880 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


479 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
485 €
02 фев 13:34Промовирано

Samsung Galaxy Note 10 Lite Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy Note 10 Lite Fabricka sostojba,Kako Nov/Garancija


239 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
240 €
Денес 12:38Samsung Galaxy A71 128/6GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A71 128/6GB Fabricka sostojba,Bez Zabeleski/Garancij...


10.490 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Денес 12:38Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski Ga...


14.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.990 МКД
Денес 12:38Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Graphite Zacuvan Odlicno,bez nikakvi ...


499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
519 €
Денес 12:38Apple iPhone 13 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 13 Black Bezprekorna sostojba Garancija 98% orginalna...


649 €
или предлог цена
Денес 12:37Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Zacuvan Max. Bez zabeleski Garancija Neotv...


699 €
или предлог цена
Денес 12:37Apple iPhone 11 64/128GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 64/128GB Zacuvani maksimalno,Neservisirani,Ne otvar...


319 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Денес 12:37Apple iPhone 8 Kako Nov Full Paket Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 64GB Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi zabeles...


8.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.490 МКД
Денес 12:37Apple iPhone 12 Black/Blue Kako Novi Garancija Vili Mobile

Telefonite se kako Novi Kapacitet Na Baterija 98% Bez nikakvi zabe...


479 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Денес 12:37Apple iPhone Xr 64GB 128GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xr 64/128GB Zacuvani maksimalno Funcioniraat bezpreko...


229 €
или предлог цена
Денес 12:37POCO M4 PRO KAKO NOOV.

XIAOMI POCO M4 PRO 5G FULL PACK KAKO NOV BEZ RASKA EKSTRA MOBILEN ZA ...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:56IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.400 €
или предлог цена
Денес 10:53Samsung A03 kako nov

Nekolku meseci raboten Uste e pod garancija


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:18IPHONE 12 PRO 128GB

Se prodava socuvan iPhone 12 Pro 128gb kupen od Swisscom pred 2 godin...


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Денес 09:28Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Samsung A50 128gb

Se prodava samsung a50 128gb nikogas ne otvoran se orginaln na nego b...


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:17iPhone 11 Pro Max 64gb Neverlock

Se prodava iPhone 11 Promax neverlock zacuvan donesen od germanija so...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:17Iphone 11 64 Gb

Maksimalno 100% zacuvan sledi so polnac Cena 17.500 fiksno


17.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.500 МКД
Денес 06:34Se Prodava iPhone 14 Pro NOV Neotpakovan 128gb

Stojat fabrickite lepenki na kutijata, voopsto neotpakovan. Telefonot...


1.250 €
или предлог цена
Денес 00:36  НОВ ОГЛАС

Iphone 6

Iphone 6 so nova baterija samo stakloto e skrseno ne preci vo rabota


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12  НОВ ОГЛАС

HONOR X8 5G 6/128

telefonot e nov ne e koristen so 2 godini garancija komplet so site d...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55  НОВ ОГЛАС

huawei p40 lite 6/128

telefonot e nov so originalna ambalaza i polnac i slusalki garancija ...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

iPhone 13pro full pak nov ! Amercki

Mob e nov nema nitu edna tocka nanego 92% baterija ful pak +389 ...


850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
860 €
Вчера 20:42Najsocuvan Huawei Y6 so 3 maski

Se prodava mnogu socuvan telefon so 3 maski komplet, malce krositen b...


69 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
75 €
Вчера 19:24Iphone 7

Iphone 7 vo bezprekorna sostojba so originalen fabricki ekran batt he...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 11 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Black Fabricka sostojba,Kako Nov,Bez Zabeleski/ Gar...


339 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
349 €
Вчера 18:52  НОВ ОГЛАС

Apple USB-C 20W Power Adapter & 2 заштитни маски

Се продава оригинален адаптер за Apple(iPhone). Купен за iPhone 12 и ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10SE PRODAVA VIVO Y 22S SO PISMENA GARANCIJA!!!

SE PRODAVA VIVO Y 22S NEKOLKU DENA E RABOTEN NOV SO PISMENA GARANCIJ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 17:31Apple iPhone 13 Pro Max 128GB - Full Pack

Se prodava iPhone 13 pro max 128GB. Full pack. Kupen od Plaisio Solun...


950 €
или предлог цена
Вчера 17:22  НОВ ОГЛАС

Huawei p40 lite

Telefonot e ispraven raboti so puknat displej za poveke info na tel


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15Apple ( iPhone ) SE 2020

Zacuvan se original na nego Full pakovanje 85% batery health Finger...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 14:24Samsung A23 5G нов купен од Телеком

Контакт: 076-965-123 Никола. Мобилниот е нов некористен, земен со ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 13:49Xiaomi mi 9 (kako nov)

Se prodava Xiaomi mi 9, 6GB ram i 64GB memorija, super brz snapdragon...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Вчера 13:30Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


9.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 13:00Iphone XR kako nov

Телефонот е максимално зачуван, без гребнатинка. Работи на сите мреж...


250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Iphone X 64 gb

Se prodava Iphone x 64 gb pred mesec smenat ekran i baterija


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Вчера 12:59Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:25PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


49.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11Xiaomi Redmi 9 (3GB/32GB) Carbon Grey.

Telefonot e kupen pred 2 godini od Anhoch. Odlicno zacuvan, bez ni...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03Iphone 11 64gb

Se prodava iphone 11 64gb, 74% battery health. Zastitnoto staklo e sk...


260 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
300 €
Вчера 11:25Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам