Тетово
                   
927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 840d xDrive LCI M Sport Pro

2021 god 235kw/320ps Naj Full Oprema Do 2025 god ima garancija kolat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 дек 17:45Промовирано

Vw Caddy 2013

VW CADDY 1.6 75 PS 308.000km, 2013- Pronari i parë, e bleur ne Porche...


9.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 дек 19:27Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:19Промовирано

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini 2003god. "AVTOCENTAR"

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini Proizvedena 2003god. Vo e...


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:43SEAT TOLEDO 2.3 V5 125kw BENZIN / PLIN 2002god. "AVTOCENTAR"

SEAT TOLEDO 2.3 V5 125kw ( so a-test plin dizna sistem ) Proizved...


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:43ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw 1974god.

ZASTAVA 125 PZ 1.5 55kw Proizvedena 1974god. Maksimalno socuvana...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:42MERCEDES 123 240 DIZEL 1981god.

MERCEDES 123 240 DIZEL Proizveden 1981god. Maksimalno socuvan . ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:42FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw Proizveden 10. 2009god. So pom...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:42VW PASSAT 1.8 55kw 93god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. Ekstra socuvan. ( so Plin nema a-test...


1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:42MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 97god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 97god. Ekstra socuv...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:41MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw 98god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 141kw Proizveden 98god. Ekstra socuva...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:41SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Maksimalno socuvan. *...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:41JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009 / 2008god. MAKSIMALNO...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:41BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK 2006g. "AVTOCENTAR"

BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK Proizvedeno 2006 / 2005g. Ekstra so...


6.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:40VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:40LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:40MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:40NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007g "AVTOCENTAR"

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007 / 2006god. Ekstr...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:40VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:39BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 05god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 2005 / 2004god. Ekstra socuvano ...


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:39MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:39AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 13:39Alfa mito 2010g 1.6 multijet dizel 88kw

Alfa mito 2010g vo kniska Kolata e registrirana servisirana so full...


5.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 12:46Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 - AMG LINE -4 Matic -Kolata e kupena vo Make...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 12:03Audi A8 3.0 tdi quattro automatik

Audi A8 3.0 tdi Quattro Automatik 4 novi gumi Atestirani foli


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 09:27Mercedes ML

MERCEDES ML 320 🇺🇸 - 2009 - REG CELA GOD - KLIMA - TEMPOMAT -...


14.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 08:33Opel Corsa 1.2 BENZIN-PLIN

Opel Corsa 2010 godina Oprema full Servis full Kolata e vo top s...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 ное 00:46BMW 520

KUPENO VO MKAR SKOPJE PRV GAZDA AMBIENT LIGHTING START STOP KO...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 19:45BMW 118d ** FaceLift 143 ps**

BMW 118d ** FaceLift 143 ps** - 2008 - REG + ZELEN DO 14.10.2023 - ST...


5.659 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 17:50KIA K2500

-Се продава со све ногарката. Треба да се менува акумулатор. Удрена к...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 13:18Seat Leon FR 2.0 170ps 2008

Seat leon 2.0 Tdi Original FR 125kw/170ps 2008 Uvoz Germanija Prv...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 11:49Bmw 318 D F30 Germany

Nosen od Germania Registiran , Full Option F1 Berzini Novi Gumi, Serv...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 11:49RENAULT MEGANE 1.9 dCI Kabrio

Se prodava Renault Megane 1.9 dCI,2005 godina.manuellen menuvac,190.0...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 ное 10:51Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 17:11BMW 520d

BMW 520d Full oprema Pred 500 km servisirano -Digitalna servisn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 13:31Range Rover Sport

RAnce Rover Sport 3.0dizel 250ks HSE nivo na oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 13:31Smart 700ccm cabrio

Reg Servisiran


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 12:17Touran 1.9 tdi 77kw DSG CH

225.000 km so realna kilometraza so servisna kniska 2 kluca


6.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 12:17Bmw 316i 90 kw CH

So realna kilometraza so servisna kniska so 2 kluca


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 12:17Bmw f30 318d143ps

Reg do 09.2023


14.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 12:17Bmw 320 d 177ps

Ucozenq od svajcaria


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 12:17Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 09:52BMW 316D 2.0 116ks -2011 facelift

Smeneti plocki diskovi itn


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 ное 04:38Страна 5 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам