Тетово
                   
1038 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C1 1.0 2008 UVOZ OD CH SO KLIMA

FULL OPREMA SO KLIMA SERVISIRANO VO BESPREKORNA SOSTOJBA UVOZ OD CH ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 08:17Промовирано

Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo MITO Viti/Година: 2010 1.6 Diesel JTD Të kaluara/Поминати:...


3.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

16 сеп 13:32Промовирано

Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes B200 Cdi Avangarde Swiss

Registiran 1 God so Zelen Karton, Foli, xenon, Novi Gumi, So servisn...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:51Bmw 730D Individuall Full Oprema Swiss

10:29 ml LTE vau vall • JuSt now • 19 Od oprema poseduva: • LTE ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:51BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:49BMW X3

BMW X3 3.0 dizell 4x4 2004 godina full oprema navigacija krem koz...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:05Bmw 428i Mpacket

Bmw 428i 2013 169.000 km Coupe Full servis na Mcar(so servisna kn...


28 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:56Audi a4 Sline 2008 2.0Tdi Avtomatik

Audi A4 Sline Automatik 2.0Tdi 209.000km Servis komplet Greaci n...


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:55Mazda 6 2004 2.0Diesel

Mazda 6 2004 2.0D 121ps Diesel 173.000km so servisna kniska Regis...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:55Prodavam Audi A8L 3.0 TDI Quattro EDINSTVENO vo Mk

3.0 TDI Quattro 250ps 12/2010 Masaza, Ladenje i Greenje na site s...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:53Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:50Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:26Opel Zafira 2.2 Benzin ( Stranska) Na Delovi

Opel Zafira 2.2 Benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:26Opel Astra H (Stranska) Na Delovi

Opel Astra H 1.6 Twinport Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:25Polo 1.4 Tdi

Kolata e vo odlicna sostojba motor menuvac top Registriran Serv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:58Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Audi A3 1.9 tdi DPF

Audi A3 19 tdi G.2007 Klima automatik Tempomat El.stakla 17 feln...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

Clk 270 cdi avtomatik tip top

Se prodava kolata 270 cdi Avtonatski menuvac Kolqta e sega registrir...


4.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:26VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. Moze i zamena.servis,Registri

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


10.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:23Opel Astra H 1.3 cdti 2006g Full oprema odlicna

Se prodava info 070 640 777 Extra cena za kesss Opel astra 1.3 cdti...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:26Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:09Се продава Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP

Се продава одлично сочувана Opel Insignia 1.6 CDTI 136 HP со поминати...


12.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:08FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN FUL PERFEKTNA

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:49OPEL VECTRA 20 DTL REDIZAJN FUL PERFEKTNA

Vectrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:49MERCEDES C 220 CDI 2002/01G FUL AVTOMATK ODLICEN

Mercedesot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor menu...


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:49FORD FOCUS 1.4 TNG FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:49OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL ODLICNA

Merivata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:49OPLEL CORSA 1.0 BENZIN TOP SOSTOJBA

Corsata e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvozj...


1.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.750 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:48Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:10BMW 118d(facelift)143ps-2007

BMW 118 D **FaceLift Start/Stop 143ps** - 2007/2008 (FaceLift) - KLIM...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:44Bmw 118d Facelift 2007

BMW 118d 2.0D 105 KW/143 KS god: 2007 Reg do 11/2022 OD OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Автомобили

Денес 00:29opel corsa

Opel corsa 2012 70kw 95ks So full oprema KLIMA (LADI PERFEKTNO)...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:11Bmw 316 20

BMW - 316 /2.0 Viti/Godina - 2012 275000 km Regjistrimi/ Registra...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:39  НОВ ОГЛАС

MINI COOPER S (1.6turbo - 175HP)

Mini Cooper S 165*** km 1.6 TurboBenzin 175 HP 6-stepenski manuel...


6.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:58BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GRAN TURISMO model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:35Volvo XC90 D5 R-Design facelift

Volvo XC90 D5 R-design. 11500€ 2008 2.4 D5 184ps 4x4 R-design Elekt...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:18  НОВ ОГЛАС

bmw X5 2008

se prodava bmw x5 2008 god moze i zamena


15.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:52bmw X5 3.5 2011 god

se prodava bmw X5 3.5 2011 moze i zamena


23.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:52SMART ForFour 1.3Benzin 🇨🇭🇨🇭LINE

Smart ForFour 1.3Benzin,2004godina,manuellen menuvac,70kw-95ps,uvezen...


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:50NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:50FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:50OPEL COMBO 1.6 Benzin +Metan Fabricki

Se prodava Opel Combo 1.6 CNG(Benzin +Metan),2006 godina,167.000 km p...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:49Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам