Тетово
                   
1051 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 19:04Промовирано

MINI COOPER ONE 1.4

2010/9 godina Mini Cooper ONE 1.4i -95 ps, 6 brzini. ...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 сеп 16:11Промовирано

BMW 116

BMW 116, 85 kw, 2010 godina, menjac so 6 brzini, registracija do 12....


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:49PEUGEOT PEZO 307 FACELIFT FULL KAKO NOVO

Prodavam Peugeot 307 karavan 2007god. 1.6 hdi 110 ks doneseno od Svaj...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:13BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GT model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na oprema full s...


3 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:57BMW 520d

BMW 520d Full oprema Pred 500 km servisirano -Digitalna servisn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:55BMW 520d

BMW 520d 2.0dizel -Head-up displey -Euro Kuka -Digitalna servi...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:55Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:40Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:25Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP ( vo sekoe vreme...


777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010god. "AVTOCENTAR"

BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010 / 2009god. Maksimalno socuva...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006 / 2005god. Maksimaln...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007g "AVTOCENTAR"

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 100kw 6-brzini 4x4 2007 / 2006god. Ekstr...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4X4L Proizveden 2001god. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:09VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 136.000km. 2016god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw Proizveden 12. 2015god. Pominati 136.000...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:09VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:09AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 6-BRZINI 2009 / 2008god. MAKSIM...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:09AUDI A4 2.0 TDI 105kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 2.0 TDI 105kw AVTOMATIK 2009 / 2008god. Ekstra socuvano ...


9.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:09VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw ( 140ks ) DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. ...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:09VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 6 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK 2010 / 2009god. Vo ekstra...


8.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:08MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 / 2007god. Ekstra socuvan ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:08OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. 2017god. "AVTOCENTAR"

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 129.000km. Proizvedena 2017god. Full ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:08JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009god. "AVTOCENTAR"

JAGUAR X-TYPE 2.2 TDI 107kw AVTOMATIK 2009 / 2008god. MAKSIMALNO...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:08VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-brzini 2005g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-brzini 2005 / 2004god. ( GTD oprema ) ...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Ekstra socuvan . * Uv...


4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw KARAVAN 2008god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw KARAVAN 2009 / 2008god. Ekstra socuvan. ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. 2004g. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2004 / 2003god. Vo ekstra sostojba . *...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007god. "AVTOCENTAR"

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw 2007 / 2006god. Maksimalno socuvan. *...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07SEAT IBIZA 1.4 TDI 59kw 2011god. "AVTOCENTAR"

SEAT IBIZA 1.4 TDI 59kw 2011 / 2010god. Maksimalno socuvana . ...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06MAZDA 5 2.0 TDI 81kw 7-sedista 2008god. "AVTOCENTAR"

MAZDA 5 2.0 TDI 81kw 7-sedista 2008 / 2007god. Maksimalno socuva...


4.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06RENAULT CLIO 1.5 DCI 50kw 2010god. "AVTOCENTAR"

RENAULT CLIO 1.5 DCI 50kw 2010 / 2009god. Ekstra socuvano . ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06VW POLO 1.2 44kw BENZIN / PLIN 2009god. "AVTOCENTAR"

VW POLO 1.2 44kw 2009 / 2008god. ( So A-test plin dizna sistem ) ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010god. "AVTOCENTAR"

CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010 / 2009god. ( A-test pl...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:06FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 66kw 6-brzini 2009g. "AVTOCENTAR"

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 66kw 6-brzini 2009 / 2008god. Ekstra s...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:05RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini 2003god. "AVTOCENTAR"

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 110kw 6-Brzini Proizvedena 2003god. Vo e...


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:05VW PASSAT 1.8 55kw 93god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 1.8 55kw 93god. Ekstra socuvan. ( so Plin nema a-test...


1.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:05MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 120kw 6-brzini PLIN 2001god.

((( Na stranski tabli ))) MERCEDES CLK 200 KOMPRESOR 120kw 6-brzini ...


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:05MERCEDES 123 240 DIZEL 1981god.

MERCEDES 123 240 DIZEL Proizveden 1981god. Maksimalno socuvan . ...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:04BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK 2006g. "AVTOCENTAR"

BMW e90 320D 120kw AVTOMATIK Proizvedeno 2006 / 2005g. Ekstra so...


6.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:04Страна 2 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам