Охрид
                   
544 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава апартман во Пештани

Се издава апартман во Пештани со посебна дневна и спална + тераса. Ко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 11:12ODLICEN APARTMAN EMI- STARA AVTOBUSKA

Stanot se naogja vo strog centar, stara avtobuska, nad NLB Banka, na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 10:14Apartmani i sobi Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 09:32IZDAVAM APARTMAN 20 EU OD DEN

Apartmanot-stanot se naoga do gradska bolnica Ohrid vo nova zgrada ,a...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 авг 08:20APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSK...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 18:37APARTMANI VO OHRID

se izdavaat apartmani vo naselba Raca na 1.5 km. od centarot na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 13:13Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 11:30Izdavam apartmani vo Ohrid

Izdavam kompletno opremeni apartmani!!! Dvokreveten, i trokreveten s...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 10:38Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

15 авг 08:21GARSONJERA SOBI I STUDIA EXTRA POVOLNO

Garsonjerata se naoga vo naselba Biljanini Izvori 15 minuti peski do ...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 авг 15:38Apartmani

Apartmani vo Ohrid ekstra povolno , dve spalni so posebni kuptila ,za...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 16:08Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 11:09Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 11:09Apartmani vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

13 авг 09:53Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 21:41SE IZDAVA APARTMAN RAFTO VO OHRID KAJ BILJANINI IZVORI

SE IZDAVA APARTMAN KAJ BILJANINI IZVORI,CELOSNO OPREMEN,KUJNA DVE SPA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 13:00АПАРТМАНИ ROOM 88

МЕСЕЦ АВГУСТ, НАЈДОБАР ЗА ОДМОР, ВО НАЈДОБРИТЕ СТУДИЈА ВО ГРАДОТ ДОСТ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

11 авг 12:35Apartmani Ace

Се издаваат луксузни Апартмани во населбата Елешец до самиот брег на ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 авг 21:27Викендица во Љубаништа

Се издава вила во викенд населба Љубаништа.Вилата поседува дневна соб...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 авг 21:03Apartmani vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka

Apartmanite se opremeni so posebno WC,TV,internet, mini kujna,dvorno ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 авг 12:53apartmani de luks

apartmanise se opremeni so sopstvena kujna,kupatilo,internet ,kablos...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

10 авг 12:39Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar

APARTMANOT SE IZDAVA SAMO VO SEZONA... ***APARTMAN ANTONIO 1*** Apa...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

09 авг 14:05АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 авг 15:56Se izdava Studio za turisticko smestuvanje

Studio vo strogiot centar na Ohrid,na pocetokot na starata carsina vo...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

07 авг 13:54Apartmani DAC vo blizina na Hotel Milanium

Апартманите Дац се наоѓаат во непосредна близина на Х. Милениум Палас...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 15:25Smestuvanje Ohrid, Apartmani, Сместување

Сместување во Охрид Апартманите се наоѓаат во близина на Хотел Дончо...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 14:13Apartman JOVAN / Апартман ЈОВАН

Апартман Јован за 2-3 особи располага со сопствена бања, целосно опре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 11:58APARTMANI I STUDIJA Ljubanista,OHRID

>>>>....ПРЕКРАСНО ТИВКО МЕСТО ЗА ОДМОР....<<<< >>>Љубаништа<<<,ОХРИД...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:42OHRID,Ljubanista,Sv.Naum APARTMANI

>>>>....ПРЕКРАСНО ТИВКО МЕСТО ЗА ОДМОР....<<<< >>>Љубаништа<<<,ОХРИД...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:41Privatno Smestuvanje vo Ohrid Apartman 2

Apartmanot raspolaga so dve spalni sobi so francuski lezaj + 1pom...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

05 авг 12:28ODLICNA VILA NA KRAJBREZIETO ****

Za nezaboraven odmor na krajbrezieto na Ohridskoto Ezero. Na samo 8km...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 авг 17:23Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu Ohridskata Gimnazija, pozadi Mini M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 авг 16:21СТУДИО СЕКУЛОВСКИ - СЛОБОДНО ОД 01 Август

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 авг 11:56Ohrid.Ljubanista,Studijsko smestuvanje

~~~Vo prekrasna mirna atmosvera na 300-400 m od najubavata plaza na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

04 авг 10:45VIla Flora Ohrid

Vila Flora nudi sobi na 100 metri od plazata! Sekoja soba ima sopstv...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 авг 16:00Apartman LeLand

Se iznajmuva apartman so bezplaten internet wifi, sopstven parking, c...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 авг 13:23IZDAVAM APARTMAN VO OHRID 55m2

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI VO OHRID 55m2 SPALNA KUJANA DNEVNA KUPARI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

03 авг 13:12Апартман во строг центар

Апартманот е во строг центар кај старата автобуска станица, целосно о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

02 авг 12:25Privatno smestuvanje - Studio 1

Се издава студио во Охрид, кај Општата болница, во нас. Гоце Делчев. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 авг 20:50Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Se iznajmuavaat kompletno opremeni apartmani vo strog centar, vo star...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 авг 16:07Страна 8 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам