Штип
                           
229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

67 m2 dnevna so kujna i trpezarija i spalna so dva edinecni kreveti, ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 апр 16:03STAN 55 m2

STAN 55 m2 nas.SENJAK 3 nasproti OU DIMITAR VLAHOV 4-TI KAT, dnevna...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

19 апр 15:09СЕ ИЗДАВА СТАН

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ANGELS ВО ШТИП ВО ЗГРАДАТА "СТАРА МЛЕКАР...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

17 апр 19:36Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 апр 18:01Baram stan okolu 60m2 vo Stip

Kupuvam stan okolu 60m2 prednos Senjak So realni ceni 077839647 moze...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

17 апр 11:34Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan vo Shtip, vo blizina na AMSM. Stanot e sprat...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

16 апр 10:45Kupuvam stan !

Kupuvam stan 60-65kvadrati Sprat 2 ili 3 stanot da e renoviran I da ...


77 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 апр 22:12PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija S...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 апр 12:31Stan so prekrasen pogled vo centarot na Stip

Се продава стан во најубавиот дел на Штип, на ул. Ген. Михајло Апосто...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 апр 23:49Kupuvam stan

Jupuvam ednosoben stan so zasebma spalna soba.po moznost do 2 sprat b...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 апр 19:54STAN NA DAN !

Цената по ден е 40€


40 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 апр 11:31Se prodava stan od 80m2 vo Stip

Se prodava kompletno namesten stan so nov mebel renoviran pred 4 god ...


72.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 апр 10:34Se izdava luksuzno namesten stan

Stanot se naoga kaj promajata, luksuzno namesten


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

01 апр 12:57Се издава стан во центарот на Штип

Се издава спрат од кука во центарот на Штип Инфо на телефон: 07034...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мар 20:52Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мар 19:59Se izdava

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar. Stanot se izdava na podol...


6 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 мар 15:48се издава наместен стан

цена по договор


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 мар 10:04Ekstra apartman

Se izdava stan vo centarot na gradot . Stanot e opremen so site apar...


8 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 мар 16:26IZNAJMUVAM NAMESTEN STAN VO BLIZINA NA TUS

Изнајмувам стан во близина на Туш,Станот е наместен и е погоден за фа...


125 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 мар 14:52Se izdava stan so 4 sobi

Se izdava namesten stan so 4 sobi, od koi 3 spalni plus dnevna. Stano...


17.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 фев 19:13Stan Vo sredina na Stip

Baram stan vo sredniot del na Stip Preferiram za naselba 8 Noemvri .Б...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 фев 19:39SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA STAN VO SENJAK SPROTI SKOLOTO DIMITAR VLAHOV TEL.078/264-...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 08:53Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 фев 15:09Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 фев 13:00Купувам двособен стан во Штип

Барам двособен стан во Штип Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

31 јан 13:00Се продава стан во 8ми Ноември

Се продава стан во 8ми Ноември 64 m2 + 7 m2 подрум. Може да се купи н...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 20:08Ekskluziven apartman !

Se izdava apartman vo centar na gradot . Opremen so site uredi za zi...


77 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 јан 08:15Stan vo centarot na Stip

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip od 120m2, so 3 ...


450 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 јан 09:35Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri

Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri, na ulica Engelsova. Stanot e 74 m2, n...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 јан 15:58Издавам стан во центар до Економски Факлутет

Издавам трособен стан на во центарот на Штип на ул. Ген. Михаило Апос...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 11:25Kupuvam menuvam stan

Kupuvam ednosoben stan. Do 2 kat vo zgrada ili menuvam del od kukja


45.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јан 13:00Se bara stan/kuka vo okolina na bolnica za student

Zdravo baram stan ili sprat od kukja za student vo okolina na bolnica...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 15:30Se izdava sprat od kukja vo centar

Se izdava sprat od kukja vo centar vo blizina na bolnicata pogoden za...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 дек 11:02Se izdava Stan vo Stip

Izdavam ednosoben stan vo centar, vo zgrada do turskoto skolo.Greenje...


6.200 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 21:58Се издава спрат од куќа за студенти во строгиот центар

Се издава спрат од куќа за студенти/ки во строгот центар на градот Шт...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 ное 17:01Модерен стан во германските згради штип

id: sa1049/родољуб чолаковиќ 1/4 штип македонија 135000€ descripti...


135.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 ное 10:43Придавам луксузно наместен стан 103м2 со имотен лист

Продавам луксузно наместен стан нна два спрата со внатрешни скали во ...


100.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 окт 16:26Prodavam stan vo Niko home Stip

Stanot raspolaga so kvadratura od 50m2 Kontaktiranje posle 17h


1.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 окт 09:09Kupuvam stan

Kupuvam renoviran stan po moznost vo centar okolu 70 m2. Pustitr mi ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 окт 19:07Kupuvam stan

Kupuvam ednosoben stan vo stip do 40m2 do 25000e Ili pogolem stan so ...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

14 сеп 15:12Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам