871 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone X kako nov

Prodavam Iphone X isto kako nov nema edna tocka na nego nee ni edna g...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
26 мар 16:10Nov iPhone 14 pro

Nov kupen vo swajcarija neotpakovan


1.050 €
или предлог цена
26 мар 13:00ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
26 мар 11:47Huawei p40 lite 6gb ram

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Drzi bat...


5.900 МКД
или предлог цена
26 мар 08:29Samsung a40

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Komplet ...


90 €
или предлог цена
26 мар 08:25Iphone 7 MOZI ZAMENA

Telefonot e ispraven i dobro zacuvan. Raboti na sitr sim karticki. Mo...


6.500 МКД
или предлог цена
26 мар 08:23Samsung galaxy A53 5G

Telefonot e nov ne koristen I raboti na site operatori so 24 meseci g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
25 мар 19:35iPhone X 100% BatteryHealth

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка Донесен е од ...


14.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.000 МКД
25 мар 18:08xiaomi redmi 7A

telefonot e vo odlicna sostojba so 100% baterija ne e servisiran i ra...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 15:42Продавам Samsung Galaxy A6

Телефонот е во одлична состојба! Многу малку користен скоро како нов...


1 €
или предлог цена
25 мар 15:02Продавам Samsung Galaxy A21S

Телефонот е во одлична состојба!! 48.0 MP задна камера 13.0 MP пред...


1 €
или предлог цена
25 мар 15:02Apple iPhone 8 Zacuvan Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Fingerprin...


6.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.490 МКД
25 мар 11:59Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski Ga...


14.990 МКД
или предлог цена
25 мар 11:59Apple iPhone 11 64/128GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 64/128GB Zacuvani maksimalno,Neservisirani,Ne otvar...


319 €
или предлог цена
25 мар 11:59Apple iPhone 8 Plus Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 Plus Odlicen,bez zabeleski Garancija Sledi so polna...


9.990 МКД
или предлог цена
25 мар 11:59Realme C30 24m. Garancija Vili Mobile

Realme C30 nov 24 meseci Garancija A1 Za drugi gradovi dostava prek...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
25 мар 11:59Apple iPhone 7 Plus Koristen Zacuvan

Apple iPhone 7 Plus odlicen Mozi da se vidi I testira Na lice mesto ...


6.900 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.990 МКД
25 мар 11:58Apple iPhone 13 Garancija Vili Mobile

Fabricka sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski 6 meseci Garancija M...


619 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
639 €
25 мар 11:58Motorola G9 Play

Mnogu dobro zacuvan telefonot sie top Nema ni grebnatinka ... Kupen o...


7.000 МКД
или предлог цена
25 мар 10:58Mobilen telefon Blackview A7

Prodavam koristen ispraven. Android 7. Bez zameni


1.800 МКД
или предлог цена
25 мар 10:48Honor X8 5G So 20 Meseci Garancija...

Telefonot e Kupen od A1 mnogu malku koristen ima uste 20 meseci garan...


12.000 МКД
или предлог цена
25 мар 09:13Samsung a13 NOV NE OTPAKOVAN

Samsung a13 NOV NEOTPAKOVAN Cena 9500 den.


9.500 МКД
или предлог цена
25 мар 06:12IPHONE 12 PRO MAX

Extra soatojba kako novi 6 meseci garancija Evropski pazar 12 p...


600 €
или предлог цена
25 мар 05:44Navigacija Telefon-Tablet-GPS ured-LapTop-PDA/PNA-1DIN/2DIN

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
24 мар 19:27Se prodava Samsung A52s 5G

Vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem. Komplet pakuvanje so...


11.000 МКД
или предлог цена
24 мар 18:51IPHONE XS MAX 256gb

Maksimalno zacuvan ,bez grebanici neotvaran .256 gb baterija 84% done...


250 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
17.000 €
24 мар 16:12Sams.a52 ram.6/128g.malce raboten mobistrk

Samsung a52 ram 6/128g.malce raboten ful pak. 10500d. 075303777


10.500 МКД
или предлог цена
24 мар 15:57Huawei Mate 10 Lite

Se prodava dobro socuvan telefon raboti na site karticki so maska i p...


4.500 МКД
или предлог цена
24 мар 15:49Google Pixel 6

Се продава одлично зачувам Pixel 6. Официјален Гугл телефон со најн...


320 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
340 €
24 мар 15:34Samsung S21 Ultra 5G

Samsung S21 Ultra 5G + Samsung adapter(super fast charging) complet...


550 €
или предлог цена
24 мар 14:39Samsung note 8 black 6GB ram

Se prodava samsung note 8 Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija ...


5.500 МКД
или предлог цена
24 мар 14:36SAMSUNG S22 8/128 24 MESECI GARANCIJA

Novi evropski 24 meseci garancija


560 €
или предлог цена
24 мар 12:57IPHONE 13

Nov 680 eu 12 meseci garancija internacionalna Poloven 610 eu 8 mes...


610 €
или предлог цена
24 мар 12:51IPHONE 12

64 GB 430 eu 128 GB 490 eu 256 GB 520 eu Raboteni po nekoj mesec ...


430 €
или предлог цена
24 мар 12:50IPHONE 13 PRO

Extra polovni kako novi 8 meseci internacionalna garancija


2 €
или предлог цена
24 мар 12:47IPHONE 13 PRO MAX NOVI

12 meseci internacionalna garancija


1.050 €
или предлог цена
24 мар 12:45Redmi 7A

Odlicna sostojba !!!


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 12:11SAMSUNG GALAXY S21 FE

Купен април 2022 од телеком, со гаранција 2 години непоправан, неотв...


24.000 МКД
или предлог цена
24 мар 08:33Samsung.s23.s23ult.s2 .s22ult.s21.s21ult.s20.s20ult.mobistrk

Sams.s23.s23ult. s22.s22ult. S21.s21 ult S20.s20ult NOVI 24M.EU G...


500 €
или предлог цена
24 мар 07:01Iph.14.14promax.iph.13.13promax.12.11.xs.novi i raboreni

Iph.14.14pro.14promax.14plus Iph.13.13pro.13promax Iph.12.12pro.12p...


1.000 €
или предлог цена
24 мар 06:54Страна 3 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам