867 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


29.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 МКД
25 јан 06:29Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Se Prodava Motorola, mnogu zacuvan

Se Prodava: Motorola V3, rabotj na site mrezi 800d tel. 07757887...


800 МКД
или предлог цена
23 јан 09:05Samsyng Galaxy A52s 5G

Se prodava dobro socuvan i mnogu malku koristen Samsung Galaxy A52s 5...


По Договор
или предлог цена
23 јан 00:48motorola moto e 40 4/64 garancija 2god

motorola moto e 40, carbon gray memorija 4/64 ekran 6.5" kupen od tel...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 20:42IPhone XR 128gb Staklo

Se prodava iPhone XR 128gb ITNO! True Tone✅ Face ID✅ Telefonot e mask...


13.000 МКД
или предлог цена
22 јан 20:08OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
22 јан 18:31Xiaomi redmi 9a kako nov

Telefonot e vo odlicna sostojba. Komplet so kutija i polnac.


70 €
или предлог цена
21 јан 18:12Samsung j7 j730

Telefonot e ispraven. Raboti na site sim karticki.


70 €
или предлог цена
21 јан 18:11Samsung Galaxy S20 Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy S20 EU Model -Fabricka sostojba,Kako Nov -Bez nika...


18.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.990 МКД
21 јан 10:34Huawei P20 pro

Telefonot e so skrsen displej inaku funkcionira bez nikakov problem.


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
21 јан 08:15iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


47.990 МКД
или предлог цена
20 јан 18:34Iphone SE GONI

74% battery health


9.000 МКД
или предлог цена
20 јан 17:54Redmi note 11s nov

Telefonot e sosema nov neotpakovan 108 mp kamera 128gb memorija 6g...


270 €
или предлог цена
20 јан 17:04SAMSUNG S22 8/128 KAKO NOVI

Evropski


550 €
или предлог цена
19 јан 18:15Sams.a23.4/64gb.malcr raboten

Samsung a23.ram 4/64gb.malce raboten kako nov 6900d. 075303777 Mobist...


6.900 МКД
или предлог цена
19 јан 10:02Samsung s10e mozna e ZAMENA

Telefonot e vo ispravna sostojba. Raboti na site sim karticki. Mozna ...


9.800 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
14.000 МКД
19 јан 08:10Huawei Mate 20 Lite + kutija ODLICNO SOCHUVAN

Се продава телефон Huawei Mate 20 Lite + кутија и полнач. Телефонот е...


5.500 МКД
или предлог цена
18 јан 19:45Samsung A04s GONI

23 meseci garancija


7.999 МКД
или предлог цена
18 јан 16:47Telefon

Site telefoni se vo ispravna sostojba po 20e eden Tablet i monitor po...


80 €
или предлог цена
18 јан 12:44Samaung A71 so Kutija zacuvan

Sledi so kutija slusalki polnac i maska Bez mana ispraven zacuvan ...


10.000 МКД
или предлог цена
18 јан 09:19IPHONE 13 256GB 100% BATTERY

Telefonot e nov samo otpakovan


730 €
или предлог цена
18 јан 07:34IPHONE 13 PRO 95%BATERRY

Telefonot e kako nov bez znaci na koristenje


800 €
или предлог цена
18 јан 07:33Telefon SAMSUNG A21s odlichna sostojba kako nov

Telefonot e mnogu zacuvan i nema grebnatinka.


6.200 €
или предлог цена
18 јан 01:17Honor 20 lite 078373679

Telefonot se uste e pod garancija


4.000 МКД
или предлог цена
17 јан 21:26Iphone 6 i iphone 7

Se prodavaat dve iphone 6 i tri iphone 7. Rabotat na site sim karti...


10 МКД
или предлог цена
17 јан 19:18Iphone Xs Max 11 Pro/Max 12 Pro/Max 13 Garancija Vili Mobile

Telefonite Se Zacuvani Maksimalno Bez nikakvi zabeleski/Garancija Za...


1 €
или предлог цена
17 јан 16:43Apple iPhone SE 64GB Bez Zabeleski Garancija Vili Mobile

Apple iPhone SE 64GB Funkcionira bezprekorno bez zabeleski/Garancij...


3.990 МКД
или предлог цена
17 јан 11:22Samsung A52s 5G black

Telefonot e nov Tel za kontakt 076927100


18.000 МКД
или предлог цена
16 јан 20:38Redmi Note 9pro white

Telefonot e kako nov mnogu malce koristen poradi obnova na dogovor se...


9.000 МКД
или предлог цена
16 јан 20:35IPhone 12 64 gb black

Telefonot ne e otpakovan nov so 24 meseci garancija Tel za kontakt 07...


39.000 МКД
или предлог цена
16 јан 20:30Samsung a52 5g I Xiaomi Redmi note 9 pro

Se prodava telefon Samsung A52s 5G black Nov so garancija od A1 Se ...


123 €
или предлог цена
16 јан 16:43Iphone 12 black

Se prodava IPhone 12 64gb black NOV NEOTPAKOVAN NEUKLUCEN SO GARAN...


По Договор
или предлог цена
16 јан 16:43Samsung s10e ITNO

Telefonot e so zastitno staklo i zastitna maska Gratis 2 maski i 2 ...


10.000 МКД
или предлог цена
15 јан 21:57HONOR X8 5G 24M Garancija nov od A1 hitno!

075779626📞📞📞 Moze i zamena dajte ponuda


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:19Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
15 јан 10:35Samsung a53.5g.6/128gb.gar.20m.a1

A53.5g.ram6/128gb.gar.20m.a1.malce rab.kako nov 13900d. 075303777 mob...


13.900 МКД
или предлог цена
14 јан 21:46Huawei honor 7s y5 2018

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki


2.500 МКД
или предлог цена
14 јан 15:52Samsung a70 6/RAM 128GB

Telefonot e vo ispravna sostojba. Mozna e zamena za poeftin telefon s...


7.500 МКД
или предлог цена
13 јан 18:09Se prodava Samsung A10

Se prodava samsung A10 staklo kako nov


5.000 МКД
или предлог цена
13 јан 17:49Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Dual sim i raboti na site karticki Full pak...


8.500 МКД
или предлог цена
13 јан 15:24Samsung Galaxy S7 Odlicno Zacuvan Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S7 Gold Odlicna sostojba,funkcionira bezprekorno,bez ...


4.990 МКД
или предлог цена
13 јан 12:16Страна 5 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам