1186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач. ...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Porsche Cayenne 2014 Platinum Edition

Porsche Cayenne 2014 3.0d Platinum Edition, so servisna kniska, 165 0...


36.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Audi Q7 E-Tron

Q7 E-tron 59.00 € Батерија 17.3kwh ОПРЕМА ABS AirBag ESP Mult...


59.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Вчера 21:02Delovi Golf 4 Buba Leon Podvozje Letva Amortizeri

Za Vw Beetle imam karoseriski delovi Motor menjac podvozje Za Golf 4...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:53Toyota Auris 2.0 D4D*93kw* 12/2008g

TOYOTA AURIS 2.0 D-4DCAT so 6-brzini, Proizvodstvo 2008 godina Pr...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:51OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2023. Kolata e v...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 19:35Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton,4 novi gumi,garazir...


15.200 €
или предлог цена
Вчера 19:34Chevrolet Orlando 1.8 Benzin/Plin 2012

➡️1.8 БЕНЗИН/ПЛИН BRC вграден во Авто Македонија ➡️ 7 седишта ➡️ Си...


9.100 €
или предлог цена
Вчера 19:19Se prodava: VW polo 1.4tdi 2006g

Registracija cela godina Dva para gumi 078418303


3.450 €
или предлог цена
Вчера 18:55Lada niva

2005 g benzin plin 070 474 222 Сико 070 474 222 Сико 070 474 222 ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 18:04DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 17:58CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 17:58NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:58NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 17:58MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011g UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI LANCER 2.0 DID 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 P...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 17:58IBIZA 14 TDI**TEMPOMAT BORD REG CELA god SERVISIRANA**

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 17:42KIA SORENTO 2.2 CRDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOK...


11.400 €
или предлог цена
Вчера 17:16MAZDA BT-50 2.5D 2009 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MAZDA BT-50 2.5 D 4X4 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATE...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 17:15FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:15TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 hp 2008g UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 hp 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 17:15CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 17:15FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 17:04Citroen C4 pikasso ful

Сервисирано, регистрирано, оргинал км. Проверка по желба. Со еден збо...


4.499 €
или предлог цена
Вчера 17:04Ford Focus 16 tdci 66 kw

Ful oprema Dvozonski klimaktronik ispraven 17 lieni bandazi so skoro ...


3.399 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.499 €
Вчера 17:04Prodavam BMW X5 Full M paket

Bmw to e top 2002/2003 god , Mk tabli . Registrirana do Maj 17.2023...


5.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.450 €
Вчера 17:01Yaris 1.0 - 2008 - klima

Se prodava toyota yaris 1.0 benzin, registrirana do dekemvri 2023, n...


4.350 €
или предлог цена
Вчера 16:11Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 16:08RENAULT CAPTUR 1.5dci-2016g-136 000km

Se prodava Renault Captur 08.2016god proizveden 81kw 110ks so pomin...


11.800 €
или предлог цена
Вчера 16:02Citroen C3 1.4hdi-2010g -kako novo-

Se prodava Citroen C3 1.4 hdi 08.2010god 50kw,68ks so pominati 136 0...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 16:02BMW 530 X-DRIVE 235HP FACELIFT

-235ks -AUTOMATIK-TIPTRONIK(kobra noviot menuvac) -4×4 x-drive -ST...


10.100 €
или предлог цена
Вчера 15:29Opel Corsa 1.7 DTI 2001 Reg 11.2023 Odlicna

Opel Corsa 1.7 DTI bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 godini R...


2.250 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.550 €
Вчера 15:28SEAT IBIZA 1.2 TDI -2010 god.

Se prodava Seat Ibiza 1.2tdi pominato 165.000 km. Registrirana do 8...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 14:54OPEL ASTRA 1.3CDTI 2007GOD REG DO 04 11 2023GOD

OPEL ASTRA 1.3CDTI 2007GOD REG DO 04 11 2023GOD MAX ZACUVANA SERVISIR...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 14:13SEAT IBIZA 1,4 TDI Style

SEAT IBIZA 1,4 TDI Style Limousine - 5 VRATI - 2009 EKSTRA ! - S...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:45Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 12:38Citroen C1

Kolata e kako nova servisna kniska Reg cela godina


2.600 €
или предлог цена
Вчера 12:10Hyndai

Se prodava hyundai i 20 2009 godina ,1.4 crdi.Od oprema poseduva:kli...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 11:58VW GOLF PLUS 1.9TDI 2007g.90ks.66kw.MN.ZACUVAN UNIKAT

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007god. NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9...


4.899 €
или предлог цена
Вчера 11:00Tiguan 2.0TDI 4MOTION

Tiguan 2.0TDI 4MOTION 140ks reg serv full opr


9 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54SUZUKI SWIFT 1.3 DIZEL MN EKONOMICEN 4L NA 100KM UVOZ GERM!!

PRODADENA!!!! ZA NEKOJ DEN IDE DRUG SWIFT CRNA BOJA ISTA CENA!!!!! ...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Вчера 10:53MERCEDES BENZ E250TD VO ODLICNA SOSTOJBA

MERCEDES BENZ E250TD 1998 GODINA. CENA 1700€ KES ZA ZAMENA 2500€ ...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 10:39FIAT PUNTO 1.8 HGT 2004 PERFEKTNA SOSTOJBA 077626766

SE PRODAVA FIAT PUNTO MK3 HGT 2004GOD 🚀1.8i 131HP🚀 KONTAKT : ...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 10:39Страна 3 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам