Охрид
                   
260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENT A CAR OHRID

РЕНТ А КАР ОХРИД ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во...


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 12:32Промовирано

PRODAVAM APARAT ZA MERENJE SEKER VO KRVTA

Prodavam aparat za merenje na seker vo krvta


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мај 15:54vw aluminiumskl bandazi 16

odlicni bandazi 5-100


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 мај 19:34Изведба на квалитетни кујни од реномирани и познати брендови

Изведба на квалитетни кујни од реномирани и познати брендови


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 мај 20:54Detski velosipedi

Polovni detski velosipedi Site tri zaedno ekstra cena 2000den


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

04 мај 19:35Zastitna maska profesionalna

Zastitna maska profesionalna za prskanje protiv pesticidi, prasina i ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 мај 09:09staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki zmigavci novi za site vido...


7 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 апр 13:37mrezni ploci main board za soni samsung lg quart fuego idr.

servisiranje i prodazba na maticni i mrezni ploci od tv aparati. lg,s...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 апр 10:40PODVIZNI TEZGI

Se prodavaat ili zamenuvaat podvizni tezgi.


2.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 апр 09:14СЕ ПРОДАВА!!! JBL Flip 5 звучник

JBL Flip 5 Добро зачуван нема ниту гребнатинка како нов Прв газда


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 апр 18:27Frizider za dlaboko

Se prodava frizider za dlaboko 320litri koristen tri godini cena povo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 апр 18:48Se Prodava 072 313 356

072 313 356


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мар 17:05Kuki rosvajtni za mesna industrija (mesari - cengeli)

Se prodavaat kuki(cengeli) za obesuvanje mesopolovni odlicno socuvani...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мар 13:14mala rezervna guma 4 100

odlicna guma so bandaz 4-100


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мар 22:20Kosacka. 165

Kosackata e vo ispravna sostojba samo treba da se stavat kaisi


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мар 15:30MENUVAM PLATNO NA KROV NA AVTOMOBILI

Menuvam platno na krov na avtomobili original kako fabricki.


80 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мар 16:47ТДС МЕТАР

Продавсм ТДС МЕТЕР за испитување на квалитетот на водата за пиење.


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 мар 13:39Jajca domasni selski

jajca domasni selski prirodni 300den tabla


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мар 17:38Pegla na parea

Пегла на пареа


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 мар 13:43СЕ ПРОДАВА БУРЕ ЗА НАФТА 180-200Л

бурето е исправно цената е 1500ден..повелете драги земјоделци😀барајт...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

18 мар 10:51Sistem Samsung MP3 kako nov 112233

Sistemot e nov


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 мар 22:13Barski stolici

Se prodavaat barski stolici 20 parcinja koristeni dva meseci KAKO nov...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 мар 18:25Stekeri

Novi stekeri


200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 фев 10:48Cirkular

Nov


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 фев 10:47Jabolka ajdaret mala kolicina povolno

Se prodavaat jabolka sorta ajdaret mala kolicina, cena po dogovor.


8 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 фев 11:01Frizider vitrina

Frizider vitrina so nadvoresen motor monofazen Motorot e upotrebuvan...


9 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 фев 08:37Topol stol vitrina za hrana

Se prodava nov stol za hrana ne upotrebuvan!!!!


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 фев 13:00Masina za shienje BAGAT

Inf.... Laze 078401616


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 фев 00:30NOVA JAKNA za maški

NOVA JAKNA broj XL za ljubiteli na avtomobili.


2.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 15:15Тераса Биг Пи !!!

🍰🍭🎂Тераса Биг Пи 🍰🧁🍭 лоцирана до Хотел Гарден во склоп на детск...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

02 фев 16:12AKVARIUM za ribi

Akvarium staklen za vo dom so povrsina od 80*50cm zaedno so pumpa za ...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јан 11:50Vreki Верќи

Се продаваат користени вреќи од 40кг


6 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 јан 18:36PRODAVAM 11 inovacii

PRODAVAM 11 inovaci SHTEDAT 40%-50% El. Energija tel. 077 563 299 i...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:39PRODAVAM P299rodavam Elektronski POLNAC na Baterii

P299rodavam Elektronski POLNAC na Baterii tel. 077 563 299 i 070 69...


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:39PRODAVAM Tester za Motorni Vozila

PR ODAVAM Tester za Motorni Vozila meri Agol na palenje Broj na obrat...


55 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:38PRODAVAM

PRODAVAM bel TEPIH 3 so 2 metra 100 % Cista VOLNA tel . 077 563...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:37PRODAVAM UNIKATEN UNIMER

PRODAVAM GERMANSKI UNIKATEN UNIMER OD 1980 godina tel.077 563 299...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 08:37gumi 14-15 -16

polovni gumi vo odlicna sostojba


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јан 11:03Mercedes C220 dizel obicen Registriran 112233

kolata e vo odlicna sostojba bez popravki registrirana odlicni gumi n...


750 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 јан 03:05P rodavam KOMPJUTER Komplet so Masicka

P rodavam KOMPJUTER Komplet so Masicka tel. 077 563 299 i 070 699 19...


160 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 јан 23:18Model 47 m2 superior

Izraboten od 3 dela , celicna konstrukcija minimizirana i zavrsno ofa...


12.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јан 09:25Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам