Тетово
                   
927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Caddy 2013

VW CADDY 1.6 75 PS 308.000km, 2013- Pronari i parë, e bleur ne Porche...


9.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 дек 19:27Промовирано

Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:28Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:19Промовирано

Mitsubishi Carisma 1.8i 2002

Se prodava Mitsubishi Carisma 1.8GDI cist benzin 2002 godina.Uvoz od ...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 18:19GOLF 6 1.6TDI 2010

SE PRODAVA GOLF 6 1.6TDI VO SUPER SOSTOJBA PALI VOZI,MOZE I REALNA ZA...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 16:36GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 2008

Se prodava golf 5 fabrika,kolata sega e doneseno od stranstvo i e za...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.999 €
Тетово

Автомобили

27 ное 16:33Se prodava Mazda 2

1.4 Benzin Automatik Kola e staklo kako na slika, moze da se proverat...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 13:38AUDI A6

AUDI A6 3.0 2X-s line QUATRO 180kw-245ps 2013/2014 servis komple...


24.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 13:01VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. Moze i zamena.servis,Registri

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 13:00Bmw 330d 204 ps

Bmw 330 dizel vo odlicna sostojba Tel 070783078


3.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 11:10Volkswagen Golf 6 1.6tdi 2010

Se prodava golf 6 1.6 tdi Oprema: Aluminiumski bandazi Avtomatska...


8.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 11:09Bmw 330xd

Bmw 330 xd 136kw 2700er


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 ное 11:03Odlicen Mercedes C200 CDI 2001 Reg Cela Godina Servisiran

076-666-555 076-666-555 Odlicen Mercedes C200 Cdi 2000 Godina Reg...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 16:23Opel Insignia 2.0 TDCI 130 KS 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so maximalen stepen na oprema: ...


8.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 15:56VW Golf 6 Plus 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 159.000 km i e so kompletn...


7.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 14:43Mitsubishi Colt 1.5 DCI 95 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 12:42Golf 2.0 tdi DSG

Golf 2.0 tei DSG automatik nov uvoz od Svajcarija plateni davacki eks...


15.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 22:28BMW 525d M paket

BMW 525 d Mpaket fabricno uvoz Svajcarija prva reg.vo mk 9 mesec 20...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 22:01BMW 530D E39 EKSTRA SOSTOJBA BMW 530 D

PRODAVAM BMW E39 530 D OD 1 GAZDA VO EKSTRA SOSTOJBA SACUVANO I NAVRE...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 17:56MERCEDES BENZ C 200 CDI C200 CDI

PRODAVAM MERCEDES-BENZ C200 CDI 2000 GODINA OD PRV SOPSTVENIK VO R.M ...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 17:56Mercedes Benz Ml280cdi Sport paket

Mercedes benz Ml280cdi 9999€ Sport paket 2007 3.0d 190ps Reg 1god M+s...


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 17:08VW GOLF VII 1.6TDI 110KS 2016 GODINA

VW GOLF VII 1.6TDI 110 KS 6 BRZINI MENUVAC EURO 6 2016 GOD OR...


12 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 16:46Fiat scudo

Fiat scudo 2.0 690 nosivost god 2006 vo mnogu dobra sostojba javite s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 ное 15:17Mercedes GLC 250CDI 4MATIC

Mercedes GLC 250CDI 4 MATIC FULL OPREMA


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 23:44VW PASSAT B8 2.0TDI KARAVAN FULL OPREMA

Vw passat b8 2.0tdi swis model Full oprema Abs.elek prozor,elek...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 23:43Opel Corsa

Opel Corsa 1.4i (66kw-90ks ) -Automatik -Enjoy nivo na oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 14:51Peugeot 207 1.4 2007 god. Plinski ured Lovato OBD

Peugeot 207 1.4 88ks 2007 god. so atestiran plinski ured Lovato c-obd...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:48BMW 520d

BMW 520d 2.0dizel -Head-up displey -Euro Kuka -Digitalna servi...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:42Opel Vectra 2.0 Dti 16v

Odlicna Sostojba motor so lanec registriran 08.2023 km:245000 ...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:41Bmw 316d f30

Bmw 316d f30. 13500 2014 85kw 2.0d Manual 6 speed Tempomat ...


12.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 €
Тетово

Автомобили

24 ное 13:33Peugeot 307 Stranska na Delovi

Peugoet 307 2.0 HDI na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Opel Astra H (Stranska) Na Delovi

Opel Astra H 1.6 Twinport Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03Opel Zafira 2.2 Benzin ( Stranska) Na Delovi

Opel Zafira 2.2 Benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 13:03MERCEDES CLK 200 unikat

Unikatno vozilo od prv sopstvenik, so original kilometri, mozna prove...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 ное 23:02CHEVROLET Matiz

Odlicno gradsko vozilo, ekonomicno i evtino za odrzuvanje. 4 zimski ...


1.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 ное 22:53AUDI A6 2.7TDI V6 Quattro

Odlicno vozilo so prenos na site trkala 4x4, dobar motor i odlicen me...


5.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 ное 22:44bmw X5 2008

se prodava zafira 2006 god moze i zamena


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Тетово

Автомобили

23 ное 22:05AUDI A4 2.0TDI Quattro S-Line

Vo odlicna sostojba, redovno servisirano, mozna kontrola. full s-lin...


9.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 ное 20:27BMW 116d

Vo odlicna sostojba, servisiran, zamenet set lanec, novi gumi, regist...


7.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 ное 19:50Honda Jazz 1.2 ful oprema odlicna 2009g.

P R O D A D E N A ... Prodavam Honda Jazz 1.2i 66kw(90 ks) motor na ...


4.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 ное 07:17PEUGEOT 206 RC 2.0 HDI

Vo odlicna sostojba so odlicen ekonomicen motor. Servisiran. Novi gum...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 ное 19:15CITROEN NEMO 1.4 HDI

CITROEN NEMO 1.4 HDI God 2010 Km 295000 Bez klima Registracia 31....


4.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 ное 17:51MERCEDES C 220 AMG OPTIC

Mercedes C220 diesel Amg optic 2014 2kluca Perfektna sostojba C...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 ное 16:05Страна 6 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам