1358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q5 - 2.0 177ps Quattro - 3xSline - Black edition

Se prodava Audi q5 - 2.0 tdi - 177 konja so full oprema! - Full serv...


1 €
или предлог цена
Денес 09:41Промовирано

Bmw e90 320d Ful oprema

Servis napraven elektrika na stakla elektrika na retrovizori sezori z...


5.200 €
или предлог цена
07 авг 06:55Промовирано

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI - 7 SEDISTA 2008 GOD.

Prodavam Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI so 7 sedista 2008 godina, r...


3.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.100 €
Вчера 17:04Промовирано

VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 4.2023 Odlicno

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 g...


950 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.300 €
12 авг 21:09Peugeot Partner 1.9 D Reg 2023 Odlicno

Peugeot Partner 1.9 D bez gram sminka Reg do 2.2023 Partnerot e mak...


1.450 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.750 €
12 авг 21:07VW Touareg 2.5 TDI 4x4 Reg 8.2023 Perfekten

VW Touareg 2.5 TDI bez gram sminka Reg i Zelen Karton do 8.2023 Ra...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
12 авг 20:56Daihatsu Terios 1.3 Ates Plin 4x4 Off Road

Daihatsu Terios 1.3 Atestiran Plin Lovato Motor so Lance Servo Vola...


4.300 €
или предлог цена
12 авг 20:10Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
12 авг 19:21Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori Klima funkcionira ASR AIR BAG...


1.850 €
или предлог цена
12 авг 19:19SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
12 авг 19:19ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
12 авг 19:14Peugeot 207 1.4 HDI

Se prodava Peugeot 207 1.4HDI. Kolata e celosno ispravna i e registri...


3.000 €
или предлог цена
12 авг 17:55SE PRODAVA BMW E60 525D

Kolata e vo odlicna sostojba Proverka kade sakate Pominata reg Automa...


4.500 €
или предлог цена
12 авг 16:11Toyota Yaris 1.4D4D-90ks-2008g-NAVI

Se prodava Toyota Yaris 1.4 D4D 2008 god, 66kw,90ks so pominati 100...


4.900 €
или предлог цена
12 авг 16:09Audi A6 quattro

Se prodava Audi A6 quattro 2.7 2009 godina vo top sostojba bez dopol...


9.900 €
или предлог цена
12 авг 15:52Golf 3 1.9 TDi

Golfot e stegnat 1.9 tdi Regi uste eden mesec Cenata e 1000e


1.050 €
или предлог цена
12 авг 15:49CITROEN BERLINGO 1.6hdi –FRIGO-2008g

Se prodava Citroen Berlingo 1.6 hdi. 2008 god proizveden 55kw,75ks .s...


1.900 €
или предлог цена
12 авг 15:23Audi a3 1.9 tdi 90ks

Audi a3 1.9tdi Odlicno Reg cela god


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
12 авг 15:19Citroen c4 picaso

Kolata e vo odlicna sostojba,tocni kilometri,reg do 03.23god.napraven...


4.500 €
или предлог цена
12 авг 14:25VW CADDY 2.0 SDI 51kw2008g-KLIMA-NAVI

Se prodava Volkwagen Caddy 2.0 SDI.10.2008 god proizveden 51kw,70KS s...


3.900 €
или предлог цена
12 авг 13:52BMW 530D 218ks-NAVI

Se prodava BMW 530D 2003 god, 160kw,218ks so pominati REALNI 248 000k...


5.500 €
или предлог цена
12 авг 13:51Citroen C3 2009 Godina (REDIZAJN)

Kolata e havarisana predniot dell motor, menuvac, hladnjak se e vo od...


1.000 €
или предлог цена
12 авг 13:32Се продава RENAULT MODUS 2007год

Од опрема има: -Климатроник -6 воздушни перничиња -Серво волан -К...


3.000 €
или предлог цена
12 авг 13:11SEAT CORDOBA

SEAT CORDOBA BENZIN PLIN DIZNA SISTEM SO ATES VO SOBRAKAJNA PALI VOZI...


550 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
680 €
12 авг 13:10Mercedes E220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna zabeleska.Ful oprema veb...


7.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 €
12 авг 13:07FORD FIESTA 1.4CDTI 50KW 2008 FACELIFT

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA 2XKLUCA NOVI GUMI PLATENI DAVACKI...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.999 €
12 авг 13:07HYNDAI GETZ 1.1 49KW 2008 FACELIFT

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA *KLIMA* 2XKLUCA 125.000KM UVEZEN...


2.200 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.555 €
12 авг 13:07ALFA ROMEO 159 1.9JTD 150KS 2008-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA FULL OPREMA GOLEM SERVIS REGISTRIRANA NOVI GUMI MO...


3.500 €
или предлог цена
12 авг 13:07OPEL ASTRA H 1.3CDTI 66KW 2007

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA MOTOR NA LANCE 6 BRZINI 2 KLUCA P...


3.100 €
или предлог цена
12 авг 13:07CHEVROLET CRUZE 2.0VCDI 2010-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN ODLICNA SOSTOJBA SERVIS KOMPLET CISTO NOVI GUMI 165.0...


5.500 €
или предлог цена
12 авг 13:06PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW 2010 ENERGIE SPORT

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 2XKLUCA SEGA UVEZENA ...


3.950 €
или предлог цена
12 авг 13:06OPEL MERIVA 1.7CDTI 2006-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.999 €
12 авг 13:06SEAT IBIZA 1.2 2008 FACELIFT

MAX SOCUVAN PERFEKTNA SOSTOJBA 2 KLUCA PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


2.950 €
или предлог цена
12 авг 13:06VW GOLF V 1.9TDI 77KW 2005

MAX SOCUVAN ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC PODVOZJE TOP KLIMATRON...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
12 авг 13:06VW POLO 1.2i TOUR 2007

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 2 KLUCA SERVISNA IS...


2.950 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.333 €
12 авг 13:05MERCEDES CLS 320CDI 2006-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA NOVI GUMI NOVI BANDASI ...


9.000 €
или предлог цена
12 авг 13:04VW POLO 1.4i TNG *KLIMATRONIK*

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA SERVISIRANO SERVISNA KNISKA KLI...


2.650 €
или предлог цена
12 авг 13:04RENAULT SCENIC 2.0DCI 2007 FULL OPREMA

MAX SOCUVAN PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA NOVI GUMI 2 KLUCA 1...


2.999 €
или предлог цена
12 авг 13:04Touran komfordline 1.9 tdi

2009 god 4novi gumi.facelift.dsg automatik.7brzini..nov akomulator po...


6.200 €
или предлог цена
12 авг 12:29Smart Turbo Cabrio 84hp

Se Prodava Smart Cabrio So Pulse nivo na oprema turbo model so 84konj...


4.800 €
или предлог цена
12 авг 12:21FORD FIESTA 1.4 dizel, 2010g, 5 vrati, 133.000km, PERFEKTNA

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 4350€ 🔴 - 2010god - Gorivo: Dizel...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.390 €
12 авг 12:15Vw golf 6 2.0 Novoo

Golf 6 2.0 dizel 110ks (najubaviot motor) 2009/10 god Registrira...


7.800 €
или предлог цена
12 авг 12:02Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *Maksimal...


8 €
или предлог цена
12 авг 11:57Страна 3 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам