samo minute do ezero


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 23:54Sobi vo Trpejca

sobi vo trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 20:31sobi garsonjeri

izdava dve sobi od koi ednata ima 3 kreveti a drugata 4 so posebni v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 10:59Apartmani Gjoce Novi Apartmani vo Ohrid !!! <---Rezerviraj

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04Apartmani Gjoche Ohrid <====REZERVIRAJ SEGA

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04АПАРТМАНИ ВО ОХРИД!!! ОДЛИЧНА ПОНУДА ПРЕКУ КЕЛЕПУР

ttp://www.apartmanigjoce.mk 076 40 50 65 076 40 50 65 076 40 50 ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Prekrasni Apartmani Vo OHRID!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10-->Novi Apartmani Vo Ohrid REZERVIRAJ SEGA!!!!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10NOVI APARTMANI VO OHRID!!! <----REZERVIRAJ!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Се издава Апартман на 1 минута од кејот на Охридското езеро

Се издава Апартман во близина на кејот на Охридското Езеро. Апарманот...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 10:43Apartmani Gjoce PREKRASNI APARTMANI VO OHRID! <--Pogledajte-

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:45Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:28SOBI I APARTMANI / СОБИ И АПАРТМАНИ во Охрид на кеј

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:00СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 08:34Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Iznajmuvame nov luksuzno opremen dvosoben stan na turisti I kirija vo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Iznajmuvame Sobi i Dvosobni Apartmani

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 07:58Slobodni apartmani za 2ri Avgust vikend!

Apartmanite se luksuzno opremeni i so celosno opremeni kujni, trpezar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 09:38Kolevski Apartments

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 јул 19:27Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 13:04Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 08:11Se izdavaat sobi vo Ohrid 070247042

Se izdavaat sobi vo Ohrid 070247042


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 јул 14:37Se izdava apartman vo Ohrid 070247042

Se izdava apartman vo Ohrid 070247042


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 јул 14:34ПЕШТАНИ - СМЕСТУВАЊЕ

Se izdavaat APARTMANI za turisti vo Peshtani, na 50m od ezeroto.Sekoj...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 13:34APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 10:55Целосно опремени студио соби во центар на Охрид

5 студио соби двокреветни и трокреветни целосно опремени +градина


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

21 јул 19:25Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 јул 16:24Se izdavaat apartmani vo Ohrid 070247042

Se izdavaat apartmani vo Ohrid,so poseben vlez,kujna i kupatilo,kapac...


600 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 јул 22:38Se izdavaat sobi i apartmani vo Ohrid 070247042

Se izdavaat sobi i apartmani vo Ohrid 070247042


500 €
или предлог цена
Охрид

Соби

19 јул 22:25Novi apartmani vo Ohrid

Izdavam novi apartmani vo Ohrid, centralno podracje, na okolu 400 met...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 23:03Нови апартмани во централно подрачје на Охрид

Се издаваат НОВИ апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 4...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 23:03Нови апартмани во централно подрачје на Охрид

Се издаваат нови апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 4...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 23:03Apartman vo centarot na Ohrid

Apartmanot se naogja na 200m od Ohridska banka na ul.7mi Noemvri br.4...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 јул 11:42Се издава апартман во с. Љубаништа

Ново опремен апартман, со кујна, спална соба, дневна соба со гарнитур...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 јул 15:58Apartman vo najstrog Centar na Ohrid

Iznajmuvam dvosoben stan 60 kvadrati,smesten vo najubavata lokacija v...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 јул 11:15Studia i apartmani,centar,parking

SAMO ZA FAMILIJARNI GOSTI (bez ,ili so mali deca) Izdavame studia za ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

13 јул 11:29Се изнајмува студио во Охрид

Почитувани, Изнајмувам студио во Охрид за туристи, со капацитет за 3...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 јул 14:16Страна 6 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам