861 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


29.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 МКД
25 јан 06:29Промовирано

Samsung Galaxy Note10 Lite ODLICHNO SOCHUVAN

Се продава телефон Samsung Galaxy Note10 Lite во одлична состојба и б...


210 €
или предлог цена
29 јан 16:14SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

Extra zacuvan


400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
440 €
29 јан 10:09Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


12.000 МКД
или предлог цена
29 јан 10:08SAMSUNG S22 8/128 !!NOVI !!!MOBI STRK

24 meseci garancija Novi evropski


39.990 МКД
или предлог цена
29 јан 08:28Iphone 12 pro 128gb graphite Kako Nov !!!

Se prodava Iphone 12 pro 128gb Graphite Telefonot e vo fabricka...


650 €
или предлог цена
28 јан 20:15Мобилен

Се продава мобилен ХОНОР 8х, како нов, работи на сите мрежи, телефон ...


4.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:42Iphone x,11,12,13,14 Samsung s20,21,22 ultra

Iphone x-250 eu. Samsung s21 plus -490 Xs-270 eu. ...


100 €
или предлог цена
28 јан 16:37SAMSUNG S21 ULTRA 12/128 PERFEKTEN

Odlicen bez grebnatinka


630 €
или предлог цена
28 јан 16:37Мобилен хонор 8с

Се продава хонор 8с, како нов, работи на сите мрежи, маска гратис, ...


4.000 МКД
или предлог цена
28 јан 16:21Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


11.000 МКД
или предлог цена
28 јан 15:00Xiaomi Redmi 9 (3GB/32GB) Carbon Grey.

Telefonot e kupen pred 2 godini od Anhoch. Odlicno zacuvan, bez ni...


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 14:57ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
28 јан 14:11iPhone 6s Kako NOV

Prodavam iPhone 6s - Silver 32GB. Telefonot e mnogu socuvan, bukvalno...


4.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 МКД
28 јан 12:01IPHONE 14 novi 12 MESECI GARANCIJA

Novi neotpakuvani evropska garancija MOBI STRK


860 €
или предлог цена
28 јан 11:56IPHONE 13 PRO MAX NOVI 12 MESECI GARANCIJA

Novi evropski modeli MOBI STRK


1.170 €
или предлог цена
28 јан 11:55Apple iPhone 14 Pro 14 Pro Max Novi 12m. Internacionalna Gar

Novi,Neaktivirani 12 Meseci Internacionalna Garancija 👉Iphone 14 P...


1.219 €
или предлог цена
28 јан 10:53Se prodava NOKIA 105

Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
28 јан 08:35Xiaomi 11 ultra

Bez nikakvi ostetuvanja koristen kako vtor tel sleduva so polnac 65w...


42.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:16Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


14.500 МКД
или предлог цена
27 јан 21:39iPhone 12 Pro 128 Gold full pack

Se prodava 12 Pro 128 GB full pack. Odlicna sostojba. 87% battery he...


37.000 МКД
или предлог цена
27 јан 18:08IPHONE 12 PRO 128GB

Se prodava socuvan iPhone 12 Pro 128gb kupen od Swisscom pred 2 godin...


620 €
или предлог цена
27 јан 18:01Samsung Fold 3 kako nov - mobicom

Samsung Fold 3 zelena boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako n...


49.000 МКД
или предлог цена
27 јан 13:32SAMSUNG S21 5G

Se prodava samsung s21 nov ne otvorena kutijata ne e pusten 28000


28.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:49SAMSUNG A71 5G

samsung a71 5g model nekolku meseci raboten vo odlicna sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:44Mobilen Nokia 220 RM-970, LG GB220 preklop, Samsung GT-E1170

Motorola E398 - 150 den. Alcatel Onetouch 891 (tac, Windows) - 300 de...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
27 јан 12:18PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


49.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:14IPHONE 12 MINI 64 GB EVROPSKI A1 GARANCIJA

Odlicen baterija 89% Komplet pakovanje


20.500 МКД
или предлог цена
27 јан 10:54Samsung note 8 black 6GB ram

Se prodava samsung note 8 Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija ...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јан 09:47Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
27 јан 09:47Фабрика XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6 RAM/128 ROM поволно!

Се продава СКОРО НОВ ТЕЛЕФОН САМО 1 МЕСЕЦ малку користен СЛУЖБЕН...


11.770 МКД
или предлог цена
27 јан 08:48iPhone X 100% BatteryHealth

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка Донесен е од ...


16.000 МКД
или предлог цена
26 јан 19:31Navigacija Telefon-Tablet-GPS ured-LapTop-PDA/PNA-1DIN/2DIN

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
26 јан 18:26SE PRODAVA SAMSUNG S21 ULTRA 256GB

Maksimalno zacuvan bez nitu edna edinstvena grebnatinka, moze da se p...


670 €
или предлог цена
26 јан 16:50Apple iPhone 11 128GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 128GB Black Fabricka Sostojba,Kako Nov Bez nikakv...


389 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
399 €
26 јан 13:04Samsung Galaxy S20 Plus Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Plus Funkcionira bezprekorno bez zabeleski/Garanc...


19.990 МКД
или предлог цена
26 јан 13:04Samsung Galaxy S22 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S22 White Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabel...


539 €
или предлог цена
26 јан 13:04IPHONE 11 PRO MAX EVROPSKI “MOBI STRK”

Evropski pazar Sostojba extra Garancija


31.000 €
или предлог цена
26 јан 12:50Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Graphite Fabricka Sostojba,Kako Nov/Garanci...


740 €
или предлог цена
26 јан 12:42Xiaomi Redmi Note 11s NOV POD GARANCIJA

Nov Xiaomi Redmi Note 11s zemen od A1 na den 13.01.23 neotpakovan so ...


17.500 МКД
или предлог цена
26 јан 10:13Najsocuvan Huawei Y6 so 3 maski

Se prodava mnogu socuvan telefon so 3 maski komplet, malce krositen b...


69 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
75 €
25 јан 22:47Страна 3 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам