Охрид
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prasinja

Se prodavaat prasinja od: -100-120 kg -okolu 60 kg - edno okolu ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 ное 12:07Se izdava Dukjan Pod Kirija So Invetar OHRID

Se izdava dukjan pod kirija so si invetar i roba,Dukjanot se naogja v...


5 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 13:04aparat za toceno pivo

Se prodava apatat za toceno pivo vo ispravna sostojba tel za kontakt...


250 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 ное 15:53drva za prodazdba

Se prodavat drva dab i buka prva klasa i vtora klasa


2.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 окт 20:31Remce / kaiska za apple watch

Se prodavaat remcinja / kaiski za apple watch 42-44mm. 350 den parce.


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 окт 09:41Multimetar unimer Metravo 4 s

Prodavam multimetar METRAVO 4s ISPRAVNA ODLICNA SOSTOJBA


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 окт 13:27Се продава бочва за вино во одлична состојба 400 литри

Се продава бочва за вино во одлична состојба, скоро нова. Збира 400 л...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 окт 11:32Kangali

Se prodava Kangali 2m 1z 27 dena od ekstra roditeli za poveke info:07...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 сеп 22:00Jamboli i Diftizi

Se prodavat Jamboli od cista volna racno izraboteni dupli i edinacn...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 сеп 13:03Termo pecka

Termo pecka 6kw


4.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 сеп 23:24APARTMANI vo Pestani

Posebno kupatilo kujna dvor privaten Parking.... Cena po dogovor ==>...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 авг 12:50Maltizer

3 mesecen malrizer


12.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 авг 10:31Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:33Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:31Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:27kafemat

se prodava kafemat vo ispravna sostojba potreben e servis za poveke i...


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 16:43drvena ograda

Izrabotka na drvena ograda farbanje I montasa( forma kakva sto sakate...


130 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 15:33drvena ograda

Izrabotka na drvena ograda farbanje I montasa( forma kakva sto sakate...


130 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 15:30Комора

Се продава Комора Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 20:02XBOX 360

se prodava Xbox 360 Konzolata e bez grebka Kupen e nov i igran sa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 мај 22:03Вага

Се продава Вага Вагата мери до 150 кг Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 15:08Фрижидер

Се продава фрижидер Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 15:08Роеви и Матици

Репроцентар Пчеларство Стојаноски- Охрид ви нуди пчелни роеви и мат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

04 апр 22:59Elektromotor

Prodava trofazen elektromotor so tri brzini. Karakteristiki na motoro...


111 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 18:03EVRO PALETI

Se prodavaat evro paleti 120×80 vo super sostojba


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 фев 14:17steblo od orev

steblo od orev 80 sm precnik


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 15:06Велодипед

Нов, неупотребуван, купен е пред 2 месеци. Се продава заради несоодве...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јан 22:24STOP SVETLO

Prodavam novo stop svetlo, kupeno vo Germanija. Prakam i po Kargo.


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јан 18:58Монети - неважечки

Неважечки - стари монети од различни периоди. Можност за испорака по ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

02 јан 09:57Pedalinki

x2 Pedalinki 200evra edna


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:46Pedalinki

Pedalinki i skuter komplet 3200 Evra


3.200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:44KAJAK BIC KAKO NOV

Se prodavaat x4 Kajaci kako novi 480evra kajak plus veslo


480 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:37Kajak BIC

Se prodava KAJAK - BIC 4 Metra dolg Kontakt 071765234


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:34Nargile/Shisha

Se prodavaat poveke nargilinja vo razlicni boi Cena 3000 Denari


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 02:04Умивалник ( frigo term ) со чизма и огледало

Се продава умивалник со чизма и огледало во одлична сосстојба .


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 дек 16:06Masa za tv / komoda za tv

Masi za tv / masicki za televizor / Masa sa televizor / komoda za tv...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

21 дек 14:01Digital LCD Termometar so sonda za temp od -50 do +70 C

Digital LCD Termometar so sonda za temp od -50 do +70 C, - 1 metar k...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 дек 12:39Kamin / Камин

Се продава камин “Амити 3“, користен две години.


14.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

21 ное 11:32Pecateni penkala i zapalki

Pecateni penkala i zapalki, moze i na faktura. Isporaka niz cela Ma...


9 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 ное 00:36agregat

vo super sostojba ee ne mnogu rabotan


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 окт 20:42Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам