Тетово
                   
1040 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


12.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
12.700 €
Тетово

Автомобили

18 сеп 00:53Промовирано

MINI COOPER ONE 1.4

2010/9 godina Mini Cooper ONE 1.4i -95 ps, 6 brzini. ...


4.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:11Промовирано

Ford Fiesta 14Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes

Ford Fiesta 14Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32Opell Meriva Benzin 18 Samo Delovi / Vetem pjes

Opell Meriva Benzin 18 Samo Dellovi / Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32Bmw E46 330 4/4 Fecelift Samo Delovi/Vetem Pjes

Bmw E46 330 4/4 Fecelift Samo Delovi/Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32BMW 320D

Bmw 320d 136ps 330000km 2300 euro imaat registracija do april 2023


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 19:40Podobar Zdravje Audi A4 2.0 TDI 8V Registriran Zelen Karton

Info samo na telefon na sms poraki ne odgovaram 075-351-351 ✅☎️ Perf...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 18:53Podobar Zdravje Golf 6 2.0 TDI Blumotion 2010 Godina 6 Menia

Info samo na telefon na sms poraki ne odgovaram 075-351-351 ✅☎️✅✅✅✅ ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 18:53Odlicna Seat Ibiza 1.9 Tdi Najdobriot Motor 66 Kw Klima

075-351-351 075-351-351 Info Samo na Telefon Na Sms Poraki Ne Odgo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 18:53VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION 2014

CENA:11900€ Se Prodava VW Golf 7 1.6 Tdi 110 Ps 6 Berzini Bluemotion...


11.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 17:25Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps Confortline2006/7

Se Prodava Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps 2006 u Kniska Praen Servis Ulje F...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 17:25Opel zafira -08

Se prodava opel zafira 1.9cdti Proizvedena 12/2007 Avtomatik menuv...


3.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 16:54Mercedes-Benz 220 CDI Automatic

Cena po dogovor. Cmimi sipash marveshjes.


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 16:05SEAT IBIZA 1.2 TDI

SEAT IBIZA 1.2 TDI - 2011 - REG 01.07.2023 - KLIMA - START/STOP - KO...


5.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 15:56AUDI A8 3.2 FSI // QUATTRO F1 //

AUDI A8 3.2 FSI // QUATTRO F1 // - 2009 - REG 1 GODINA - Audi exclusi...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 15:56BMW 120 Diesel

🇨🇭🇨🇭BMW 120 Diesel 163 PS🇨🇭🇨🇭 BMW 120 Motor: 2.0 Diesel...


4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 11:27Audi a3

Audi a3 2003 god 2.0 tdi 140 ks full oprema refistracia servis novi g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 10:30Passat

Passat 1.8 benzin /lpg servis regjistrim 4 goma treja folia a test ...


1.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 10:29Bmw 116d

Bmw 116d


12.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 10:29Audi a3 sportback 2007 1.9 tdi 105hp 75kw

Se prodava Audi a3 2007 sportback 1.9tdi 105hp 77kw so celosno naprav...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 09:30Seat Alhamabra 1.9 Tdi

Seat Alhamabra 1.9 Tdi 116 ...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 22:11audi a4 s-line

Se prodava audi a4 S-line 2.0 tdi 140 ks 2005/2004 godina.Od oprema p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 20:00Fiat Punto 1.3 M-Jet Full 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 156.000 km i e so kompletn...


2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 16:32Fiat Grande Punto 1.3 m-jet Full 2009

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:46Renault Megane 1.9 DCI 1109 KS Full 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:46Lancia Delta 2.0 M-jet 165 ks Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 198.000 km i e so kompletn...


5.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:46BMW 118 D 143 KS Full Redizajn 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:45RENAULT MEGANE 1.9 dCI Kabrio

Se prodava Renault Megane 1.9 dCI,2005 godina.manuellen menuvac,190.0...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:04Mercedes E 220 CDI170 KS AUTOM.fULL 2014

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 216.000 km i e so kompletn...


17.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 14:48Renault Scenic 1.9 - 2005

Prodavam Reno Scenic vo odlična sostojba, full oprema, elektronik...


2.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 14:02Se prodava ekstra Jeep Grand Cherokee 2008

Se prodava, a i se MENUVA registriran Jeep Grand Cherokee od 2008 god...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Тетово

Автомобили

24 сеп 12:45MERCEDES CLK 270 cdi

Delovi za clk 270cdi sve sro vi treba 070 600 645


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 12:43LADA 1200 (VAZ 2101) 1975год

Регистрирана до 12/2022


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 11:53Odlicen Golf 2 1.6 TD 1988 Registriran Cela Godina Servisira

Odlicen Golf 2 1.6 TD 1988 God Reg Cela Gos Servisran Perfekten Motor...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 10:39Oktavija 2,0 karavan

Skoda oktavija 2,0 2012 god. so ful oprema mosne zacuvana so Makedons...


7.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 €
Тетово

Автомобили

24 сеп 09:58OPEL CORSA C 1.0 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0BENZIN 44KW KLIMA ladi perfekt abs, servo, airbag,...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 сеп 19:35Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 сеп 14:26Bmw 330d 204 ps

Bmw 330 dizel vo odlicna sostojba Tel 070783078


3.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 сеп 13:43AUDI A6

AUDI A6 3.0 2X-s line QUATRO 180kw-245ps 2013/2014 servis komple...


24.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 22:04Mercedes ML 280 cdi

ML 280 cdi 4 matic 7g full oprema mozi zamena


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 19:58VW Passat 2.0 TDI Highline/ Temp/ Xenon/ 6gang/ KlimaAut

Registracia do novembar .2022 NOVI 4 GUMi 2022 godinaI! Atest fol...


6.498 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 18:15OPEL Astra GTC 1.3Cdti

se prodava opel astra gtc oprema 1.3cdti 2005 godina.registrirana do ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 15:26Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам