Кочани
                   
1048 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56Промовирано

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆ REGISTRIRANO DO 30.09....


3.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41Промовирано

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.350 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56Промовирано

" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105 ks Registriran so zelen karton 238 000 ilja...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 20:08Daihatsu sirion 1.3 benzin

🇩🇪🇩🇪🇩🇪Se prodava daihatsu sirion 1.3 benzin, najdobriot motor, ...


2.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:35Ford folus 1.6tdci 2005 godina full oprema klimatronik

Kolata e vo besprekorna sostojva se raboti na nea do posledno kopce m...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:49  НОВ ОГЛАС

Ford fokus 1.8tddi full oprema vo extra sostojba

Kolata e vo mnogu dobra sostojba nema nikva zabeleska klima ispravna ...


1.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:46  НОВ ОГЛАС

Alfa romeo 147 1.6 benzin plin dizna

Kolata e vo dobra sostojba benzin plin dizna sistem so ates full opre...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes E220 CDI odlicen

Kolata e vo super sostojba, dosta zacuvana, se i funkcionira poveke i...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:10  НОВ ОГЛАС

Suzuki swift gl 1.3

Prodavam suzuki swift 1.3 GL registrirana cela godina novi gumi radio...


1.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46  НОВ ОГЛАС

BMW E46 Compact

Се продава одлично зачувано BMW E46 Compact, 110kw - 150 кс, 6 брзини...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:49MERCEDES W211 E220 CDI 2003 G REGISTRIRAN

➖SE PRODAVA MERCEDES ELEGANCE E220 CDI W211 ➖ 2003 G PROIZVO...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:30VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 2023 + ZELEN KARTON - SERVISIRAN UJLE FILTRI - 4X ...


16.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 15:11PASSAT CC 2.0TDI 2011g

Voziloto se koristi za sopstveni potrebi ne e na plac, poveke e vozen...


9.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 14:56Audi A6 3.0 Automatic

AUDI A6 3.0 tdi 245 ks 3x S-Line QUATTRO 08/2013 Registriran cela god...


28.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:02** VW POLO 1.2i **2006g ( MNOGU ZACUVANO ) STAKLOO !

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBAA !! SO FULL OPREMA ... NAPRAVEN KO...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:57** FORD FOCUS 1.6 TDCI **2006g (66KW-90KS)ODLICEN !!!

Voziloto E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! REGISTRIRANA CELA GODINA ... N...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:56** VW POLO 1.4 TDI ** 2006g ( ODLICNOO ) STAKLO

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! -- SO FULL OPREMA .... BEZ ...


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:56** CITROEN NEMO 1.3 MULTIGET **2012g (EVRO 5b) ODLICNO

VOZILOTO E UVEZENO OD EU... SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.. ...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:56** VW CEDDY 2.0 SDI **2008g UVOZ GERMANIJA

VOZILOTO E DONESENO OD GERMANIJA .. PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


3.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:56#FORD FOCUS 1.8 TDCi PERFEKT***

USE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCi,KOLATA E PROIZVEDENA 11.2007G PRVA RE...


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:48Daewoo Matiz (цена по договор)

За подетални информации обратете се на тел 077/518-523


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A5 S LINE 2.0 TDI 190 PS 2016

S line oprema -ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алу бандажи со...


24.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A4 2.0 TDI 150 PS 2013

ABS+ESP+ASR Алу бандажи- • Мултифункционален кожен волан ISOFIX по...


15.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Nissan Pathfinder

Informacii na tel 070-762-435


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 206 1.6 NFU

Se prodava Peugeot 206 1.6 benzin vo odlicna sostojba. Napraven golem...


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Golf 6

Golf 6 1.6 moze zamena za ponovo vozilo Idealno za pocetnik 070 34...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:55Passat b6 2008 So Noviot Motor

Se Prodava Pasaat B6 2008 god so nov.motor Od Oprema Poseduva Full so...


5.450 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:54VW POLO 1.4TDI 2006

Se prodava vw polo 1.4 tdi 51 kw godina na proizvodstvo 2005 prva reg...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:44OPEL ASTRA 1.7 CDTI ***COSMO*** FACELIFT***

OPEL ASTRA FACELIFT 2007 GODINA 1.7 CDTI 2007 74 KW 101 KS REDIZAJN ...


3.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:42Audi A6 C6 2.7 TDI

Se prodava Audi A6 C6 2.7 TDI 180hp avtomatik 2007 godina karavan vo ...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:25VW EOS 2.0 FSI 2007g

⚪️VW EOS 2.0 FSI 2007g⚪️ ✅REG DO 12.2023g ✅ELEKTRICEN KROV ✅CLIMA...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:10  НОВ ОГЛАС

Opel Meriva 1.7 cdti 101hp 2006g

💥💥💥OPEL MERIVA 1.7cdti 74kw/101hp 💥💥💥 2006g - - ...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:09Vw Polo 1.4 TDI 2008g KAKO NOVO

Vw Polo 1.4 tdi 51kw/70hp 2008g Noviot motor so dpf Registrirano do...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:09Vw Jetta 1.9 2008g

VW JETTA Се продава: Марка: VW Модел: JETTA Година: 2008/9 Го...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:08Vw Golf Plus 1.9 77kw 2009g KAKO NOV

💥💥💥VW GOLF PLUS 1.9 105hp 2009g💥💥💥 215.000km 6brzini - - - ...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:08AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIG...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:04VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS 2009 GOD HIGHLINE UNIKAT !!!

- UVEZEN OD ITALIA 🇮🇹 __EURO 5__ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI ...


7.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:04Golf V 2.0 FSI Sportline

Se prodava Golf V 2.0 FSI 2005 god. 110 kw/150 ks Registriran do 10.2...


3.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:19Ford Focus 1.6 tdci .95ks.6 brz. PERFEKTEN

Titanium model so starstop tempomat klima elektrika ..dva kluca banda...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:15BMW 520 D.190KS ODLICNO SOCUVAN

Uvezena so plateni komplet davacki do registracija .Perfekno socuvana...


15 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:14Passat b6 2.0 8 ventila 2007

-Marka:VOLKSWAGEN Passat B6 -Godina:2007 vo sobrakajna 2008 -140 ks...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:10Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам