Тетово
                   
926 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Промовирано

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

27 ное 13:23Промовирано

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, с...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

Се продава Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic автоматски менувач, не...


37.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Skoda Yeti 2.0 TDi

Се продава Skoda Yeti 2.0 TDi 110кс 2010год 2WD , неувезувано со пом...


8.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Golf 2.0 tdi DSG

Golf 2.0 tei DSG automatik nov uvoz od Svajcarija plateni davacki eks...


15.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 22:28Golf 2.0 tdi DSG

Golf 6 2.0 tdi DSG automatik uvoz od germania 🇩🇪 prva registraci...


9.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 22:12BMW 525d M paket

BMW 525 d Mpaket fabricno uvoz Svajcarija prva reg.vo mk 9 mesec 20...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 22:01AUDI RS7

Tel.078226020


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 19:20BMW 530D E39 EKSTRA SOSTOJBA BMW 530 D

PRODAVAM BMW E39 530 D OD 1 GAZDA VO EKSTRA SOSTOJBA SACUVANO I NAVRE...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 17:56MERCEDES BENZ C 200 CDI C200 CDI

PRODAVAM MERCEDES-BENZ C200 CDI 2000 GODINA OD PRV SOPSTVENIK VO R.M ...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 17:56Mercedes Benz Ml280cdi Sport paket

Mercedes benz Ml280cdi 9999€ Sport paket 2007 3.0d 190ps Reg 1god M+s...


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 17:08VW GOLF VII 1.6TDI 110KS 2016 GODINA

VW GOLF VII 1.6TDI 110 KS 6 BRZINI MENUVAC EURO 6 2016 GOD OR...


12 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 16:46Fiat scudo

Fiat scudo 2.0 690 nosivost god 2006 vo mnogu dobra sostojba javite s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 15:17Porsche panamera 4.8S

Porsche panamera 4.8S god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu oprem...


32.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 15:17Porsche cayenne 4.8s

Porsche cayenne 4.8s benzin god 2012 vo extra sostojba se vidi na sl...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 15:17HITNO Opel Signum 2.2 DTI Reg do 13.10.2023

HITNOOOOOOO OPEL SIGNUM 2.2 DTI GOD.2004 REG DO 13.10.2023 FULL ...


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 10:07Bmw E60 525D 2005g.

Bmw e60 525d 130kw 177 ks 2005god. Viber 078 370 329


7.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 07:23porshe.30.d.moze i zamena so moja dopllata

moze i zamena kollata e ekstra sostojba moze da se vidi i proba vo se...


21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 00:27Mercedes GLC 250CDI 4MATIC

Mercedes GLC 250CDI 4 MATIC FULL OPREMA


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 23:44VW PASSAT B8 2.0TDI KARAVAN FULL OPREMA

Vw passat b8 2.0tdi swis model Full oprema Abs.elek prozor,elek...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 23:43AUDI A6 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2XSLINE 2012

AUDI A6 2XSLINE 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2012 225000 KM SERVIC...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Автомобили

24 ное 16:19RENAULT MEGANE 1.9 dCI Kabrio

Se prodava Renault Megane 1.9 dCI,2005 godina.manuellen menuvac,190.0...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:07Opel Corsa

Opel Corsa 1.4i (66kw-90ks ) -Automatik -Enjoy nivo na oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 14:51BMW 520d facelift MK - 2001

BMW 520d -136 ks - 2001 - mnogu dobro socuvano vozilo, so prosecna ...


36 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 14:25Peugeot 207 1.4 2007 god. Plinski ured Lovato OBD

Peugeot 207 1.4 88ks 2007 god. so atestiran plinski ured Lovato c-obd...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:48BMW 520d

BMW 520d 2.0dizel -Head-up displey -Euro Kuka -Digitalna servi...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:42Opel Vectra 2.0 Dti 16v

Odlicna Sostojba motor so lanec registriran 08.2023 km:245000 ...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:41VW Golf 7 1.6Tdi 2014

1.6Tdi 110kw God :2014 reg do10/2023


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:41Bmw 316d f30

Bmw 316d f30. 13500 2014 85kw 2.0d Manual 6 speed Tempomat ...


12.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 €
Тетово

Автомобили

24 ное 13:33Audi a4 2.0tdi automatic navi siber BOSE

Audi a4 2.0 automatic 2006 2.0tdi 103kw Golema navigacia Kozen inter...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:31Peugeot 307 Stranska na Delovi

Peugoet 307 2.0 HDI na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Opel Astra H (Stranska) Na Delovi

Opel Astra H 1.6 Twinport Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Citroen C3 Stranska Na Delovi

Citroen C3 benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Opel Zafira 2.2 Benzin ( Stranska) Na Delovi

Opel Zafira 2.2 Benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Audi a4 Quatro Na Delovi

Audi a4 2.0 TDI sline quatro samo na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Страна 3 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам