Охрид
                   
254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Apartmani posebno kupatilo balkon, opremena kujna, sopstven parking, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 09:54RENT A CAR OHRID

РЕНТ А КАР ОХРИД ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во...


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 09:18Prodavam geramidi (герамиди) "Пролетер Виница"

Се продаваат герамиди од "Пролетер Виница" 2500 парчиња во добра сост...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 15:36FIKSNI PARAVANI za kupatilo kafe, crno peskareno

Izrabotka na FIKSNI PARAVANI za kupatilo 8mm I 10mm kaleno staklo


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 13:39Se izdava kamp vo Gradisye

Se izdava kamp vo gradiste so tus kabina Kontakt 070 206 572


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:354 NOVI GUMI 195 55 16

Se prodava 4 novi letni gumi Michelin 195 55 16 vo perfektna sostojba...


5.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 13:01Zirafa od vurth,samo 3,4 pati upotrebena,po dogovor

Se prodava ,ili zamenuva,zirafa od vurth,vo besprekorna sostojba,mozn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 11:24Sobi vo OHRID

Na sprat vo kyka.079 329 000.pogodno za malo bebe,ili decinja.po dogo...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 11:24**RENT A CAR OHRID BITOLA

Se iznajmuvaat koli so klima avtomatic i manuel cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 09:49SE IZDAVAAT STUDIA vo RACA-OHRID

Studiata se kompletno opremeni, so parking i pogled na grad i eze...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 08:23Pezo 806 2.0 HDI 2002 na stranski tablici 112233

pezo 806 vo ekstra sostojba moze zamena za skuter vespa ili avtomobil...


888 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 03:13Melnica za kafe nova nekoristena 112233

Melnicata e nova ne e voopsto koristena kupena e 700evra profesional...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 02:17Se prodava Jet ski

Se prodava Jet ski Yamaha 250ks Yamaha 180ks


99 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 авг 15:06TRANSPORT PREVOZ SO KOMBE

Vrsam uslugi so kombe, prevoz, transport


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 авг 16:22Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ul.15 ti korpus Te...


1.234 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 авг 08:45guma 175 65 14

dobro socuvana guma 5 mm sara


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 авг 07:10keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 авг 12:20Poliranj na Farovi

071/357-415 Vnatreshno i nadvoreshno Poliranje i Chistenje na sekakov...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

02 авг 08:50MASINA ZA VEZENJE BROTHER PE-180

масина за везење 12смх14 см со картица за внесување на сопствени лог...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 авг 12:31vezenje

vezime po naracka logo-firma izrabotuvame embrodery dizajn vo site ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 авг 12:31maskiren materijal

100metra maskiren materijal


6 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 авг 12:31uniformi

Medicinski uniformi kratok rakav skrieno kopcanje pantoloni so patent...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 авг 12:31бојлер 100литарски

Се продава исправен болјер од 100 литри марка Делиград со термостат и...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јул 16:52evro kuka za golf 4

evro kuka


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јул 07:23aluminiumski bandaz 16 ---5/100

al bandazi zdravi pravi vo odlicna sostojba


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јул 07:22Француски лежај

Фр. брачен лежај со сандук за постелнина Добро сочуван


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јул 22:28Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila Povekje slojno poliranje Limaro farbarsk...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јул 14:06Izrabotka na termo fasadi

Vrsime izrabotka na fasadi so stiropor, taranova fasadi i kamen pikov...


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јул 21:23Motokultivator

Se prodava plug trkala I tegovi za 506


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јул 21:10Boks za kuce

Se prodava boks za kuce 200evra Moze da go vidite sekoe vreme. Kont...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јул 17:31APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Posebno kupatilo,kujna, balkon, LCD TV , WiFi. Privaten parking, dvor...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јул 13:28Казан ѕидан за ракија

Se prodava zidan kazan za rakija nema nikakvi ostetuvanja se prodava ...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јул 17:39Rent a car ohrid ohrid

Izdavanje na vozila so klima avtomatikni manuel cena po dogovor 07539...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јул 12:22evro kuka za golf 4

evro kuka so instalacija


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јул 16:22Masichki i dekoracii za rodendeni i proslavi

076/465-835


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

23 јул 11:25Zenzki velosiped

Vo odlicna sostojba. Novi gumi


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јул 14:24vw bandazi 5 100

16 aluminiumski bandazi


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јул 10:50Kabelski kanali i cevki za nadvoresna instalacija

Elektro materijali Kableski cevki 2000m (so dozni i spojki) Surge A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јул 22:44ZEBRA ZAVESI

Zebra zavesi vo site vidovi na boi i dezeni 070-434-926 https://www...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јул 21:14Bandashi so novi gumi najnov model Audi 2021god 17ki i19ki

Bandashite se novi so novi gumi orginal neodpakovani PIRELLi I HANKOO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јул 03:00Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам