105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mashina za bekaton plocki

Moze i zamena so moja doplata za avtomobil.. 8 kalapi 3/4/5/6 dimenzi...


2.000 €
или предлог цена
06 ное 21:24Se prodava susac za vozduh ispraven

Susac za vozduh


350 €
или предлог цена
31 окт 12:34Se prodava komplet oprema za mesara

Se prodava komplet oprema za mesara .. Komora za odrzuvajne na meso,...


По Договор
или предлог цена
15 окт 11:47Kompresor 1 Компресор 1

Компресорска глава/пумпа 4 kw 10 bar


По Договор
или предлог цена
24 сеп 14:53CAURI STEZNI, CANGI

Stezni cauri za strugovi avtomati, avtomatski drebonzi, Traub, Indeks...


1 €
или предлог цена
25 авг 13:00PRESA AVTOMATSKA

Avtomatska presa, za stancanje i vitkanje na formi na elementi od li...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:26silikonski stapcina 30 cm

-silikonski stapcina 499 denari 1 kilogram -pistol za silikon 399 de...


499 МКД
или предлог цена
08 јун 16:05Машина за автоматско затварање со плутени капачиња

Пнеуматска машина која не користи струја Брзина на затварајне 5/6 ши...


1.600 €
или предлог цена
16 јан 23:52TRAKA ZA PREHRAMBENA INDUSTRIJA

TRAKA ZA PREHRAMBENA INDUSTRIJA DIM 5,40M X 0,6M SO SPOJNICA MNOGU ZD...


100 €
или предлог цена
29 дек 22:53Vakum pompa za prehrana

Vakum pompa za prehrana TYP VO "BECKER" Germanija: ...


300 €
или предлог цена
29 дек 22:52briketirka

proizveduvam masini za briketiranje na briket za ogrev.kapacitet do m...


123 €
или предлог цена
18 ное 13:32ОКАСТИ КЛУЧЕВИ 19/22 и 17

Клучеви окасти, 19/22 и 17, UNIOR. Нови, оригинал Цената е 150 ден. ...


1 €
или предлог цена
10 јул 16:10ELEKTRO PREKIDACI

PREKIDACI ZA BORMASINA, SALAMORESKA ,BRUSILKA I DRUGI !


1 €
или предлог цена
10 јул 16:09ELEKTROMOTOR ZA SALAMORESKA

Elektromotor za industriska salamoreska (ItalijanskaI


1 €
или предлог цена
10 јул 16:09РОТОР за D-1200

Ро1тор за електрична пила Долмар Д-1200. Роторот е нов.


1.100 МКД
или предлог цена
10 јул 16:09Elektromotor D-1400

elektro motor D-1400, za motorna pila DOLMAR NOV, NE KORISTEN


1 €
или предлог цена
10 јул 16:09MASLENI POMPI

Masleni pompi (za koj masini ne znam). Novi, ne koristeni . Malata po...


1 €
или предлог цена
10 јул 16:08Elektr motor za peralna OBODIN

Elektromotorot e ispraven , ne e premotuvan !


1 €
или предлог цена
10 јул 16:08KOLICKI

Proizvostvo na site vidovi prenosni kolicki. 078233702


По Договор
или предлог цена
08 фев 19:07Centralna Klimatizacija

Klimatizacija kanalska za ladenje i greenje za golemi objekti.Restora...


5.000 €
или предлог цена
23 ное 20:13Silci za ogradi

Izrabotuvam silci za ogradi po narachka.


30 МКД
или предлог цена
10 ное 10:23Stezni chauri

Povekje tipovi na chauri za strug-avtomati>Traub , Index i dr.,za po...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 10:49Vaga

Vaga


1 €
или предлог цена
07 мај 09:32Se PRODAVA unikaten BIZNIS za unikatni tepisi

Se PRODAVA masina(germansko proizvodstvo) - pistol za izrabotka na ra...


2.200 €
или предлог цена
27 дек 17:13Pekarska oprema

Prodavam pekarska oprema: Mikseri za testo 35 kg. i 100 kg., Okruglit...


1 €
или предлог цена
02 јун 20:59Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам