Тетово
                   
927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 840d xDrive LCI M Sport Pro

2021 god 235kw/320ps Naj Full Oprema Do 2025 god ima garancija kolat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 дек 17:45Промовирано

Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:28Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:19Промовирано

Seat Altea 1.9 Tdi Godina 2007

Kolata e vo perfektna sostojba Godina vo sobrakajna 2007 full opr...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:32Ford fokus odlicen moze zamena

Fokusot e vo perfektna sostojba redovno odrzuvan stotuku celosno serv...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:21Golf 6 140ks odlicen!

Golfot e uvezen od germanija pred edna godina i e vo odlicna sostojba...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:24  НОВ ОГЛАС

Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:22Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA AUDITO e vo odlicna sostojba so super menjac nikakov zvu...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:19Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw. Kolata ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:55Opel astra H h 1.4

Opel astra H 1.4 benzin od prv sopstvenik So servisna knishka,2 klu...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:25Bmw 530d moze zamena

Bmw 530d Registrirana so zelen karton edna godina Servis praen ulje f...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:21VW Bora 1.9 tdi PD MOTOR Top sostojba MOZE ZAMENA

VW Bora Golf4 1.9 Tdi PD Motor AJM 2 crveni 6 brzini Vo Odlicna sost...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:11Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:05Citroen C3 Stranska Na Delovi

Citroen C3 benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:05Mercedes E270

Se prodava Mercedes e270 elegance Registriran i servisiran Parking ...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00GOLF IV 1.9 TDI 110 KS

Makina ësht në super gjendje te mirë të gjitha shërbimet e bera. Nuk...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00OPEL VECTA 1.8 BENZIN FUL

Vectrata e vo odlicna sostojba i dobra kondicia za vozenje.Ima ful op...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renaultit e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvo...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39CITROEN PICASSO 1.6 HDI FUL PERFEKTNA

Picassoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor pod...


2.750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET FUL TOP SOSTOJBA

Puntoto e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39OPEL ASTRA 20DTI FUL PERFEKTNA 2004G.

Astrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39MERCEDES a170 FUL PERFEKTEN

Mercedesot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor po...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN plin ful kako nova

Astrata e kako nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Ima...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:39SEAT IBIZA 1.4 TDI 59KW FUL KAKO NOVO

Ibizata e kako nova bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Ima...


4.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:38FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:38HITNONSE PRODAVA FORD FOCUS MK2.VO PERFETNA SOSTOJBA

se prodava ford focus mk2 .2.0 tdci vo perfektna sostojba i karosoris...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:58FIAT PUNTO 1.2 i 2007 god perfektna sostojba

Se prodava. Info 070 640 777 Fiat punto 1.2i 44kw benzin 2007 go...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:43Opel corsa 1.0 i 1998 gos odlicna sostojba

Se prodava İnfo 070 640 777 Opel corsa 1.0i motor na lance 1998...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:43SMART ForFour 1.3Benzin 🇨🇭🇨🇭LINE

Smart ForFour 1.3Benzin,2004godina,manuellen menuvac,70kw-95ps,uvezen...


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32MERCEDES VITO 114 CDI 2016 Godina

Se prodava Mercedes Vito 114 CDI 2016 godina,7G Tronik avtomatski men...


18.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:28SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:19Pasat 2.3

PASAT GOD 99 BENZIN 2.3 KLIMATRONIK SERVO ABS EL 4 STAKLA AIR...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:00Golf 19 Tdi 90 ks full god 2005 Nov uvoz

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema poseduva:Abs.Esp.Servo.Bor...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:49Vw polo 1.3benzin/plin

Vw polo 1.3 benzin plin najdobriot motor na Volkswagen od taa godina ...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:27VW TOURAN 1.9 TDI 7 SEDISTA 74KW

SE PRODAVA VW TOURAN 2003 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN -K...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 09:56AUDI Q7 3.0 TDI

AUDI Q7 3.0 TDI ekstra socuvan Cena po dogovor Mozna zamena za sta...


6 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:46  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 BiTDI 313 PS QUATTRO 2XS-LINE 2012

AUDI A6 2XS-LINE 3.0 BiTDI 313 PS QUATTRO 2012 225000 KM SERVICE B...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Автомобили

Вчера 09:40Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP Proizvedeno 06 mesec 2021 so p...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:27Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам