871 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


7.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.990 МКД
Вчера 08:42Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


55.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
57.990 МКД
Вчера 08:42Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


45.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
47.990 МКД
Вчера 08:42Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


67.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
70.990 МКД
Вчера 08:42Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb crna boja kako nov vo odlicna sostojba. Prakame po K...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Samsung S20+ 5G 12 ram kako nov - mobicom

Samsung S20+ 5g 12/128gb siva boja. Komplet so site akcesories. Kako ...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


25.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30.000 МКД
Вчера 08:42Iphone 13 Pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 13 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


48.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 МКД
Вчера 08:42Samsung Fold 3 kako nov - mobicom

Samsung Fold 3 zelena boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako n...


47.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb bela boja. Komplet so site akcesories. Nema face id. ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Samsung S21 Ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb srebrena boja. Komplet kutija so site akce...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 08:41Samsung Fold 4 kako nov - mobicom

Samsung Fold 4 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov...


60.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
63.000 МКД
Вчера 08:41Iphone 11 pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 11 pro 256gb zelena boja. Komplet so site akcesories plus orig...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Iphone 12 kako nov - mobicom

Iphone 12 64gb crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Vo dobra...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Iphone 12 pro max 256gb kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 07:12Se prodava Samsung A53 5G kako nov

Telefonot e bez znaci na koristenje kupen e od A1 na 26.09.2022 ima g...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:23Samsung S22 Exynos 8/128

Се продава буквално како нов со фолии фул пакување телефон Samsung S2...


35.000 МКД
или предлог цена
26 мар 23:52SAMSUNG A 23 5G

Zemen pred 3 meseci ,pod garancija full paket,gratis original maska


12.000 МКД
или предлог цена
26 мар 23:32Xiaomi Mi 10T lite

Телефонот е во одлична состојба без гребка можи да се види во секое в...


200 €
или предлог цена
26 мар 22:16Iphone 7

Iphone 7 vo super sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
26 мар 19:07Samsung A9 128g

Se prodava Samsung A9 128g mobilniot e kako nov bez grebnatinka kako ...


8.000 МКД
или предлог цена
26 мар 18:50Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


10.000 МКД
или предлог цена
26 мар 17:12Iphone X kako nov

Prodavam Iphone X isto kako nov nema edna tocka na nego nee ni edna g...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
26 мар 16:10Nov iPhone 14 pro

Nov kupen vo swajcarija neotpakovan


1.050 €
или предлог цена
26 мар 13:00ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
26 мар 11:47SAMSUNG A52S POD GARANCIJA ISPRAVEN 100%

SE PRODAVA SAMSUNG A52S KUPEN OD TELEKOM POD GARANCIJA TELEFONO E ...


10.000 €
или предлог цена
26 мар 09:36Huawei p40 lite 6gb ram

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Drzi bat...


5.900 МКД
или предлог цена
26 мар 08:29Samsung a40

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Komplet ...


90 €
или предлог цена
26 мар 08:25Iphone 7 MOZI ZAMENA

Telefonot e ispraven i dobro zacuvan. Raboti na sitr sim karticki. Mo...


6.500 МКД
или предлог цена
26 мар 08:23Samsung galaxy A53 5G

Telefonot e nov ne koristen I raboti na site operatori so 24 meseci g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
25 мар 19:35iPhone X 100% BatteryHealth

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка Донесен е од ...


14.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.000 МКД
25 мар 18:08xiaomi redmi 7A

telefonot e vo odlicna sostojba so 100% baterija ne e servisiran i ra...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 15:42Продавам Samsung Galaxy A6

Телефонот е во одлична состојба! Многу малку користен скоро како нов...


1 €
или предлог цена
25 мар 15:02Продавам Samsung Galaxy A21S

Телефонот е во одлична состојба!! 48.0 MP задна камера 13.0 MP пред...


1 €
или предлог цена
25 мар 15:02Redmi Note 11 Pro 5G Nov Celofan 24m. Garancija Vili Mobile

Redmi Note 11 Pro 5G 128GB Nov,Celofan 24 meseci Garancija >Za dr...


15.490 МКД
или предлог цена
25 мар 12:42Apple iPhone 8 Zacuvan Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Fingerprin...


6.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.490 МКД
25 мар 11:59Apple iPhone 12 Garancija Vili Mobile

Telefonite se Odlicno zacuvani Funkcionira bezprekorno bez zabeleski...


419 €
или предлог цена
25 мар 11:59Samsung Galaxy A71 A72 128/6GB Kako Novi Garancija

Fabricka sostojba,Kako Novi/Garancija Mozi da se vidat I testiraat ...


9.490 МКД
или предлог цена
25 мар 11:59Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам