Виница
                   
318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 фев 06:06Golf 5

1.9 tdi 4motion


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 фев 00:17Audi A3 1.4 TFSI Avtomatik

Audi a3 1.4TFSI Avtomatik DSG 7 stepen menuvac 2009godina 188.xxx km ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 фев 21:57Smart ForFour

Smart Forfour 1.5cdi 2005god Registriran servisiran Vo Top Sostojba T...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 фев 15:46Golf Plus 1.9tdi i BMW 320d 120kw (zamena dve za edno vozilo

se menuvaat dvete za edno vozilo poveke informacii na 078349459 moze ...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 фев 12:30Fiat ULYSSE 2.2 JTD 2004god 94kw

Voziloto e vo odlicna sostojba! Moze da se vidi vo sekoe vreme! Tel...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 фев 12:18AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 фев 09:20peugeot 5008 1.6 bluehd automatic

Voziloto e vo top sostojba celosen servis/registrirano so zelen karto...


24.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 €
Виница

Автомобили

13 фев 08:13Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 фев 11:16Delovi VW FOX 1.2 40kw/55ks

D e l o v i VW FOX 1.2 40kw/55ks 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 фев 11:16Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 фев 11:16Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 фев 10:13Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 фев 10:13Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 фев 13:51ve scirocco

Se prodava vw scirocco 1.4 TSI 122hp 2010god uvoz ch🇨🇭 napraveno go...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 фев 16:03VW Polo 1.2i 12V

За повеќе информации : 078 213 333 078 669 666 078 393 313


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 фев 11:24Renault laguna ,2003 god ,1.9dci ,105 ks

Kolata e odlicna mala potrosuvacka 1.9 dci motor. Solidno nivo na opr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 фев 19:02CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od Germanija bez nikakvi maani ...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 16:09VOLVO C30 2008 2.0 140HP

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podeta...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 01:28LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 HSE

Се продава Range Rover Sport во топ состојба со фул опрема,возилото е...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 12:00Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel

Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel Automatik so zelen karton reg do 10....


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 16:44Се продава POLO во екстра состојба

Се продава POLO во екстра состојба тел 070560742


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:27Citroen c3 1.4 hdi 2007G

CITROEN C3 1.4HDI 50KW 2007Godina Registriran do 17.01.2024 So...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јан 08:29Mercedes cls 250 9g tronic

Se prodava so dva para gumi zimski i letni Poseduva najvisoko nivo n...


25.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јан 10:25Golf 5 1.9 tdi

Golf 5 TDI 77kw Od oprema poseduva Alominski bandasi 16 so novi Zi...


4.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 јан 17:22OPEL ASTRA

Продавам Opel Astra 2004 Број за контакт 070313158


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 дек 17:47AUDI A4

Vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 дек 22:25Ford Focus 1.8i

Ford Focus 1.8i Barajte na ovoj broj: +389 76861855 Barajte na ovo...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 дек 00:11Range Rover Sport 2008 3.6 TD8

Kolata e perfektna bez nikakvi zabeleshki, so zelen karton i registri...


15.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 дек 17:05ALFA ROMEO GIULIETA 2011 1.4 benzin

Се проава ALFA ROMEO GIULIETTA 2011година 1.4 бензин 125kw 170ks. Ко...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 дек 17:49Alfa romeo 159 SW 1.9 JTDM 2006 g

Se prodava alfa romeo 1.9 JTDm so ful oprema redovno servisirana so p...


4.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 дек 21:49Vw pasat

Vw pasat so full oprema poveke info na brojot 077 730 793


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 21:15FIAT PANDA

Fiat panda 1.1 benzin sega uvezena od germanija plateno se do reg pov...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 21:14BMW M4 Competition

Akrapovic downpipe 75.000km servisirana samo u Mkar sk 450hp nov...


43.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
48.000 €
Виница

Автомобили

04 дек 22:35VW scirocco

Se prodava vw scirocco - 1.4 TSI - 2010 god - 20****km - Uvoz ch...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 ное 21:40PRODAVAM AUDI A4 BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8-Turbo, 2005 god. So atest Benzin-Plin, Avto...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 ное 11:11Mercedes-Benz B 180 CDI

Mercedes-Benz B 180 CDI , за повеќе информации обратете се на : 078-...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 09:57Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 TFSI, 200KS, Turbo benzin vo odlicna sostojba,...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 03:18Alfa Romeo 147 1.6

Alfa Romeo 147, регистрирано до 8 месец 2023. 078-213-333 078-669...


3.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 ное 12:30BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 ное 20:34Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам