Охрид
                   
548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 SE NAOGA NA SAMIOT KEJ UL MARSAL TITO, IZMEG...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 авг 09:23APARTMAN-STAN pozadi hotel Milenium

Izdavam aprtman vo Ohrid. Za 5 osobi so dve spalni sobi. Golema teras...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 21:53APARTMAN VO OHRID DO HOTEL DIPLOMAT-OHRIDATI

Apartmanot e 41m2 za 5 osobi. Dve spalni so kujna. Golema terasa na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 авг 21:53Apartman Tine Ohrid- Centar

Луксузен апартмана во центар на Охрид, на само 2 минути од езеро, ко...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 авг 13:00Apartmani vo Ohrid, Peshtani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 авг 10:18Izdavam Apartmani(Studio)

Kompletno opremeni aparmani so kablovska TV, wi-fi Internet, sopstven...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 12:37Se izdava ubav familijaren apartman vo Ohrid

Se izdava ubav familijaren apartman za 4 lica vo Ohrid(moznost 5 lic...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

21 авг 02:32IZDAVAM APARTMAN VO OHRID 55m2

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI VO OHRID 55m2 SPALNA KUJANA DNEVNA KUPARI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 авг 15:49Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 2

izdavam studio na tivka i mirna lokacija vo ohrid vo neposredna b...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 авг 07:34Apartman vo stariot del na gradot Ohrid

Апартманот е лоциран во стариот дел на градот Охрид, над Античкиот те...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 17:09Apartmani vo selo Trpejca

Se izdavaat dva apartmani vo s.Trpejca, na samiot breg na Ohridskoto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 17:09Апартман во стариот дел на град Охрид

Апартманот е лоциран во стариот дел на градот Охрид, над Античкиот те...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 17:08Apartmani, APARTMAN pozadi hotel Milenium

Cetiri apartmani za po 3, 3,5 i 7 osobi pozadi hotel Milenium na 250m...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:27Apartman vo Ohrid

Apartman so dve spalni sobi,kujna,wc,terasa. Pogoden za dobar odmor.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:27APARTMAN SO DVE SPALNI ZA 7 OSOBI

Apartman za 7 osobi so dve spalni sobi,odvojana kujna,golema terasa n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:26Izdavam APARTMAN-APATRMANI pozadi hotel Milenium i Hotel Dip

Apartmanite se pozadi hotel Milenium, so kapacitet za 5 lica za 7 lic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:26IZDAVAM APARTMAN-STAN

Aprtmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium. EDNIOT E ZA 6 OSOBI, DRUGIOT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 13:26APARTMANI OHRID

IZDAVAM APARTMANI VO OHRID


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 11:04Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 10:52Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 1

iznajmuvam studio opremeno so francuski lezaj, + edinacen kre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 08:22Apartmani i studija za izdavanje Ohrid

Вила Blue Sky I.L. има за издавање 4 апартмани и 13 студија. Вон-сезо...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

19 авг 01:43Apartman Mirko- centar

SLOBODEN OD 15 AVG.Izdavam apartman vo Ohrid vo centar do HALK BANK...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 авг 16:20Super opremeni studia apartmani so pogled na ezero

Kompletno opremeni studija i apartmani, na 10 min. peski od plaza i O...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

18 авг 10:31APARTMANI-TRIFUNOVSKI

Izdavam tri studija ...sopstveno kupatili..kujna..parking..wi-fi... ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 авг 14:14rooms apartments center ohrid

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 авг 12:15Se iznajmuva Studio OHRID

Studio za iznajmuvanje so sopstveno kupatilo, WIFI, MAXTV, Obezbeden ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 20:17Se izdava vila vo Ljubanista

se izdava vila vo vikend naselba vo selo Ljubanista.So 3 spalni sobi,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 20:17OHRID APARTMANI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 15:16Aпартман 100м од езеро-комерцијална банка

Две соби на спрат ,(спална соба со тераса и соба со лежај и кујна) хо...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 12:10NAJ apartmani za NAj cena vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centarot na gradot, vo mirna i tivka ulick...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:51Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:51Се издава апартман во Пештани

Се издава апартман во Пештани со посебна дневна и спална + тераса. Ко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:12ODLICEN APARTMAN EMI- STARA AVTOBUSKA

Stanot se naogja vo strog centar, stara avtobuska, nad NLB Banka, na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 10:14Apartmani i sobi Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 09:32IZDAVAM APARTMAN 20 EU OD DEN

Apartmanot-stanot se naoga do gradska bolnica Ohrid vo nova zgrada ,a...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 08:20APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSK...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 18:37APARTMANI VO OHRID

se izdavaat apartmani vo naselba Raca na 1.5 km. od centarot na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 13:13Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 11:30Izdavam apartmani vo Ohrid

Izdavam kompletno opremeni apartmani!!! Dvokreveten, i trokreveten s...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 10:38Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 08:21Страна 7 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам