Тетово
                   
1050 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:31Промовирано

Ford Mondeo 2.0Tdci Samo Dellovi /Vetem Pjes

Ford Mondeo 2.0Tdci Samo Dellovi /Vetem Pjes


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:33Ford Fiesta 14Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes

Ford Fiesta 14Benzin Samo Delovi /Vetem Pjes


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32Opell Meriva Benzin 18 Samo Delovi / Vetem pjes

Opell Meriva Benzin 18 Samo Dellovi / Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32Bmw E46 330 4/4 Fecelift Samo Delovi/Vetem Pjes

Bmw E46 330 4/4 Fecelift Samo Delovi/Vetem Pjes


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 20:32BMW 320D

Bmw 320d 136ps 330000km 2300 euro imaat registracija do april 2023


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 19:40Mercedes-Benz 220 CDI Automatic

Cena po dogovor. Cmimi sipash marveshjes.


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 16:05BMW 120 Diesel

🇨🇭🇨🇭BMW 120 Diesel 163 PS🇨🇭🇨🇭 BMW 120 Motor: 2.0 Diesel...


4.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 11:27Audi a3

Audi a3 2003 god 2.0 tdi 140 ks full oprema refistracia servis novi g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 10:30Passat

Passat 1.8 benzin /lpg servis regjistrim 4 goma treja folia a test ...


1.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 10:29Bmw 116d

Bmw 116d


12.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 сеп 10:29Fiat Grande Punto 1.3 m-jet Full 2009

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:46Renault Megane 1.9 DCI 1109 KS Full 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:46RENAULT MEGANE 1.9 dCI Kabrio

Se prodava Renault Megane 1.9 dCI,2005 godina.manuellen menuvac,190.0...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 15:04Mercedes E 220 CDI170 KS AUTOM.fULL 2014

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 216.000 km i e so kompletn...


17.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 14:48Renault Scenic 1.9 - 2005

Prodavam Reno Scenic vo odlična sostojba, full oprema, elektronik...


2.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 14:02Se prodava ekstra Jeep Grand Cherokee 2008

Se prodava, a i se MENUVA registriran Jeep Grand Cherokee od 2008 god...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Тетово

Автомобили

24 сеп 12:45MERCEDES CLK 270 cdi

Delovi za clk 270cdi sve sro vi treba 070 600 645


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 12:43OPEL CORSA C 1.0 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0BENZIN 44KW KLIMA ladi perfekt abs, servo, airbag,...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 сеп 19:35AUDI A6

AUDI A6 3.0 2X-s line QUATRO 180kw-245ps 2013/2014 servis komple...


24.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 22:04Mercedes ML 280 cdi

ML 280 cdi 4 matic 7g full oprema mozi zamena


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 19:58VW Passat 2.0 TDI Highline/ Temp/ Xenon/ 6gang/ KlimaAut

Registracia do novembar .2022 NOVI 4 GUMi 2022 godinaI! Atest fol...


6.498 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 18:15Toyota Yaris 1.0i

Се продава Toyota Yaris 1.0i 2002година, со клима уред, централна бра...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 15:17Opel astra h 1.9 150kw top sojstoba!!

Se prodava Opel Astra H 1.9 !!! 150 ps!!! 2005g. 230xxxkm 4x felgi...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 15:14VW Transporter 2.0 TDI 103 KS fULL 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


10.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 12:44VW Polo 1.4 TDI 70 KS Full 2008

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 177.000 km i e so kompletn...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 12:30Bmw 320 d 177ps

Ucozenq od svajcaria


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 12:27Audi A4 2.0 TDI 143 KS Full 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 226.000 km i e so kompletn...


12.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 сеп 12:22Bmw 320d e90 za delovi

Bmw 320d e90 delovi sve sto vi treba 070 600 645


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 сеп 14:16VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. ZAMENA so naša ili vaša dopll

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


10.950 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.000 €
Тетово

Автомобили

21 сеп 14:03Opel Combo Van 1.3 CDTI 90 KS Full 2015

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 86.000 km i e so kompletna...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 сеп 13:21Volkswagen Passat

Volkswagen Passat 1.6TDi 120ks DSG menuvac Comfortline nivo na o...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 сеп 10:46Opel Corsa

Opel Corsa 1.3Cdti 955kw-75ks ) Enjoy + nivo na oprema Registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 сеп 10:46Opel Combo

Opel Combo 1.6 Cdti (77kw-105ks) Kupena u nasiot salon Od prv g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 сеп 10:45Renault Clio 1.5 dci

Se prodava Renault Clio 1.5 DCi 2005god Kolata e vo super sostojba s...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 сеп 10:18Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

Se prodava Mercedes C220 CDI Avantgarde W203 (105kw/183hp - chipiran...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 сеп 18:25Mercedes E350cdi Avantgarde

Mercedes Benz E350cdi 2010/2009 Avantgarde oprema Siber Zavesi na za...


15.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 сеп 15:25Vw Golf 6 2.0tdi DSG Highline

Vw Golf 6 2.0tdi DSG. 9350€ 2011 103kw/140ps Dsg (F1) Highline ...


9.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 сеп 12:38MERCEDES C 220 AMG OPTIC

Mercedes C220 diesel Amg optic 2014 2kluca Perfektna sostojba C...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

20 сеп 10:40VW Golf 7 1.6 TDI 110 KS Full 2017

Voziloto e vo odlicna sostojba so realno pominati 229.000 km i e so k...


13.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

19 сеп 17:30Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, с...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

19 сеп 17:26Страна 6 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам