Тетово
                   
1016 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Citroen C3 Avtomatik

Citroen C3. Mnogu socuvan, golem servis pred 2000km, avtomatik, pano...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MINI COOPER ONE 1.4

Mini Cooper ONE 1.4i , 6 brzini. god. 2010/9 potrosuvacka kako na sli...


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:15Промовирано

Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -алумински бандаж...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:23Промовирано

Opel meriva 1.7cdti 2004

Se prodava Opel Meriva 1.7CDTI 74kw 2004 godina vo dobra sostojba. Mo...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 авг 17:46Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 авг 17:46Peugeot 308 2010

Peugeot 308, 2010 1,6 HDI, diesel, 80 kw, manual, 221019 km, donesena...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 авг 13:00AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP ( vo sekoe vreme...


777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 авг 10:47FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK 2010

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK 2010 FULL OPTION 12000 EURO


12.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 авг 09:02VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. ZAMENA so naša ili vaša dopll

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


11.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

02 авг 02:02Seat Leon *super socuvan*

Kolata e vo vozna sostojba 4 zimni 4 letni gumi Golem servis naprav...


4.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

01 авг 21:57BMW X3 2.0D ** Automatic FaceLift **

BMW X3 2.0D ** Automatic FaceLift ** - 2008 - REG 03.08.2023 - KLIMA ...


8.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

01 авг 18:33Fiat

Fiat scudo 2.0 dizel god 2006 so ladnjak vo dobra sostojba pali vozi


6.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

01 авг 12:11Bmw 530xd

Prodavam BMW 530XD 258 ps 2011 god so noviot motor facelift 2012 god ...


19.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

01 авг 06:55CITROEN JUMPER 2.2 DONESENO OD SWISS

Se prodava kombe citroen jumper 2008 god Doneseno od Sfajcaria Info s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

31 јул 12:05Seat ibiza 1.2 tsi 77kw

Uvezena od svajcaria


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

31 јул 09:53Bmw 320 d 177ps

Ucozenq od svajcaria


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

31 јул 09:53Audi a6 3.0 tdi 204 ps

Reg so zelen karton


17.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

31 јул 09:53BMW X3 2.0d 4x4 Full oprema

BMW X3 , 2.0d 4x4 avtomatik so 8 Brzini, registracija so zelen karton...


16.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

31 јул 03:02CITROEN C4 UVOZ OD CH, BEZ CARINA

Se prodava Citroen c4 1.6 dizel automatik,so dobra oprema,moze i zam...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

31 јул 00:28Se prodava Opel Meriva 1.7 CDTI vo dobra sostojba.

Se prodava Opel Meriva 1.7CDTI 74kw 2004 godina vo dobra sostojba. Mo...


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

30 јул 11:30Golf 4 2.0 Benzin Samo Delovi /Vetem pjes

Golf 4 2.0 Benzin Samo Delovi /Vetem pjes


4 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 19:27AUDI A8 3.2 FSI // QUATTRO F1 //

AUDI A8 3.2 FSI // QUATTRO F1 // - 2009 - REG 1 GODINA - Audi exclusi...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 €
Тетово

Автомобили

29 јул 19:09Land Rover Discovery 4

Се продава Land Rover Discovery 4 2012 год 3.0 TDV6 210ks 4x4 со авт...


21.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 17:42VW GOLF 5 2.0 TDi

Се продава VW GOLF 2.0 TDi 140ks 6 брзин 2006год со . од опрема посе...


3.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 17:42Se prodava Turan

Se prodava Turan 1.9 2003 registeren.Telefon kontak za po vise 071723...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 13:54BMW 530 XD

Vo odlicna sostojba, registriran, servisiran, ispraven xDrive. full ...


22.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
24.000 €
Тетово

Автомобили

29 јул 13:39Ford Kuga 2.0 TDCI Titanium

Vo odlicna sostojba, servisirana i registrirana, Full oprema 070263...


9.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
10.600 €
Тетово

Автомобили

29 јул 13:38Saab 9-3 ,2.2 tdi 2003 mozna zamena

Saab 9-3 2.2 tdi 2003 Full oprema Sekogas servisiran na vreme Serv...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 12:26Alfa 159 2.4 jtdm 200 ps

Alfa 2.4 jtdm sport Full sport ekstra turbo 147 kw tuning I ...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 12:26BMW 120

Shitet vetura BMW 120 me historik servisimi, akumulator te ri dhe gom...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
Тетово

Автомобили

29 јул 11:48Opel zafira -08

Se prodava opel zafira 1.9cdti Proizvedena 12/2007 Avtomatik menuv...


3.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јул 11:09Mercedes C220 Cdi

Registiran 1 God So Novi Gumi, Servisiran Sega, Poliran, Ubav Enterie...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јул 22:46Peugeot 307 Stranska na Delovi

Peugoet 307 2.0 HDI na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јул 16:08Fiat Sedici 1.9 JTD 120 KS 4X4 Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 167.000 km i e so kompletn...


5.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јул 14:10Alfa Romeo 159 2.4 JTD 200 KS 6 Brzini Full

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 192.000 km i e so kompletn...


3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јул 13:53POLO 1.4 TDI 2003G

Prodavam polo 1.4 tdi 2003 g registrirano 1 god servisirano ,novi gum...


2.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јул 12:33Mercedes C220 CDI 122kw

Se prodava Mercedes C220 CDI 2015 avtomatik. Voziloto e kako od salo...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јул 21:33ФИАТ ГРАНДЕ ПУНТО 1.3 - 2007

ФИАТ ГРАНДЕ ПУНТО 1.3 - 2007 66 kW Регистрирација до јули 2023 ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јул 18:19Se prodava neuvezena Opel zafira

Se prodava neuvezena Opel zafira, so pominato 218 000 km realni. Cosm...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јул 16:13BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GRAN TURISMO model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na opre...


30 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јул 10:06Prekrasen Mercedes A160 CDI 2003 God Posledna Serija Reg Ser

Prekrasen Mercedes A160 CDI(170) 2003 Godina Posledna Serija Top Regi...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јул 09:07BMW 520d

BMW 520d 2.0dizel -Head-up displey -Euro Kuka -Digitalna servi...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 јул 13:37Audi A6

Audi A6 40tdi - 2.0 Tdi (150kw-205ks ) -full oprema -registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 јул 13:25Страна 5 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам