1183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 18:14Промовирано

Se prodava BMW F30 M Sport F1

BMW F30 320d M Sport Realni 184000 kilometri, proverka kade sakate ...


19.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 €
Вчера 14:37Промовирано

Porsche Cayenne 2014 Platinum Edition

Porsche Cayenne 2014 3.0d Platinum Edition, so servisna kniska, 165 0...


36.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Mercedes C220 W203 Facelift

SE PRODAVA C220 UVEZEN OD BERLIN VTOR GAZDA ODRZUVAN VO PERFEKTNA SOS...


6.000 €
или предлог цена
Денес 10:37Citroen C1 2013god 1.0 Registracija do 05.2023. Cena 3850e

Citroen C1 2013god 1.0 BENZIN 68ks EURO 6. Reg do 05.2023g + ZK. Napr...


3.850 €
или предлог цена
Денес 09:41FIAT STILO 1.9 MULTIJET 2006g Reg do 11.2023

Fiat Stilo 1.9 multijet 120ks 2006god. Reg do 11.2023g. 2 KLUCA. CENT...


3.250 €
или предлог цена
Денес 09:41GOLF 5 STAKLO

GOLF 5 2 0 140 KS DVA KLUCA KLIMATRONIK RADIO SO NAVIGACIJA TACH AUX ...


3.700 €
или предлог цена
Денес 09:34OPEL ASTRA 1.6 55kw. PLIN A-TEST

Atestiran plin, okrugla boca ,ima dosta raboti smeneti, vo vozna sost...


700 €
или предлог цена
Денес 08:58FIAT PUNTO 1.2 16V 2001 BENZIN +PLIN HLX OPREMA KLIMA SE

.


1 €
или предлог цена
Денес 08:45  НОВ ОГЛАС

Audi a4 1.9 tdi 116ks celo za delovi

Ispravna sostojba samo za delovi 078 268 576 Badazite se prodadeni...


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:43  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW REG DO 04.2023 FULL OPREMA SE RABOT

.


1 €
или предлог цена
Денес 08:43  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *Maksimal...


1 €
или предлог цена
- 88 % Попуст
8 €
Денес 08:34Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks oginal kilometraza i servisna kniska pos...


2.000 €
или предлог цена
Денес 08:29Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema: Klima, koza, navigacija, t...


2.199 €
или предлог цена
Денес 08:29BMW X6 DELOVI TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


4 €
или предлог цена
Денес 08:16BMW E60 535D 272HP

BMW E 60 SO VISOKO NIVO NA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA SO ZELEN KARTON...


8.500 €
или предлог цена
Денес 08:16BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 08:16SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.390 €
или предлог цена
Денес 08:13VW POLO 1,2 KLIMA - A.C. AVTO ALEX VELES

Se prodava : VW Polo 1,2 2005 -190.500 km - realni - redovno servi...


3.100 €
или предлог цена
Денес 08:13MAZDA 3 2,0 D 140KS - A.C. Avto Alex Veles

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:13Mercedes a 170

Mercedes A170 cdi,facelift,na lance,registriran do 9 mesec,ful oprema...


2.500 €
или предлог цена
Денес 07:38  НОВ ОГЛАС

Polo 1.2 odlicno moze zamena

Polo 1.2 40 kw 2004 reg cela godina servis napraveno ispravna klima ...


2.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.450 €
Денес 06:36Matiz 2007god plin ates registrirana cela godina servisirana

Matiz 2000 god plin servisiran registriran cela godina 075 999 008


1.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.350 €
Денес 03:35Opel Corsa 1.7DTI isuzu 2002g 55kw 75ks so KLIMA

Se prodava Opel Corsa 1.7DTI isuzu motor 2002god, klima, ekonomicen m...


2.350 €
или предлог цена
Денес 02:44SEAT IBIZA 1.6 TDI 77KW(UVOZ PERFEKTNA)-2011

SEAT IBIZA SO NAJDOBRIOT MOTOR 1.6 TDI 105 KS UVEZENA OD ITALIJA I SO...


4.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.000 €
Денес 01:36MERCEDES.CLK.KABRIO 320.2004.PLIN..ODLICEN..MOZE ZAMENA

Mercedes.kabrio.clk.320.benzin plin 2003.u.kniska..automatik...motor ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 00:41Nissan Qashqai 1.5 dci

Se prodava nissan qashqai 1.5dci 105ks 2008god ✅ Panorama ✅ Dvozonska...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 23:33Голф 5

Голф 5, 1.9 ТДИ, 2004 година, во одлична состојба. Увоз од Италија, а...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 23:23Opel Astra J 2.0 CDTI 2010god

💥 FULL OPREMA: 💥-DVOZONSKI KLIMATRONIC 💥-GREACI NA SEDISTA 💥-...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:10AUDI A4 B8

Kolata e vo top sostojba !!! Zelen karton do 05.2023 Napraven golem s...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:32Citroen Berlingo 1.9D

Се продава Цитроен Берлинго 1,9D од 2004 год. Има направено големс с...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 19:57FIAT PUNTO 1.2i 2008 *KLIMA*

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA KLIMA SERVO ABS CENTRALNO 142.00...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 19:47TOYOTA AVENSIS 2.2D4D 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 4x KLUCA NAPRAVEN GOL...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 19:46KIA SORENTO 2.5CRDI 4x4 2004-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA ODLICNA SOSTOJBA FULL OPREMA NOVI GUMI ISPRAVNI RE...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 19:46PEUGEOT 207 1.4HDI 2010 FACELIFT-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA M...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Вчера 19:45*VW POLO 1.2 TOUR 2007-MOZE ZAMENA*

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA TOUR MODEL SERVISNA ISTORIJA UV...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Вчера 19:45*SEAT IBIZA 1.2i FACELIFT—MOZE ZAMENA*

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA M...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Вчера 19:44VW LUPO 1.4TDI *KLIMA* REGISTRIRANO

VW LUPO 1.4TDI 55 KW 2001 MAX SOCUVANO FULL OPREMA NOVI GUMI ...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44KIA SORENTO 2.5CRDI 4X4 2006-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN REG 06.2023 KOMPLETNO ISPRAVEN NOVI GUMI MOZE ZAMENA...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


6.450 €
или предлог цена
Вчера 19:26BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


6.350 €
или предлог цена
Вчера 19:26Bmw e92 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Novi 4 gumi Za...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 18:14Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 18:14Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам